id: f8vjv7

Detektywi Rito Cup

Detektywi Rito Cup

Nasi użytkownicy założyli 1 014 022 zrzutki i zebrali 1 060 170 439 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Wydarzenie organizowane jest z okazji powrotu RITO ESPORT na YouTube. Posiada on na swojej facebookowej grupie “Detektywi Ritonajwiększą społeczność esportową w środowisku Counter: Strike Global Offensive w Polsce.

Jest na niej ponad 30 000 osób i niemalże wszyscy biorą czynny udział w życiu grupy. Miesięcznie pojawia się przeszło 200 postów. Członkowie codziennie dzielą się newsami związanymi ze światem CS:GO, a praktycznie każdy wpis cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kanał Piotra na serwisie YouTube śledzi ponad 170 000 użytkowników. Łącznie filmy RITO obejrzano ponad 21 milionów razy. Na jego Facebooku obserwuje go 23 000 internautów, a na Instagramie zebrał prawie 6.000 tysięcy obserwujących.


Piotrek jest zapalonym graczem i osobą, która na Counter-Strike'u zjadła zęby. Wielokrotnie wyjeżdżał na turnieje esportowe w celu stworzenia unikalnej relacji z eventu dla swoich widzów. Pasja ponad wszystko.Całe przedsięwzięcie powstaje w kooperacji z esportową agencją esportową GoodGame. W swoim portfolio ma takie wydarzenia jak autorski projekt Good Game League organizowany w 2017, 2018 i 2019 roku z łączną pulą nagród o wartości 150 000$. Ostatni sezon oglądało ponad 1,5 mln widzów.

x-kom Dell 2 versus 2 Showdown to również autorski projekt i zarazem pierwsze po ponad rocznej przerwie na polskiej ziemi w czasach pandemii wydarzenie offline. Kanał Twitch.tv GG League śledzi około 40 000 osób, na którym transmitowany jest turniej Home Sweet Home Cup, do którego GG League ma wyłączność na terenie Polski.


a107800396379930.png

Turniej powstaje w crowdfundingowej inicjatywie „OD GRACZY DLA GRACZY”. 


Crowdfunding jest formą finansowania projektów przez społeczność, która jest zainteresowana projektem, w zamian za określone świadczenia zwrotne. W przypadku Detektywi Rito Cup każda osoba, która postanowi wesprzeć przedsięwzięcie, dostanie coś od naszych sponsorów. Nasi fundatorzy przygotowali wiele ciekawych rzeczy, które z pewnością przykują waszą uwagę. Przedmioty, które możecie otrzymać w zamian za pomoc w realizacji turnieju, rozpisane są po prawej stronie zrzutki. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do puli nagród. Żadna ze stron, czyli GG League, ani Rito nie zyskają żadnej korzyści materialnej. Część zebranej kwoty zostanie wykorzystana na pokrycie kosztów wysyłki przez usługę "Paczkomat".


dc8b551590b8030d.png

Udział w turnieju potwierdzili:


  1. Mefju23 - Twórca internetowy, który tworzy materiały o tematyce Counter-Strike Jego filmy obejrzano już ponad 81 milionów razy. Na YouTube subskrybuje go blisko 300 000 osób.
  2. Ztrolowany - Miłośnik CS:GO. Zajmuje się produkcją materiałów na swój kanał na YouTube, gdzie śledzi go niespełna 200 000 osób. Główną serią na jego kanale są ciekawostki związane ze środowiskiem Counter-Strike.
  3. Dżelka - Wielbicielka FPS-ów. Na YouTube ogląda ją ponad 40 000 osób. Wszystko co na nim znajdziecie jest o tematyce CS:GO. Od otwierania skrzynek przez hide & seek, aż do wyzwań od widzów.


Poza udziałem 4 drużyn twórców (Rito, Mefju23, Dżelka, Ztrolowany) w turnieju, otwarte będą również kwalifikacje na grupie Detektywi Rito dla 128 drużyn, z których 4 najlepsze dostaną się do finałowych rozgrywek. Zapisy będą prowadzone przez FACEIT. Transmisje będą się odbywać na kanale YouTube RITO ESPORT. Planowany termin rozgrywek to 29/30.05.


