id: f4cytb

Remont pokoi dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu

Remont pokoi dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu

Nasi użytkownicy założyli 1 177 311 zrzutek i zebrali 1 229 579 104 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, z tej strony zawodnicy GVT!


Jesteśmy zapalonymi kolarzami i triathlonistami. W związku z pandemią mocno brakuje nam zawodów, które nie mogą odbywać się z wiadomych względów. Brak rywalizacji popchnął Nas do szalonego pomysłu, by z Wrocławia dojechać do Kołobrzegu na rowerach! W związku z tym chcemy zrobić coś dobrego i dzięki fundacji Fizjotriterapia Follow Your Dreams chcemy pomóc dzieciakom z Jaszkotla!


Zakład Opiekuńczo-Leczniczy imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu to wyjątkowe miejsce w którym swój nowy dom odnalazło kilkadziesiąt niepełnosprawnych dzieci. Mimo ograniczeń, dysfunkcji dzieciaki są bardzo ciekawe świata, a otwartość opiekunów ośrodka pomaga im w odkrywaniu nowych doświadczeń. Rok temu podczas triathlonowego Memoriału Jasia Kmiecia brały udział m.in z naszymi zawodnikami w rywalizacji sztafet, a kilka tygodni później odwiedziliśmy ich i pokazaliśmy nasze rowery!


Teraz chcemy im pomóc, ponieważ w Jaszkotlu trwa remont pokoi dzieciaków. Potrzebne są fundusze m.in na nowe łóżka i kołdry oraz inne części wyposażenia do sypialni.


Z naszą jazdą do Kołobrzegu startujemy w sobotę 6 czerwca o 2:00. Nad morzem planujemy być na zachód słońca! Trzymajcie kciuki, a nasze poczynania będzie można śledzić na kanałach social media: GVT Training i Veloshop - Triathlon, Kolarstwo, Bieganie


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 123

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków