id: f4cytb

Remont pokoi dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu

Remont pokoi dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu

Opis zrzutki

Cześć, z tej strony zawodnicy GVT!


Jesteśmy zapalonymi kolarzami i triathlonistami. W związku z pandemią mocno brakuje nam zawodów, które nie mogą odbywać się z wiadomych względów. Brak rywalizacji popchnął Nas do szalonego pomysłu, by z Wrocławia dojechać do Kołobrzegu na rowerach! W związku z tym chcemy zrobić coś dobrego i dzięki fundacji Fizjotriterapia Follow Your Dreams chcemy pomóc dzieciakom z Jaszkotla!


Zakład Opiekuńczo-Leczniczy imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu to wyjątkowe miejsce w którym swój nowy dom odnalazło kilkadziesiąt niepełnosprawnych dzieci. Mimo ograniczeń, dysfunkcji dzieciaki są bardzo ciekawe świata, a otwartość opiekunów ośrodka pomaga im w odkrywaniu nowych doświadczeń. Rok temu podczas triathlonowego Memoriału Jasia Kmiecia brały udział m.in z naszymi zawodnikami w rywalizacji sztafet, a kilka tygodni później odwiedziliśmy ich i pokazaliśmy nasze rowery!


Teraz chcemy im pomóc, ponieważ w Jaszkotlu trwa remont pokoi dzieciaków. Potrzebne są fundusze m.in na nowe łóżka i kołdry oraz inne części wyposażenia do sypialni.


Z naszą jazdą do Kołobrzegu startujemy w sobotę 6 czerwca o 2:00. Nad morzem planujemy być na zachód słońca! Trzymajcie kciuki, a nasze poczynania będzie można śledzić na kanałach social media: GVT Training i Veloshop - Triathlon, Kolarstwo, Bieganie


Wpłacający 123

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
Asia G.
35 zł
GK
Grzegorz Kalinowski
355 zł
M
Marek świeboda
200 zł
MG
Maciej Gruchalski
50 zł
MT
Marcin Tomczak
200 zł
JS
Jakub Stefankiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

626 261 zrzutek

i zebrali

376 979 514 zł

A ty na co dziś zbierasz?