Istnieje również możliwość wykupienia miejsca w wybranej drużynie. Jest to nie lada gratka dla fanów, którzy będą mogli zagrać ze swoim ulubionym twórcą i pokazać się szerszej publiczności. Kto wie, może dzięki naszej inicjatywie znajdziemy nowe talenty polskiej sceny CS:GO? W każdej drużynie przewidziany jest jeden slot do wykupienia.


Dodatkowo stworzyliśmy dla Was możliwość wzięcia udziału w filmie na kanale RITO. Dzięki temu możecie zagrać z Piotrem wspólną grę rankingową lub stoczyć pojedynek 1 versus 1. Tak naprawdę będzie to wasza indywidualna kwestia, na która zdecydujecie się podczas rozmowy z twórcą. Jest to przewidziane dla 3 osób, które wykupią pakiet.


Naszymi sponsorami są:


GAMINATE


GAMINATE to zaawansowany performance gaming booster, którego zaawansowana formuła znacząco wyróżnia na tle najlepszych tego typu produktów na świecie. Został tak opracowany, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom profesjonalnych zawodników esportu, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego gracza. Wiedza na temat efektywnej suplementacji pozwoliła na stworzenie formuły FEED, która opiera się na 12 aktywnych składnikach. Są to między innymi: BAKOPA MONNIERI, L-TRYPTOFAN, L-TEANINA oraz KOFEINA. Ich synergiczne działanie pozwala poprawić  koncentrację, szybkość reakcji, oraz zdolności poznawcze. GAMINATE ma na celu zapewnienie długotrwałej i maksymalnej wydolności umysłowej oraz fizycznej, a pozytywny efekt jego działania odczuwalny jest od 3 do 6 godzin.

z593f3b20e8f6062.pngt7520365e7d1f7fc.jpeg

KUBOTA


Kubota to kultowa polska marka produkująca klapki z 25-letnią historią, która jest ikoną lat 90. Wypełniając niszę w sektorze taniego i wygodnego obuwia, stali się kultowi, a na stałe do języka potocznego weszło powiedzenie „Kubota to nie klapki, Kubota to styl życia”


Produkty Kuboty stały się takim fenomenem, że zakorzeniły się w popkulturze naszego kraju. Przez to są obecne w memach, piosenkach, tekstach kultury. Ludzie tak bardzo pokochali produkty marki, że ich kreatywność i fantazja zainspirowała do robienia tatuaży z logiem czy nawet przebiegnięcia maratonu w klapkach. 


Z biegiem lat niestety zmienił się rynek, a przy tym wszystkim moda. Sprawiło to, że Kubota zniknęła z rynku. Do czasu, aż czwórka przyjaciół z Łodzi reaktywowała w 2018 markę Kubota. Zgodnie z obecnymi trendami kontynuują swoje niezwykłe tradycje. Wszystkie produkty są zaprojektowane przez polskich projektantów i wykonane z wysokiej jakości materiałów. 


Aktualnie w ofercie znajdują się produkty dla każdego, na każdą kieszeń i każdą okazję. Począwszy od znanych każdemu klapek Kubota na Rzep, przez basenowe klapki Kubota Basic, modne japonki, aż po Kubota Premium, czyli ręcznie robionych arcydzieł. W swoim asortymencie poza klapkami posiadają również szeroką gamę skarpet, czapek, odzieży i akcesoriów. 


Marka angażuje się również w akcje charytatywne. Na swoim koncie ma współpracę z WOŚP, Fundacją JiM, MONARem czy Kampanią Przeciw Homofobii. Ponadto 1% ze sprzedaży klapków Premium przekazywany jest fundacji DKMS wspierającej osoby chore na białaczkę oraz inne nowotwory krwi.


afd6b2adc8ee2ad2.png

MODECOM VOLCANO


MODECOM VOLCANO GAMING to seria produktów dla graczy od polskiego producenta z siedzibą w Warszawie. Używając sprzętu tej marki, wspierasz lokalny biznes i dbasz o rozwój polskiego gamingu. Tworzone są przez miłośników multimedialnej rozrywki z myślą o dostarczaniu na rynek urządzeń o jak największej użyteczności. Twórcy MODECOM produkują sprzęt na wzór tego, co sami chcieliby używać podczas grania w ulubione tytuły gier. Produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Recenzje mówią jedno. Jest to topowy sprzęt w tym przedziale cenowym. Dla urozmaicenia oglądania zmagań na transmisji z wydarzenia firma MODECOM przygotowała 10 par słuchawek do rozdania. Są to słuchawki MODECOM Volcano Prometheus w kolorystyce czarnej.


o8afc7884c2b1395.png

Link do grupy Volcano Gaming: https://www.facebook.com/groups/2959561240942742

Link do Facebooka: https://www.facebook.com/modecom.polska

Link do strony WWW: www.modecom.eu


Kwestie logistyczne i wysyłkowe pozostają po stronie organizatorów. Wszystkie paczki zostaną wysłane przez usługę "Paczkomat". Kwota za transpor jest wliczona w koszt pakietów wsparcia i zostanie potrącona po zakończeniu zbiórki. Dodatkowo koszty organizacji turnieju również pokrywane są z puli uzbieranej na zbiórce.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 20

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Zestaw GAMINATE #1
Jeśli wpłacisz 20 złotych lub więcej otrzymasz Starter Pack (5 próbek, 1 x Arbuz, 1 x Cytryna-Limetka, 1 x Jagoda, 1 x Kiwi-Truskawka, 1 x Mango-Marac...
20 zł

Kupione 3 z 30

Zakończona
Inne
Podstawowy zestaw od Kuboty #1
Jeśli wpłacisz 30 złotych lub więcej otrzymasz Klapki Kubota koloru morskiego w rozmiarze 44.Dodatkiem za wsparcie jest podziękowanie w filmie Rito. J...
30 zł

Kupione 3 z 5

Zakończona
Inne
Podstawowy zestaw od Kuboty #2
Jeśli wpłacisz 30 złotych lub więcej otrzymasz Klapki Kubota koloru czerwonego w rozmiarze 41.Dodatkiem za wsparcie jest podziękowanie w filmie Rito. ...
30 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Inne
Podstawowy zestaw Kubota #3
Jeśli wpłacisz 30 złotych lub więcej otrzymasz Klapki Kubota koloru granatowego w rozmiarze 40.Dodatkiem za wsparcie jest podziękowanie w filmie Rito....
30 zł
Zakończona
Inne
Podstawowy zestaw Kubota #4
Jeśli wpłacisz 30 złotych lub więcej otrzymasz Klapki Kubota koloru błękitnego w rozmiarze 42.Dodatkiem za wsparcie jest podziękowanie w filmie Rito. ...
30 zł

Kupione 1 z 5

Zakończona
Inne
Podstawowy zestaw Kubota #5
Jeśli wpłacisz 30 złotych lub więcej otrzymasz Klapki Kubota koloru szarego w rozmiarze 43.Dodatkiem za wsparcie jest podziękowanie w filmie Rito. Jeś...
30 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Inne
Zestaw GAMINATE #2
Jeśli wpłacisz 35 złotych lub więcej otrzymasz Premium Starter Pack (10 próbek - 2 x Arbuz, 2 x Cytryna-Limetka, 2 x Jagoda, 2 x Kiwi-Truskawka, 2 x M...
35 zł

Kupione 2 z 30

Zakończona
Inne
Zestaw GAMINATE #3
Jeśli wpłacisz 40 złotych lub więcej otrzymasz Premium Starter Pack (10 próbek - 2 x Arbuz, 2 x Cytryna-Limetka, 2 x Jagoda, 2 x Kiwi-Truskawka, 2 x M...
40 zł

Kupione 10 z 20

Zakończona
Inne
Zestaw GAMINATE #4
Jeśli wpłacisz 50 złotych lub więcej otrzymasz Premium Starter Pack (10 próbek - 2 x Arbuz, 2 x Cytryna-Limetka, 2 x Jagoda, 2 x Kiwi-Truskawka, 2 x M...
50 zł

Kupione 5 z 10

Zakończona
Inne
Rozbudowany zestaw od Kuboty #1
Jeśli wpłacisz 50 złotych lub więcej otrzymasz Klapki Kubota koloru morskiego w rozmiarze 44 oraz srebrny worek Kubota.Dodatkiem za wsparcie jest podz...
50 zł
Zakończona

Wpłaty 55

XX
KEY-DROP.PL
7 000 zł
MW
Mateusz Wach
250 zł
MK
Maciej Kaźmierski
200 zł
MR
Mateusz Rozbicki
200 zł
KH
Kamil Hetman
100 zł
JW
Jacek Wojtasiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków