Zakończona 31.10.2018r ID: f926a4

ShibaInuExpedition Podróż w imie przyjażni!!

Zebrano 11 797 zł
z kwoty 19 000 zł

62 %

Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Wyprawa przez góry i pustynie, bezdroża Rosji i środkową Azję,18 krajów łącznie 70.000 km.Do Japonii po psa,Przyjaciela. Podróż, obietnica,pamięć. Jadę po małego Shiba Inu, specjalnego i jedynego w swoim rodzaju - jak mój poprzedni pies - Takeshi!.którego już nie ma.Obiecałem ze pozna jego życie cały ŚWIAT. Tak jak On,nigdy mnie nie zawiódł tak ja nie zawiodę Jego. Podróż w imię bezinteresownej przyjaźni i miłości,by zasłużyć sobie na nowego Przyjaciela. Tak samo wyjątkowego jakiego miałem


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Na imię mam Tomasz (Tom). Lat 52.

….. Moja historia może wydać się wam banalna, ale dla mnie – nad wyraz ważna i wyjątkowa.
Dlatego chcę podzielić się nią z Wami. Jeżeli poświęcicie chwilę, by to przeczytać, utwierdzicie mnie w przekonaniu, że było warto, a to, co planuję – ważne ,nie tylko dla mnie. Może Was zainteresuje, skłoni do refleksji, co w życiu naprawdę się liczy?...

Zacznę od roku 2008. Były to dla mnie ciężki okres – pod każdym względem. Różne sytuacje życiowe waliły sie lawinowo: lojalność, przyjaźń, szczera przyjaźń, wtedy to tylko puste frazesy. Czułem pustkę jakąś w koło siebie. Postanowiłem poszukać jakiejś formy wypełnienia . Spontanicznie, nie wiadomo skąd i dlaczego wpadła mi do głowy myśl: „pies”. Myśl ta na dobre zagnieździła sie w moje głowie, bo nie mogłem przestać o tym myśleć.
….Siedzę i myślę: No dobra. Pies. W zasadzie mało potrzebujący, niekłopotliwy, ale… Ale to istota czująca, wrażliwa, a w związku z tym wymagająca troski, zaangażowania i miłości.
Specyfika mojej pracy wiąże się z częstymi wyjazdami, więc zacząłem rozmyślać, czy uda mi się to pogodzić, czy nie skrzywdzę, czy będę potrafił być tak elastyczny, aby zmienić swoje dotychczasowe życie.
I najważniejsze: czy obdarzę GO tym, co w relacji najistotniejsze – miłością i zaufaniem.
Stwierdziłem, że to właściwa decyzja. Przełom. I zrobię wszystko, aby go uszczęśliwić…I kolejna myśl: „Jaki będzie ten ON. No i jaka rasa..”
Była to ważna decyzja dla mnie. Analizowałem wszystkie za i przeciw. Przeglądałem zdjęcia, czytałem, szukałem…Wreszcie jest – piękny, dostojny, mądry. I bardzo odmienny. Taki mój.
Z perspektywy czasu stwierdzam, że to było przeznaczenie. Od razu wiedziałem, że to ON i że pasuje do mnie. No i jest dla mnie wyzwaniem.
Znalazłem GO w Bełchatowie. Zebrałem potrzebną kwotę i wyruszyłem z bijącym z emocji sercem i nutką niepewności – czy jestem odpowiednią osobą dla tej rasy. Nie wierzyłem jeszcze, że to ma się stać już. Teraz. On i ja.
Gdy dojechałem na miejsce, zobaczyłem dwa małe szczeniaczki – wesołe, merdające małymi ogonkami. Zakiełkowała nowa myśl, nowy dylemat: Który będzie mój? Czym się kierować przy wyborze?

