id: f7cvx7

Prawdziwy post 2020 - wirtualna skarbonka

Prawdziwy post 2020 - wirtualna skarbonka

9 200 zł 
z 45 000
20%
zakończona 30.05.2020r
39 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Prawdziwy Post to organizaowana przez KZ Sienna od 12 lat akcja postna, która służy wspólnej modlitwie, dobremu przeżywaniu czasu przed Świętami Wielkanocnymi oraz zbiórce finansów na wybrany w danym roku cel. W tym roku w staraniach modlitewnych, postnych i zbiórce finansów skupiliśmy się na Naszym Domu na Siennej. Bóg położył nam na sercu chęć zadbania o miejsce, w k†órym oddajemy mu chwałę, służymy realizując Jego wizję i w k†óre to On sam nas kiedyś zaopatrzył.


W trakcie trwania tegorocznej akcji postnej, zmieniły się jednak okoliczności - Polskę dogoniła epidemia koronawirusa i ze względów bezpieczeństwa, działalność naszego kościoła została w lwiej części przeniesiona do sfery online. Pierwszą potrzebą zadbania o nasz Dom na Siennej, o naszą Wspólnotę stała się komunikacja i technologia, która nam ją umożliwia. Bycie razem, jak najbliżej, w społeczności - to dają nam transmisje nabożeństw w internecie. Czujemy to my, od strony realizacji i cały kościół, modląc się w domu, w tym samym czasie, uwielbiając Boga z zespołem, patrząc na znajome twarze, słuchając tej samej dodającej otuchy inspiracji i tego samego Bożego Słowa.


Nabożeństwa online wymagają specjalistycznego sprzętu, w tym przede wszystkim:

  • KAMER (Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K oraz Blackmagic Design Micro Studio Camera 4K)
  • MIKSERA (Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro 4K)
  • KARTY WIDEO (Blackmagic Design UltraStudio 4K Mini) oraz
  • REKORDERA (Blackmagic Design HyperDeck Studio Mini)

Zdecydowaliśmy, że w obecnej sytuacji to nasz priorytet i najlepsza droga do realizacji misji kościoła na Siennej.


Jak powiedział ostatnio pastor Arek Kuczyński „Wszyscy przechodzimy teraz przez czas próby. Jest ona sprawdzianem dla naszej wiary (...) doświadczeniem, które pokazuje kim Bóg jest dla nas naprawdę - czy to On jest naszym fundamentem."


Bycie kościołem, gromadzącym się w jednym czasie w modlitwie, dawno nie było tak ważne. Nasza służba, teraz w sposób szczególny skupić się może na tych wszystkich, którzy do budynku kościoła nigdy jeszcze nie trafili, ale mogą trafić do kościoła online! W izolacji i osamotnieniu poszukują teraz ukojenia i poczucia bezpieczeństwa. My wiemy, że jest nim tylko Jezus. Odpowiedzmy na tę potrzebę i dzięki narzędziom współczesnej technologii, dzięki kościołowi online, dostarczajmy Ewangelię także do nich - bądźmy wspólnotą, która wciąż jest otwarta, zapraszająca i głoszącą Dobrą Nowinę, aż po krańce Ziemi.

vfc2b94734680786.jpeg

WIRTUALNA SKARBONKA

Niniejsza zrzutka to nasza tegoroczna skarbonka, do której "odkładamy" pieniądze na wsparcie zakupu sprzętu do rozwoju kościoła online. Wzorem lat ubiegłych rezygnacji z pewnych przyjemności, oszczędzaniu finansów na nasz wspólny cel, towarzyszy post i modlitwa. Bądźmy w tym wszystkim wspólnotą.


ZAKOŃCZENIE AKCJI POSTNEJ planujemy na niedzielę 5 kwietnia.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 051 zrzutek

i zebrali

833 210 775 zł

A ty na co dziś zbierasz?