id: f5j74x

Utrzymanie domeny projektu WSPOMNIENIAGEJA.COM

Utrzymanie domeny projektu WSPOMNIENIAGEJA.COM

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 431 zrzutek i zebrali 1 161 452 637 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hey❗


Wcześniej mówiłem w swoim podcast'cie o tym, że będę wyciągał rękę po pomoc, lecz to nie jest taka pomoc, pomoc, bo ja oferuję coś w zamian. 


Potrzebuję opłacić domenę https://wspomnieniageja.com za zeszły rok płaciłem 97,17 PLN brutto, w tym roku nie wiem, jak to będzie wyglądało, nie dostałem jeszcze proformy. Domena wygaśnie 18/06/2020 o godzinie 22:37:13 do tego będę potrzebował opłacić hosting, bez którego sama domena jest jak człowiek bez głowy, a ten wygaśnie mi 06/08/2020. W minionym roku płaciłem 293,97 PLN brutto w tym roku nie mam pewności co do wysokości opłat.


Prośba nie jest o same pieniądze w sobie, bo w zamian, z racji tego, że jestem informatykiem, usługi IT. Nie będę wypisywać wszystkiego, co potrafię, bo nie w tym rzecz. Potrafię bardzo dużo i mam realne doświadczenie w swojej branży. Od postawinia strony, przeniesienia, pisanie tekstów, również "pod SEO" jak i masę innych rzeczy potrafię i wykonam w zamian, bo nie chcę być nikomu nic winien - źle bym się z tym czuł otrzymując coś za NIC.


Zbiórka założona jest na koncie mojej przyjaciółki, ponieważ nie chcę, aby ktoś znał moje nazwisko. Imię Wam na razie wystarczy. Moje dane oraz mnie, jeśli będę świadczył uslługę w Poznaniu, pozna ten ktoś, kto zażyczy sobie wykonanie czegoś tam, w ramach opaty. Mam możliwość wystawienia FV, jeśli będzie taka potrzeba - to również zorganizowałem. 


Jeśli nie masz możliwości wpłaty, nie szkodzi. Udostępnij proszę zbiórkę, może ktoś z Twoich znajomych potrzebuje pomocy informatyka, a ja chętnie wykonam coś z zakresu mojej branży i umiejętności - wszystko omówimy przed wpłatą, dlatego zapraszam na mój Instagram @WspomnieniaGeja oraz mailowo [email protected], a jeśli nie masz czasu i ochoty przepisywać, to wejdź na mojego bloga, stamtąd wygodnie sobie przejdziesz, gdzie będzie Tobie wygodniej. Proponuję jednak kontakt poprzez Instagram, bo appkę mam w telefonie, więc dostanę powiadomienie od razu.


Nie proszę też o pomoc czy same pieniądze na fanaberie, jak farbowanie włosów, czy cokolwiek innego. Po prostu zależy mi na moim projecie, buduję go już kilka lat, a od 2 lat na własnej domenie, będzie mi bardzo smutno, jeśli to po prostu wygaśnie, przepadnie.


Zachęcam oczywiście do czytania bloga z wyłączonym blokerem reklam, wyłączyłem wszystkie przeszkadzajki, pozostałe reklamy komponują się z tłem, a wyświetlone reklamy, które przyniosą dochód pomogą mi uzbierać kiedyś kwotę minimalną, abym mógł ją spieniężyć i opłacić samemu hosting, jak wcześniej.


Przyjaciółce Marcie, która bez chwili namysłu założyła dla mnie konto, aby mi pomóc, dziękuję. Za wrzucenie całej oferty również. 


To, co jesteśmy umówieni❓❗


Pisz do mnie przed wpłaceniem, ustalimy zakres oraz koszt usługi, wpłacasz, działamy❗


Jeśli nie chcesz tutaj, to pieniądze możesz wpłacić bezpośrednio na konto firmy hostingowej: 70114011247697000000017058, bo takie jest przeznaczenie tej zbiórki.


Jest jeszcze opcja właty PayPal'em po wpisaniu maila [email protected] .


Oczywiście wolałbym wpłaty otrzymywać tutaj, ponieważ będzie to transparentne. Każdy będzie widział ile jest pieniędzy, ile brakuje i jak sytuacja się ma, nie będzie możliwości zarzucenia mi zatajenia jakiejś kwoty, bo to będzie widać czy i ile wpłynęło.


Za każdą złotówkę, z góry dziękuję❗


Dawid.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

 
Dane ukryte
100 zł
AW
Agg Warsaw
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Jakub Kurzajek
30 zł
WW
www.Znajdz.lgbt
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MZ
Marta Zachwieja
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!