Osobiście w życiu kieruję się sercem. Jestem człowiekiem uduchowionym, wierzę w moc, o jakiej mówił Joda.:))) W moc, która tkwi w nas. Więc pierwsza myśl: „Moc i przeznaczenie”. Usiadłem w pobliżu i zacząłem je obserwować. Myśl przewodnia: Ten, który pierwszy wykaże zainteresowanie moją osobą, podejdzie, poliże rękę, będzie mój. „Moc i przeznaczenie,”……
Słuchajcie, właściwie od razu, gdy się pojawiłem, podbiegła do mnie suczka. Drugi szczeniak, piesek, najwyraźniej w świecie miał mnie w gdzieś, pamiętacie scenę z filmu „Avatar” jak Jake miał wybrać swojego Ikrana?, to było podobnie, tylko tu akurat szczeniak nie chciał mnie zabić:)

Suczka delikatnie powąchała mnie i pobiegła do brata. Nie wiem, co mu „powiedziała”, ale on w te pędy, aczkolwiek z lekkim dystansem i dostojnie przytruchtał do mnie, powąchał i polizał. I… stało się coś niesamowitego. Połączenie? Prawo natury? Przyciąganie? Niesamowite uczucie: to TEN.
Wiem, że Wszechświat kieruje nami. Na niektóre sprawy nie mamy żadnego wpływu, MOŻE NAM SIĘ TO JEDYNIE WYDAWAĆ .Jeżeli coś ma się wydarzyć, po prostu tak się zadzieje. Tak właśnie poznałem Takeshi – psa rasy Shiba inu. „Moc i przeznaczenie”. Moja miłość siedziała i merdała ogonem, mówiąc oczami…”no,jak już Cie wybrałem to chodźmy stąd „:))).

Pies całkowicie zmienił moje życie. Początki były ciężkie. I faktycznie to specyficzna rasa. Trzeba się dotrzeć, zaufać, poczuć… Była to wielka próba dla mnie. Ja – były wojskowy, technik, realista, samiec alfa. Walka trwała cztery lata. Czy mogę być przywódcą stada? Czy zasługuję na to miano?… Zrozumiałem to, jak jego już nie było. Pustka. Ogromna pustka, której nie umiałem niczym wypełnić. Teraz, jako dojrzały człowiek wiem, że był to mój jedyny Prawdziwy Przyjaciel. Zawsze ufał, zawsze wierzył w słuszność moich decyzji. W naszym życiu były czasy tłuste, ale były też chude. W biedzie nauczył mnie kultury obycia, chociaż czasem żołądek przywierał do kręgosłupa… Jestem Mu bezgranicznie wdzięczny za wszystko. Za to, jakim człowiekiem jestem teraz. Naprawił mnie!.
Zastanawiacie się zapewne, jak odszedł mój Przyjaciel. Wróciliśmy właśnie ze wspólnej podróży czteroletniej po świecie.(Egipt 2 lata ,Tajlandia rok i Malezja rok), ponieważ dostałem informację od rodzeństwa że, ze zdrowiem rodziców nie jest najlepiej . Trzeba było wrócić.!

No i w moim kraju, kraju gdzie urodził sie mój pies ,ukąsił go szerszeń .W gardło. zapewne wiecie juz z autopsji ze ,Shiby nie lubią jak im coś lata przed nosem. No i stało sie… . Serce mi się ściska, że nie mogłem go uratować. Wielokrotnie zastanawiałem się, jaki cel miał Wszechświat, zabierając Go. Ale teraz wiem. I chcę to wszystkim oznajmić. Chcę, aby naszą historię i mojego Przyjaciela, poznał cały Świat . Wioząc go martwego z powrotem do Bełchatowa, do miejsca, gdzie się urodził, obiecałem Mu, że naszą historie i nasze życie usłyszy cały Świat.

Jeśli to własnie czytacie,oznacza że własnie zacząłem spełniać swoja obietnice swojemu Przyjacielowi….

Będzie mi również miło, jeśli odbędę tę podróż w intencji Waszych przyjaciół, których nie ma już obok Was, ale pozostali na zawsze w Waszej pamięci.

