id: f482er

Zrzutka Przyjaciół Bazyliszka 2023

Zrzutka Przyjaciół Bazyliszka 2023

Nasi użytkownicy założyli 980 722 zrzutki i zebrali 1 002 410 369 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

O CO CHODZI?

Wesprzyj Bazyliszka! Bazyl to nasz warszawski festiwal fantastyki gier bez prądu, który organizujemy w wakacje. (Więcej informacji znajdziesz niżej!)

Robimy go w formule "fani dla fanów", co oznacza, że wstęp na festiwal jest darmowy. Organizacja swoje jednak kosztuje, dlatego potrzebujemy Przyjaciół Bazyliszka: osób, które dobrowolnie wpłacą wybraną przez siebie kwotę. Zrzucą się na wspólną imprezę po prostu.


JAK ZOSTAĆ PRZYJACIELEM BAZYLISZKA?

Wybierz jedną z nagród z panelu po prawej stronie (bądź na dole strony) i wpłać wskazaną kwotę - gotowe!

Pamiętaj, żeby podać nam wymagane dane kontaktowe*. Jedna wpłata to jedna osoba, pamiętaj o tym. Dzięki temu nam będzie łatwiej zorganizować konwent, a Ty zyskasz unikatowe pamiątki - nasze podziękowanie za Twoją zrzutkę. Do wyboru masz dwa poziomy wsparcia:


SMt1qacuaU0cdNGV.png


Przyjaciel Bazyliszka – wpłata przynajmniej 25 zł (DOSTĘPNE DO 18 CZERWCA)

Zyskujesz:

  • wcześniejsze zapisy! Połowę miejsc na sesjach przeznaczymy dla Przyjaciół Bazyliszka. Kiedy tylko uruchomimy zapisy, powiadomimy Cię o tym mailowo i będziemy trąbić na naszych mediach społecznościowych. Gwarantujemy przynajmniej jedno miejsce;
  • lootbox z gadżetami – pudełko wypełnione fantastycznymi różnościami! Jego zawartość to tajemnica, ale uchylimy jej rąbka i powiemy, że w środku znajdziesz specjalny bazyliszkowy loch;
  • wyróżnienie – czyli unikalny identyfikator! Dzięki temu wyróżnisz się wśród osób uczestniczących w Bazyliszku;
  • satysfakcję z wsparcia fanowskiej inicjatywy! A to już bezcenne ;)


6aHFoouAtI3PiLKT.png


Dobrze ubrany Przyjaciel Bazyliszka – wpłata przynajmniej 99 zł (DOSTĘPNE TYLKO DO 8 CZERWCA)

Zyskujesz:

  • to samo, co Przyjaciel Bazyliszka;
  • koszulkę konwentową! Taką piękną i błyszczącą, zupełnie jak łuski. (Pamiętaj, żeby podać nam dobry adres e-mail, bo przed konwentem będziemy do Ciebie wysyłać ankietę z wyborem rozmiaru i kroju koszulki).


CHCĘ SIĘ ZRZUCIĆ, ALE NIE CHCĘ ŻADNEGO PROGU, CO ROBIĆ?

Przede wszystkim nie panikować. Każdą sytuację da się rozwiązać przy użyciu ręcznika i niniejszej instrukcji.

18.06 zamkniemy próg Przyjaciela Bazyliszka, bo musimy mieć czas na skompletowanie wszystkich lootboxów. Wtedy zamiast Przyjaciela na salony wjedzie Kumpela Bazyliszka - czyli otworzymy próg, dzięki któremu dorzucisz się do imprezy bez żadnych dalszych zobowiązań :)

Próg Kumpeli będzie otwarty aż do piątku po konwencie (czyli do 7 lipca). Przyjdziesz na Bazyliszka i tak Ci się spodoba, że będziesz chcieć nam podziękować? To próg dla Ciebie!


W razie jakichkolwiek pytań na temat tej zrzutki pisz na [email protected].


sbZSYPT7qRWZcqnT.png


CZYM JEST BAZYLISZEK? (czyli obiecane wyjaśnienia)

Na przełomie czerwca i lipca (30.06-2.07) spotykamy się w warszawskim Centrum Kultury "Alternatywy" na Bazyliszku - trzydniowym konwencie organizowanym przez Stowarzyszenie Avangarda. Konwent to spotkanie miłośników fantastyki. Skupimy się na grach bez prądu: planujemy wiele godzin prelekcji, dziesiątki sesji RPG, bezpłatną wypożyczalnię gier planszowych (oczywiście razem z miejscem do grania!) i KidZone dla najmłodszych. To wszystko zupełnie za darmo! Zajrzyj na Facebooka po więcej informacji.


KIM JESTEŚMY?

My - czyli Avangarda. Jesteśmy warszawskim stowarzyszeniem miłośników fantastyki działającym nieprzerwanie od 2007 roku. Znacie nas przede wszystkim z organizacji zimowego konwentu Zjava i spotkań z grami RPG Czas na Przygodę, a także z tłumaczeń małych gier RPG w ramach Goblina Drukarskiego. Od 2020 roku robimy najfajniejsze konwenty online pod marką - a jakże - Konline.


____________

*TWOJE DANE

Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane - imię, nazwisko, e-mail i telefon - na potrzeby organizacji festiwalu "Bazyliszek". Użyjemy ich do tego, żeby przygotować dla Ciebie wybrane nagrody i upewnić się, że do Ciebie dotarły. Twoje dane będą przechowywane przez jeden rok. Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem portalu zrzutka.pl jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Targowej 66/22. Możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected] 

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Przyjaciel Bazyliszka
Zyskujesz wcześniejsze zapisy, lootboxa z gadżetami, unikalny identyfikator i satysfakcję! Przeczytaj dokładny zakres nagrody w opisie zrzutki!
25 zł

Kupione 35

Koniec za 14 dni!
Cegiełki i podziękowania
Dobrze ubrany Przyjaciel Bazyliszka
Zyskujesz KOSZULKĘ KONWENTOWĄ i to, co Przyjaciel Bazyliszka! Przeczytaj dokładny zakres nagrody w opisie zrzutki!
99 zł

Kupione 29

Koniec za 4 dni!

Wpłaty 66

 
Dane ukryte
ukryta
ZU
Zuzu
124 zł
 
Dane ukryte
30 zł
MS
Sloe Smycz
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
JB
Bańka
99 zł
 
Dane ukryte
30 zł
KZ
50 zł
DA
Dawid Adamczyk
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!