id: f6erx2

III edycja Konferencji Międzynarodowej Three Seas One Opportunity: New Wave

III edycja Konferencji Międzynarodowej Three Seas One Opportunity: New Wave

Nasi użytkownicy założyli 1 169 825 zrzutek i zebrali 1 218 864 425 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

3S1O

Konferencja THREE SEAS ONE OPPORTUNITY (3S1O) to coroczna szansa na pogłębioną dyskusję o znaczeniu regionalnej współpracy dla bezpieczeństwa i realizacji strategicznych interesów państw regionu. W ramach Konferencji 3S1O tworzymy przestrzeń do swobodnej wymiany poglądów między przedstawicielami świata nauki, polityki (zarówno globalnej, jak i lokalnej), wojskowości, biznesu, a także niezależnymi ekspertami. Wesprzyj organizację Konferencji 3S1O i pomóż nam poszukiwać możliwości zacieśniania regionalnej współpracy gospodarczej i politycznej oraz kreować wizję przyszłości rozwoju państw Europy Środkowo-Wschodniej.


NEW WAVE

Konferencja 3S1O poszukuje odpowiedzi na najważniejsze wyzwania regionalne, a jej tematyka ewoluuje wraz z rozwojem sytuacji międzynarodowej. III edycja Konferencji 3S1O, zatytułowana NEW WAVE, poświęcona więc będzie umiejscowieniu państw Trójmorza na zmieniającej się mapie globalnych szlaków handlowych, a także poszukiwaniu synergii między rozwojem infrastruktury transportowej (morskiej i lądowej) i rozbudową potencjału gospodarczego i obronnego w regionie. W trakcie Konferencji 3S1O: NEW WAVE omówimy także potencjał państw Trójmorza do wspólnej realizacji celów NATO i UE, a także możliwości współpracy z partnerami spoza regionu Inicjatywy, m.in. USA, Indiami, Chinami, Koreą Południową, Japonią czy krajami Zatoki Perskiej. Podejmiemy także temat zacieśnienia kooperacji państw Trójmorza z krajami Europy Wschodniej, Kaukazu Południowego i Azji Centralnej (ze szczególnym uwzględnieniem Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, Kazachstanu i Uzbekistanu) w celu budowy sieci powiązań wzmacniających bezpieczeństwo regionu Europy Środkowo-Wschodniej oraz stworzenia środowiska międzynarodowego sprzyjającego realizacji strategicznych interesów państw Trójmorza. Istotne będzie także wykreowanie przyjaznej atmosfery do podjęcia dyskusji z demokratyczną opozycją białoruską na temat przyszłości Białorusi. Konferencja 3S1O: NEW WAVE pozwoli po raz kolejny podkreślić wiodącą rolę Polski w ramach Inicjatywy Trójmorza, a także wzmocni wizerunek Polski jako najistotniejszego hubu transportowego dla pomocy dla Ukrainy, czy silnego ośrodka wspierającego demokratyczne dążenia opozycji białoruskiej.


TRADYCJA

THREE SEAS ONE OPPORTUNITY to Konferencja z tradycjami, która na stałe zagościła w kalendarzu najważniejszych wydarzeń w regionie. Poprzednie edycje Konferencji THREE SEAS ONE OPPORTUNITY zorganizowane w Zielonej Górze (2022) i Warszawie (2023) pokazały, że Inicjatywa Trójmorza stanowi istotny przedmiot zainteresowania kręgów eksperckich, naukowych i biznesowych w krajach regionu, Patronami I edycji wydarzenia byli m.in. MSZ, MON, MRiT oraz PAIH i BGK. II edycja Konferencji otrzymała honorowy patronat Prezydenta RP, odwiedziło ją 12 reprezentantów ambasad, w tym z krajów Inicjatywy Trójmorza oraz Korei Pd., Japonii, Gruzji, czy Wielkiej Brytanii i była okazją do współpracy z ponad 15 różnymi ośrodkami analitycznymi z zagranicy. Organizacja III edycji Konferencji 3S1O stanowi więc odpowiedź na realne zapotrzebowanie decydentów, ekspertów i biznesu!


YED

Inicjatywą towarzyszącą Konferencji THREE SEAS ONE OPPORTUNITY jest Young Experts Day – konkurs dla aspirujących młodych ekspertów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę na międzynarodowej konferencji. Do udziału w YED zapraszamy studentów 4 i 5 roku oraz doktorantów, których zainteresowania i obszar badawczy obejmują kwestie bezpieczeństwa, stosunków międzynarodowych, prawa, gospodarki oraz kwestii technicznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Bałkanów i Kaukazu Południowego, a także w wymiarze globalnym. W trakcie konkursu zapoznajemy się z wynikami ich badań, świeżymi spostrzeżeniami i nowatorskim spojrzeniem. Każdy referat wygłoszony w ramach YED jest oceniany przez jury Konkursu na „Najlepsze Wystąpienie YED 2024”, a laureat otrzymuje atrakcyjną nagrodę od organizatorów. 


POMÓŻ NAM WYPLYNĄĆ NA SZEROKIE WODY!
Three Seas One Opportunity: Toward a New Intermarium (2023)Three Seas One Opportunity (2022)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
3 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
3 400 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
3 800 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 900 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 640 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
3 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 650 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 250 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!