Obecnie jestem juz w podróży ,przejechałem Ukraine,Rosji Kawałek Kazachstan i tu wlasnie pustynia i drogi daly w kosc mojemu samochodowi i przyczepie.Wiele rzeczy nie wytrzymalo temperatur po 52 st C i dróg,ktorych tu wogole nie ma.

Teraz stoje samochodem w Czelabisku ledwo dojchalem i tu własnie przyda mi sie wasza pomoc,dzieki niej bedziecie uczestniczyc realnie w tym przedsiewziaciu. Chce dokonczyc moja podróz :)

Zapraszam do sledzenia https://facebook.com/shibainuexpedition/,http://shibainuexpedition.com

Bądźcie z nami. Tomasz

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Drodzy moi, staram się jak mogę, swiat się zmienia i obecnie jest prawie jak w filmie Asterix latam po piętrach i pokojach zbieram formularz i nikt nie jest decyzyjny...

SD
50 zł

Sebastian Dombek

Trzymam kciuki :-)

MI
85 zł

M i Z Zawada

Tomasz, powodzenia!

KP
30 zł

Kinga Ponczek

Powodzenia !

VW

Virginia Woolf

Powodzenia! :)

ME
300 zł

Małgorzata Eleryk

Powodzenia Tomasz!!!! trzymam kciuki :-)

MZ
88 zł

Marek Zawada

Good luck - don't give up!

MI
55 zł

Michał i Monika ze Szwecji

Nie poddawaj się! Spełnij to cholerne marzenie !

BT
55 zł

Bartosz Terlicki

Powodzenia!

B
55 zł

BAJKA

Kciuki i łapy zaciśnięte!

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

nie jest łatwo szlag jasny

Robert Bogacz

Powodzenia !!! Trzymam kciuki i zazdroszczę wyprawy ! ;)

Robert Bogacz

... a jak wrócę z wakacji to jeszcze wspomogę na ile dam radę ;)

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Robert Bogacz chylę czoła za pomoc:))

JS
25 zł

Joanna Stefańska

Powodzenia w podróży i dużo frajdy z nowym futrzastym kumplem. Bądźcie szczęśliwi razem :-)

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Tak wlasnie ma byc:))) Dziekuje:))

MG
55 zł

Maciej Golz

oglądam podziwiam dasz rade

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Podziwiać nie ma co, szacunek i wdzięczność chciałem wyrazić dla zwierzaka który tak wiele zmienił w moim zyciu:)) Dziękuję !:))

PK
15 zł

Paulina Kmiotek

Pozdrawiamy razem z TAKARA SHIBA INU i trzymamy kciuki!!! ????

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

serdecznie dziekuje:)))

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

super,że i Shiba się tu znalazła:)) Pozdrawiam z pod Irkucka i Dziękuję bardzo:))

SB
55 zł

Sebastian Bańkowski

Powodzenia Chłopaku !!!

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Dzięki Chlopaku:))

OK
10 zł

Otylia Kaczor

Powodzenia ♥️

AB
1 000 zł

Arkadiusz Barszczewski

Powodzenia i Wytrwałości do celu i powrotu
Maciej Barszczewski

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Maciej czy Arkadiusz:) bym wiedział komu film dydykowac:)))

PN
100 zł

Piotr Niedziela

Trzymam kciuki i obserwuje dalsze zmagania w dotarciu do celu podróży .

MI

M i Z Zawada

Cieszymy się Tomasz, że możemy wesprzeć Cię w tak wartościowym przedsięwzięciu. Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy :)

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

woow...normalnie nie wiem co powiedzieć:)) Ale cieszę się że mogę nic takich znajomych:))

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Aż nie wiem co powiedzieć. Dziękuję:))

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Moi drodzy! Nagrody które sobie wybraliście będę wysyłał z Czelabińska,tak więc proszę byście się uzbroili w cierpliwość. Poczta tutaj dziala troszkę inaczej,ale zapewniano mnie że przesyłki dotrą:))) każda będę wysyłał poleconym listem więc będzie można śledzić. Gdyby się wydarzyła taka sytuacja że.. rozwiń nie otrzymacie paczki w ciągu 2 tygodni, nagrodą zostanie wysłana ponownie z Polski. Pozdrawiam Was i dziekuje za wsparcie.:)))

B

Bedek

Trzymam kciuki za powodzenie!

