id: f5x6rb

Na karmę specjalistyczną dla Berniego i Kajtusia

Na karmę specjalistyczną dla Berniego i Kajtusia

1 992 zł 
z 3 000
66%
zakończona 31.12.2021r
30 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Berni (7l.) i Kajtuś (14l.) to mieszkańcy olsztyńskiego schroniska. Berni trafił tu kilka lat temu. Jego dziwnie smutne oczy codziennie czegoś wypatrują. Kajtuś nie zna niczego innego, gdyż spędził tu całe swoje życie. Być może nawet nie wie, czym jest dom, a jeśli kiedyś, przez moment go miał, to już go nie pamięta. To schroniskowy weteran, który ma swoje 'małe demony', przez które nigdy nie mógł znaleźć domu.

Ostatnio zdrowie Berniego i Kajtka uległo znacznemu pogorszeniu. I jak to w życiu bywa, nieszczęścia chodzą parami. Chłopaki mają chorą wątrobę i nerki. Oprócz leków, potrzebują specjalistycznej karmy, która wspomoże funkcjonowanie tych narządów, a co za tym idzie - przedłuży ich życie.

Mam świadomość, że być może nigdy los się do nich nie uśmiechnie i nie znajdą swojego człowieka, ale niech chociaż mają szansę jeszcze poczekać. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc w zakupie specjalistycznej karmy dla Berniego i Kajtusia! Potrzebujemy karmy Renal i Hepatic. Koszty tego jedzenia są bardzo duże.

W szczególności zwracam się do olsztyńskich wolontariuszy, którzy znają Berniego i Kajtka! Kochani, mijamy je często, przechodzimy obok. One również Was znają! Zbierzmy siły dla naszych chłopaków! Kajtuś ma 14 lat i być może niedługie życie przed sobą... Berni - niech będzie zdrowy i pójdzie w końcu do domu.

Dopóki żyją, czekają na dom...


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

891 671 zrzutek

i zebrali

832 331 004 zł

A ty na co dziś zbierasz?