Leczenie Ani chorej na raka. Terapia zintegrowana i alternatywna, rehabilitacja, suplementacja ID: f7fbvb

Leczenie Ani chorej na raka. Terapia zintegrowana i alternatywna, rehabilitacja, suplementacja ID: f7fbvb

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

50 151 zł z 50 000 zł

100%

50 151 zł

50 151 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2019r

177

177

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Once again thanking you so much for your help. You guys give me wings and courage!I have already booked a visit with a very good doctor in Warsaws clinic Immunomedica. We will work on strengthening of my immunity system. Im keeping my thoughts on the bright side. My arm is getting a regular physio and massage and thanks to it the swelling is less and that therapist is wonderful. I also got a good suplements . Liposomatic vitamins and my diet is created by professionals! A few more things to do regarding my treatment, but all that I have done up to date is thanks to you people. Thank you so much.
    Czytaj więcej
  • Jeszcze raz dziękuję z całego serca za każdą cegiełkę! Za to że dodajecie mi skrzydeł i odwagi!???? Kochani dzięki Wam drugiego września zobaczę się z lekarzem z kliniki immunomedica w Warszawie i podejmiemy na pewno działania wspomagające moją odporność. Jestem dobrej myśli i mam pozytywne nastawienie ☺️ regularnie ja i moja ręka spotykamy się z masażystką ( jest naprawdę rewelacyjna i pomocna) zakupiłam już kilka najważniejszych suplentow, Wit liposomalne. Dieta ustawiona przez profesjonalistów! Mam jeszcze trochę planów związanych ze wspomaganiem leczenia, o tym jeszcze raz napiszę. To wszystko jest możliwe dzięki takim ludziom jak Wy!♥️ Dziękuję, dziękuję, dziękuję.????
    Czytaj więcej
  • Kochani dziękuję Wam serdecznie za każdą wpłatę! Dziękuję że jesteście ze mną, dodajecie odwagi,  za słowa pocieszenia. Cudownie mieć takich ludzi wokół siebie. Dziękuję za Wasze wsparcie!☺️♥️
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Ania ma raka piersi. Przeszla juz operacje usuniecia piersi i wezlow chlonnych . Zbieramy na leczenie terapia alternatywna , suplementacje, rehabilitacje reki .

Wpłacający177

KI
Kirche im Prisma, Rapperswil SG, Switzerland
7 600 zł
F
FEG Aarau
4 000 zł
J
Jarosław Celebański
3 890 zł
T
tim.buehrer
1 140 zł
A
Andreas Hahn
1 000 zł
G
Gołąbki
1 000 zł
AJ
Arkadiusz Jurkiewicz
1 000 zł
J
james
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze33

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

556 234 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?