AR

ANDRZEJ RAK

Liczą się Ludzie nie układy.

I

iwona

OBYS ZEBRAŁ 1000 X WIĘCEJ

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

Panowie ..SZACUNEK:)) DZIEKUJE:))

PW

Piotr Wlodarczyk

Oby droga lekką byla

JW

Jezzy Woźniakowski „QBA”

Powodzenia Tomek!

Overland Globetrotter Sp. z o.o.

dzisiaj wysyłam padarki:)) z Czelabinska:))

Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
700 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
550 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
450 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
350 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
310 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
310 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
310 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
88 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
85 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
85 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
85 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Nasi użytkownicy założyli

243 054 zrzutki

NAGRODY

Podziekowanie + naklejka

15 zł i więcej

podziękowanie na maila imienne oraz naklejka na samochód średnicy 6 cm z logiem wyprawy.

wybrano 7 razy

Podziekowanie + naklejka + kapselek

25 zł i więcej

podziękowanie na maila imienne oraz naklejka na samochód średnicy 6 cm z logiem wyprawy+przypinany \"kapselek\" z logiem wyprawy

wybrano 10 razy

Podziekowanie film + naklejka3d + kapselek

55 zł i więcej

podziękowanie imienne w formie filmiku na funpagu wyprawy+naklejka 3D średnicy 8 cm z logiem wyprawy+\"kapselek\" z logo wyprawy

wybrano 17 razy

Podziekowanie + naklejka3d + kapselek + bryloczek

85 zł i więcej

podziękowanie imienne w formie filmiku na funpagu wyprawy+naklejka 3D średnicy 8 cm z logiem wyprawy+\"kapselek\" z logo wyprawy+ bryloczek do kluczy typu(REMOVE BEFORE FLIGHT) wyszywany z napisem SHIBAINU EXPEDITION

wybrano 13 razy

Podziekowanie + naklejka3d + kapselek + bryloczek + naszywka

210 zł i więcej

podziękowanie imienne w formie filmiku na funpagu wyprawy+naklejka 3D średnicy 8 cm z logiem wyprawy+\"kapselek\" z logo wyprawy+ bryloczek do kluczy typu(REMOVE BEFORE FLIGHT) wyszywany z napisem SHIBAINU EXPEDITION+naszywka okrągła z logiem wyprawy w kolorze srebrnym na rzepa 8 cm.

wybrano 5 razy

Podziekowanie + naklejka3d + kapselek + bryloczek + naszywka złota

310 zł i więcej

podziękowanie imienne w formie filmiku na funpagu wyprawy+naklejka 3D średnicy 8 cm z logiem wyprawy+\"kapselek\" z logo wyprawy+ bryloczek do kluczy typu(REMOVE BEFORE FLIGHT) wyszywany z napisem SHIBAINU EXPEDITION+naszywka okrągła z logiem wyprawy w kolorze złotym.

wybrano 4 razy

Wszytko co powyżej + Emblemat ceramiczny

550 zł i więcej

zł Indywidualne spotkanie po powrocie odpowiedzi na każde pytanie związane z podróżą, 20 zdjęć w formie plików o dużej rozdzielczości + podziękowanie imienne w formie filmiku na funpagu wyprawy+naklejka 3D średnicy 8 cm z logiem wyprawy+\"kapselek\" z logo wyprawy+ bryloczek do kluczy typu(REMOVE BEFORE FLIGHT) wyszywany z napisem SHIBAINU EXPEDITION+naszywka okrągła z logiem wyprawy w kolorze złotym +emblemat ceramiczny wypalany w piecu temp 800st z taśmą przylepna

wybrano 2 razy

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.