id: f5ketn

Na nowe jutro

Na nowe jutro

0 zł
z 200 000
0%
zakończona
22.01.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 135 zrzutek i zebrali 1 061 921 094 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam ślicznie czym jest nowe jutro już wam pisze. Nowe jutro to możliwosć obudzenia się następnego dnia i nie myślenia co to będzie jak to będzie czy podołam itd mam 46 lat wychowuje sam chorą córke ( stany lękowe,depresja i inne kody chorobowe) moja żona zmarła 12 lat temu na nowotwór ja sam zostałem z dwójką dzieci.Świat wywraca ci się i tak naprawdę nie wiesz co robić jak bedzie itd nikt nie jest przygotowany na coś takiego.Dorosły facet musi być tata i mama w jednym.Starałem sie jak mogłem ale nie zawsze wychodzi tak jak chcemy.Umnie jeszcze doszła opieka nad chorym ojcem po wylewie i amputacji nogi ktora z czasem przerodziła sie w zespól otępienny nikomu nie życze tego.Praca dom praca dom w pracy się odpoczywało.I w pewnej chwili zaczynają sie kłopoty z córka i pogorszenie zdrowia ojca .Żeby to ogarnoć musiałem odejść z pracy bo stale były telefony ze z córka coś nie tak albo z ojcem itd mozna było by pisać godzinami.I tu gdzieś zaczynają się moje problemy zaczynam wpadać w długi i to w co raz większe Jeden komornik drugi firmy windykacyjne itd . Teraz jeszcze choroba matki która ma 80 lat problemy z pamięcia.Ojciec zmarł dwa miesiące temu.Rodzina ? wiadomo jak to z rodziną.Doradzają oddaj matkę DPS ale ja tak nie umiem i nie tak mnie wychowali jak można kogoś oddać jak cie wychował nakarmił itd.Nie bede sie bardziej rozpisywał jak ktos cos chce zapytac prosze pytac postaram się odpowiedziec.Prosił bym was o jakie kolwiek wpłaty jesli uważacie ze jestem jakimś oszustem nierobem nygusem rozumiem .Mam nadzieje tylko ze pomożecie osobą potrzebującym z góry dziekuje Bóg zapłać

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!