id: f482er

Zrzutka Przyjaciół Bazyliszka 2023

Zrzutka Przyjaciół Bazyliszka 2023

Nasi użytkownicy założyli 1 179 521 zrzutek i zebrali 1 233 609 889 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

O CO CHODZI?

Wesprzyj Bazyliszka! Bazyl to nasz warszawski festiwal fantastyki gier bez prądu, który organizujemy w wakacje. (Więcej informacji znajdziesz niżej!)

Robimy go w formule "fani dla fanów", co oznacza, że wstęp na festiwal jest darmowy. Organizacja swoje jednak kosztuje, dlatego potrzebujemy Kumpli Bazyliszka: osób, które dobrowolnie wpłacą wybraną przez siebie kwotę. Zrzucą się na wspólną imprezę po prostu.


18 czerwca zamknęliśmy progi wsparcia Przyjaciel Bazyliszka oraz Dobrze ubrany Przyjaciel Bazyliszka. Bardzo dziękujemy za Wasze zainteresowanie!


Jeśli dalej chcesz nas wesprzeć, ciągle możesz to zrobić - wpłać na zrzutkę dowolną kwotę i zostań Kumpelą Bazyliszka*. To cegiełka na organizację kolejnych edycji. Kumpelą możesz zostać w każdej chwili, również w czasie trwania konwentu i po jego zakończeniu aż do 7 lipca :)

*Kumpela nie zapewni Ci pamiątkowych przedmiotów, które dawał Przyjaciel - nie zdążymy ich już wyprodukować :)


W razie jakichkolwiek pytań na temat tej zrzutki pisz na [email protected].


sbZSYPT7qRWZcqnT.png


CZYM JEST BAZYLISZEK? (czyli obiecane wyjaśnienia)

Na przełomie czerwca i lipca (30.06-2.07) spotykamy się w warszawskim Centrum Kultury "Alternatywy" na Bazyliszku - trzydniowym konwencie organizowanym przez Stowarzyszenie Avangarda. Konwent to spotkanie miłośników fantastyki. Skupimy się na grach bez prądu: planujemy wiele godzin prelekcji, dziesiątki sesji RPG, bezpłatną wypożyczalnię gier planszowych (oczywiście razem z miejscem do grania!) i KidZone dla najmłodszych. To wszystko zupełnie za darmo! Zajrzyj na Facebooka po więcej informacji.


KIM JESTEŚMY?

My - czyli Avangarda. Jesteśmy warszawskim stowarzyszeniem miłośników fantastyki działającym nieprzerwanie od 2007 roku. Znacie nas przede wszystkim z organizacji zimowego konwentu Zjava i spotkań z grami RPG Czas na Przygodę, a także z tłumaczeń małych gier RPG w ramach Goblina Drukarskiego. Od 2020 roku robimy najfajniejsze konwenty online pod marką - a jakże - Konline.


____________

*TWOJE DANE

Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane - imię, nazwisko, e-mail i telefon - na potrzeby organizacji festiwalu "Bazyliszek". Użyjemy ich do tego, żeby przygotować dla Ciebie wybrane nagrody i upewnić się, że do Ciebie dotarły. Twoje dane będą przechowywane przez jeden rok. Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem portalu zrzutka.pl jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Targowej 66/22. Możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Przyjaciel Bazyliszka
Zyskujesz wcześniejsze zapisy, lootboxa z gadżetami, unikalny identyfikator i satysfakcję! Przeczytaj dokładny zakres nagrody w opisie zrzutki!
25 zł

Kupione 105 z 105

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Dobrze ubrany Przyjaciel Bazyliszka
Zyskujesz KOSZULKĘ KONWENTOWĄ i to, co Przyjaciel Bazyliszka! Przeczytaj dokładny zakres nagrody w opisie zrzutki!
99 zł

Kupione 40

Zakończona

Wpłaty 177

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków