id: f7x6yd

Pomóż mi uratować Mamę

Pomóż mi uratować Mamę

Nasi użytkownicy założyli 1 169 920 zrzutek i zebrali 1 219 008 046 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Nowy termin ostateczny 12maja
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wszystko zaczęło się w 1984 roku, kiedy moja mama, jako 9 letnia dziewczynka, wpadła pod samochód. W wyniku wypadku trafiła do szpitala z poważnym uszkodzeniem twarzoczaszki. Po ciężkich operacjach i wstawieniu płyt w ubytki czaszki, mama wróciła do całkowitego zdrowia.  Pod koniec 2019 roku mama zaczęła się skarżyć na brak siły oraz zawroty głowy, z którymi została skierowana do specjalisty. Mama zaczęła puchnąć na twarzy. Pojawiła się również dziurka w głowie, z której sączył się płyn. U specjalisty dowiedziała się jednak, że to nic takiego, że nic jej nie dolega. Żaden lekarz nie widział w tym problemu, była odsyłana od specjalisty do specjalisty. Na wizytach zadawano jej pytania, takie jak: „Nie pobił Pani ktoś?”. Chcielibyśmy, żeby był to tylko żart, jednak tak wyglądała rzeczywistość mamy, nikt nie brał jej na poważnie. Przy okazji w czerwcu mama zrobiła prywatnie badania, które przyniosły kolejną złą wiadomość... w wyciekającym płynie znaleziono bakterie gronkowca złocistego (żaden lekarz nie chciał przepisać mamie potrzebnych lekarstw na podleczenie go). Dalej nie znaliśmy przyczyny powstawania dziurki w głowie.  

image


image


Od 2019 roku mama była u wielu specjalistów. Wydała bardzo dużo na wizyty prywatne, na których niczego się nie dowiedziała, bo każdy lekarz odprawiał ją z kwitkiem do innego specjalisty. Nikt nie chciał jej leczyć. Stan się pogarszał z każdym dniem.image


image


W tym czasie powstało więcej dziur. Na zdjęciu powyżej nie ma już skóry. Jest to implant czaszki na wierzchu. Skóra zeszła cała.imageMama na co dzień prowadzi swoją firmę, kancelarię podatkową, która była jej marzeniem od lat. 


JEST MAMĄ, BABCIĄ, CÓRKĄ ORAZ PRZYJACIÓŁKĄ.


Bardzo lubi podróże. Jest pełna życia i dobroci. Uwielbia pomagać swoim bliskim i ludziom w potrzebie. Kocha swoje koty. Ma wiele marzeń i celów, ale teraz przede wszystkim CHCE NORMALNIE ŻYĆ.

 image


Obecnie z ran nie sączy się już płyn, a ropa, która jest powodowana przez bakterie gronkowca. Mama nie jest już w stanie normalnie funkcjonować.JEJ ZDROWIE I ŻYCIE ZOSTAŁO WYCENIONE NA 150 TYS. ZŁOTYCH.

Jest to ogromna suma pieniędzy. Wiedzieliśmy, że operacja nie będzie tania, ale ta kwota przerosła nas wszystkich.

 


OPERACJA MA BYĆ 25 LISTOPADA.


PROSZĘ POMÓŻ MI URATOWAĆ MAMĘ.


image


Za każde wpłaty z góry dziękujemy.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 537

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków