id: f8ka2e

PARTY ANIMAL - charytatywna akcja na rzecz podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt

PARTY ANIMAL - charytatywna akcja na rzecz podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt

Nasi użytkownicy założyli 980 179 zrzutek i zebrali 1 001 534 931 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

12-14.05 Poznaniem wstrząśnie duża dawka dobra i zabawy – w szlachetnym celu!

Przez cały weekend restauracjami Whiskey in the Jar Poznań i Matii Sushi w Starym Browarze zawładną zwierzęce instynkty i kocie ruchy!


W programie organizatorzy przewidują ogrom atrakcji zarówno dziennych dla całych rodzin, jak i tych wieczorno– nocnych... a wszystko to wydarzy się pod hasłem PARTY ANIMAL, nie tylko dlatego, że atmosfera będzie wesoła i imprezowa, ale przede wszystkim dlatego, że cały weekend dedykowany będzie pomocy zwierzętom bezdomnym, podopiecznym Fundacji Głosem Zwierząt.

tRFGb0pNogvn0wyV.jpg

Za tą niesamowitą dawką dobra i party vibe'u stoi cała rodzina Mitsuro oraz ARDOR - fundacja im. Mikołaja Koteckiego, przy wsparciu Starego Browaru i butiku eventowego NoName. Takie połączenie sił i dobrych serc może skutkować jedynie świetną zabawą i całą masą dobrych uczynków!


Impreza ma charakter charytatywny i ma na celu uzbieranie jak największej ilości środków finansowych na cele statutowe Fundacji Głosem Zwierząt oraz promowanie idei adopcji zwierząt bezdomnych ze schronisk i fundacji.


Niniejsza zbiórka ma na celu wsparcie skarbon stacjonarnych, by uczestnicy eventu mogli dokonywać darowizn bezgotówkowo.


O FUNDACJI


Fundacja Głosem Zwierząt powstała w 2011 roku w Poznaniu. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, której celem statutowym jest pomoc zwierzętom bezdomnym. U podstaw naszego działania leży zaangażowanie w sprawy ochrony praw zwierząt oraz chęć i determinacja, by odmienić ich los na lepszy.

Um8iyA2rZt7qG37M.png

Prowadzimy własną kociarnię w Poznaniu oraz współpracujemy ze schroniskami dla zwierząt bezdomnych w Dopiewie i Poznaniu. Przeprowadzamy programy sterylizacji zwierząt domowych realnie ograniczając populację zwierząt bezdomnych. Zajmujemy się leczeniem, socjalizacją i przystosowaniem zwierząt do adopcji.


Dowiedz się więcej o fundacji i jej podopiecznych: https://glosemzwierzat.pl/


kxbwwgzPM6t7n46I.png

Przez 10 lat działalności, znaleźliśmy domy dla ponad 2000 podopiecznych.

Dowiedz się więcej o fundacji i jej podopiecznych: https://glosemzwierzat.pl/


Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach wydarzenia PARTY ANIMAL, śledź media społecznościowe Whiskey in the Jar Stary Browar i Fundacji Głosem Zwierząt.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 47

 
Dane ukryte
1 zł
PG
Patryk Gapys
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
DP
Damian
1 zł
OL
Oliwia
1 zł
PW
Łysy
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PA
Paulina
69 zł
KK
Mateusz Kędzia
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków