JAZDA Z POMOCĄ – SZPITAL im. JANA BOŻEGO w LUBLINIE CZEKA! ID: fam4dp

JAZDA Z POMOCĄ – SZPITAL im. JANA BOŻEGO w LUBLINIE CZEKA! ID: fam4dp

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

124 600 zł z 99 980 zł

124%

124 600 zł

124 600 zł

z 99 980 zł

zakończona

zakończona

06.05.2020r

719

719

wspierających
124%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 20

 • Szanowni Państwo – Drodzy Darczyńcy,


  Uprzejmie informujemy, że wczoraj (23.06.2020 r.) Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński przekazał Szpitalowi im. Jana Bożego w Lublinie dwa kardiomonitory z dodatkowym wyposażeniem o wartości 46.958,40 zł, zakupione dodatkowo w ramach finału akcji JAZDA Z POMOCĄ. Jedno urządzenie będzie monitorowało czynności życiowe pacjentów na Oddziale Chorób Zakaźnych Dziecięcych, drugie na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. 


  Dokonując podsumowania finansowego uprzejmie informujemy, że w ramach akcji JAZDA Z POMOCĄ zebraliśmy w sumie 146.938,40 zł (wpłaty na portalu zrzutka.pl oraz bezpośrednio na konto Fundacji Rozwoju KUL – szczegóły w poście poniżej) za które zakupiliśmy i przekazaliśmy Szpitalowi im. Jana Bożego w Lublinie:

  1.     Ambulans Toyota PROACE VERSO – cena: 99.980 zł

  2.     Kardiomonitor z dodatkowym wyposażeniem – cena: 23.479,20 zł

  3.     Kardiomonitor z dodatkowym wyposażeniem – cena: 23.479,20 zł

  Razem: 146 938,40 zł.


  Tym samym możemy uroczyście ogłosić, że akcja Społeczności Akademickiej KUL oraz Przyjaciół Uniwersytetu na rzecz Szpitala im. Jana Bożego w Lublinie, którą prowadziliśmy pod nazwą JAZDA Z POMOCĄ, została zakończona. Raz jeszcze BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim Darczyńcom!


  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo – Drodzy Darczyńcy,

  Zakończyliśmy zbiórkę w ramach akcji JAZDA Z POMOCĄ. W sumie, na portalu zrzutka.pl, zebraliśmy 124 600 zł, które zostały przelane w 719 wpłatach. Szacujemy, że w naszej wspólnej akcji udział wzięło około tysiąca osób – niektóre wpłaty były dokonywane przez pary lub zespoły. To dla nas ogromna radość, że akcja, której celem było wsparcie Szpitala im. Jana Bożego w Lublinie zgromadziła tak liczną grupę Darczyńców. DZIĘKUJEMY NAJSERDECZNIEJ!

  Jak informowaliśmy wcześniej karetkę zakupioną za kwotę 99.980 zł przekazaliśmy szpitalowi (fotorelacja z wydarzenia w aktualności poniżej) i JADĄCE Z POMOCĄ auto od kilkunastu dni możecie Państwo spotkać na ulicach Lublina i drogach Lubelszczyzny. Środki, które zostały zgromadzone ponad tę kwotę, a więc 24.620 zł zostaną przeznaczone na zakup kardiomonitora z dodatkowym, wskazanym przez władze szpitala wyposażeniem. Koszt jednego urządzenia to 23.479,20 zł. Do środków w wysokości 1.140,80 zł, pozostałych ze zbiórki na portalu po zakupie pierwszego kardiomonitora, dodajemy kwotę 1.550 zł, przelaną na ten cel przez Darczyńców bezpośrednio na konto Fundacji Rozwoju KUL oraz kwotę 20.788,40 zł, przekazaną dodatkowo przez Uniwersytet wraz z Przyjaciółmi, zadeklarowaną na początku naszej akcji przez Rektora KUL ks. prof. Antoniego Dębińskiego. W ten sposób w ramach finału akcji JAZDA Z POMOCĄ dodatkowo zakupimy i przekażemy Szpitalowi im. Jana Bożego w Lublinie dwa kardiomonitory z dodanym wyposażeniem specjalistycznym o wartości 46.958,40 zł. Sprzęt trafi do szpitala w ciągu najbliższych kilkunastu dni.

  Raz jeszcze BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim Darczyńcom!

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo - Drodzy Darczyńcy!

  Z największą przyjemnością informujemy oficjalnie, że zakupiony dzięki Państwa otwartym sercom i hojności ambulans został dzisiaj przekazany Szpitalowi im. Jana Bożego w Lublinie. Karetka została oznaczona logiem naszej wspólnej akcji po to, by zawsze - gdy zobaczycie ją Państwo na ulicach Lublina i drogach województwa – przypominała o naszej ogromnej wdzięczności dla każdego z Państwa oraz by przypominała Państwu , że pomoc, którą niosą jadący nią medycy, jest udzielana dzięki Państwa wrażliwości i solidarności. DZIĘKUJEMY NAJSERDECZNIEJ! Jednocześnie informujemy, że dyrekcja szpitala i lekarze wspólnie zdecydowali, że dodatkowe środki, które zbierzemy do końca akcji zostaną przeznaczone na zakup kardiomonitora (wartość: ok. 20 tys. zł) lub dwóch kardiomonitorów, jeśli zebranych środków będzie więcej. Dziękujemy bardzo serdecznie za przekazane do tej pory wsparcie.


  a0fdeaffc6a8f447.jpeg


  had86fc6b553937f.jpeg  Więcej zdjęć TUTAJ

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  Jesteśmy poruszeni! Zagapiliśmy się odrobinę i w tym naszym zagapieniu pokonaliśmy dwa kolejne ważne etapy: 110 000 zł i 120 000 zł ! Państwa hojność jest absolutnie niezwykła! Zatem JEDZIEMY dalej z POMOCĄ dla Szpitala im. Jana Bożego w Lublinie – BARDZO SERDECZNIE dziękujemy za Państwa wpłaty. Jak informowaliśmy już kilkakrotnie – wszystkie wpłaty zostaną przeznaczone na cel wskazany przez Szpital i gdy tylko decyzja zostanie podjęta poinformujemy Państwa o tym. Cieszymy się niezmiernie, że grupa Darczyńców wspierających szpital rośnie i jest nas już ponad 700 osób. Dziękujemy za Państwa wsparcie! A naszą wspólną akcję wsparł kolejny artysta Pan Stanisław Sojka. Serdecznie dziękujemy!  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  z radością przekazujemy Państwu podziękowania dla wszystkich Darczyńców akcji JAZDA Z POMOCĄ, które na oficjalnym profilu KUL zamieścił dyrektor Szpitala im. Jana Bożego w Lublinie Tadeusz Duszyński:


  d6c359b8fbdf89a2.jpeg

  Czytaj więcej
 • Podziękowania za udział w akcji JAZDA Z POMOCĄ kieruje do wszystkich darczyńców dr n. med. Barbara Hasiec - ordynator Oddziału Chorób Zakaźnych Dziecięcych Szpitala im. Jana Bożego w Lublinie.

   

  Przypominamy, że choć zgromadziliśmy już całą kwotę na zakup samochodu do transportu sanitarnego to akcja nadal trwa, a dodatkowe środki zostaną przeznaczone na cel wskazany przez szpital.  Czytaj więcej
 • PODZIĘKOWANIA REKTORA KUL DLA DARCZYŃCÓW akcji JAZDA Z POMOCĄ - Szpital im. Jana Bożego czeka!

  Szanowni Państwo,

  „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” pisał Jan Paweł II, nasz profesor i patron.

  Z ogromną radością i satysfakcją pragnę poinformować, że nasza wspólna JAZDA Z POMOCĄ dla Szpitala im. Jana Bożego dotarła do celu. Dzięki Państwa niezwykłej hojności na koncie zbiórki zgromadziliśmy ponad sto tysięcy złotych. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom, członkom Społeczności Akademickiej KUL, Przyjaciołom Uniwersytetu i ludziom dobrej woli, którzy wsparli tę ważną inicjatywę. Dzięki temu będziemy mogli przekazać szpitalowi samochód przeznaczony do transportu sanitarnego. Chcę potwierdzić deklarację, że również Uniwersytet przekaże środki na cel wskazany przez szpital.

  Naszej zbiórki nie zamykamy – Szpital im. Jana Bożego można w dalszym ciągu wspierać – każda dodatkowa złotówka zostanie przeznaczona na wskazany przez szpital cel, o czym Państwa poinformujemy.

  Chciałbym  także powiadomić, że w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia br. o godz. 20:30 w Kościele Akademickim KUL odprawię Mszę św. w intencji wszystkich Darczyńców. Zapraszam serdecznie Wszystkich Państwa do uczestniczenia  on-line we wspólnej modlitwie.

  Jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!


  ks. prof. Antoni Dębiński

  Rektor KUL


  Czytaj więcej
 • Wielce Szanowni Państwo,

  UROCZYŚCIE POTWIERDZAMY: NASZA WSPÓLNA JAZDA Z POMOCĄ dla SZPITALA im. JANA BOŻEGO W LUBLINIE DOTARŁA DO CELU – ZEBRALIŚMY 100% POTRZEBNEJ KWOTY! DZIĘKUJEMY NAJSERDECZNIEJ I PRZEOGROMNIE! Dzięki Państwa wyjątkowej, nadzwyczajnej szczodrości i ogromnej wrażliwości na DRUGIEGO CZŁOWIEKA dokonaliśmy tego, co dla szpitala było niemożliwe: WSPÓLNIE KUPUJEMY SAMOCHÓD DO TRANSPORTU MEDYCZNEGO. Inicjując tę zbiórkę przywołaliśmy słowa naszego profesora Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Na trasie naszej wspólnej JAZDY Z POMOCĄ spotkaliśmy ludzi wyjątkowych i wielkich – ludzi, którzy potrafią się dzielić. Dziękujemy Państwu za to przepiękne świadectwo i z wdzięcznością kłaniamy się nisko. Będziemy Państwa informować o wszystkich dalszych etapach związanych z realizacją celu zbiórki, a już teraz przekazujemy informację, że w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia o godz. 20:30 w Kościele Akademickim KUL w intencji wszystkich Darczyńców zostanie odprawiona msza święta, która będzie transmitowana na oficjalnym profilu fejsbukowym KUL – zapraszamy serdecznie!


  Jeśli Państwo zechcecie przekazywać kolejne wpłaty na rzecz Szpitala im. Jana Bożego, zostawiamy zbiórkę jeszcze otwartą i oczywiście deklarujemy, że każda dodatkowa złotówka zostanie przeznaczona na wskazany przez szpital cel, o którym również Państwa poinformujemy.


  Jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ OGŁASZAMY, ŻE DZIĘKI NADZWYCZAJNEJ WPROST HOJNOŚCI DARCZYŃCÓW LICZNIK NASZEJ ZBIÓRKI POKAZAŁ 90 000 ZŁ! Co więcej: nie zatrzymał się, tylko poszybował dalej… NASZA WDZIĘCZNOŚĆ JEST PRZEOGROMNA. Jakiekolwiek próby jej zwerbalizowania nie będą dość serdeczne i nie oddadzą tego, co teraz czujemy. Jesteśmy wzruszeni i poruszeni Państwa szczodrością. Bardzo, bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY! Cel naszej wspólnej JAZDY Z POMOCĄ dla Szpitala im. Jana Bożego w Lublinie od kilkudziesięciu minut jest na wyciągnięcie ręki – zatem z ogromną radością ruszamy do 99 980 złotych.


  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  z ogromną radością ogłaszamy, że wspólnymi siłami, dzięki Państwa niezwykłej ofiarności zebraliśmy 80 000 zł – NASZA WDZIĘCZNOŚĆ JEST OGROMNA! Dziękujemy z głębi serca za Państwa solidarność z medykami i wspieranie tej akcji, tym bardziej że mamy świadomość obecności w przestrzeni publicznej informacji o wielu podobnych, niecierpiących zwłoki potrzebach. Akcję wsparło do tej pory ponad 600 osób. Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli ogłosić osiągnięcie celu naszej wspólnej JAZDY Z POMOCĄ dla SZPITALA JANA BOŻEGO w LUBLINIE. Do zebrania pełnej kwoty brakuje nam 20 000 zł. Niezmiennie serdecznie PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI O ZBIÓRCE i zapraszanie do włączenia się do akcji przyjaciół i znajomych – razem i z nadzieją ruszamy do 90-tki.


  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  licznik naszej zbiórki pokazał 70 000 zł – DZIĘKUJEMY OGROMNIE! Do zebrania pełnej kwoty brakuje nam 30 000 zł. To bardzo duża suma, ale wierzymy, że skoro wspólnie osiągnęliśmy już tak wiele, to zdołamy uzyskać kolejne wpłaty. Wierzymy, że na naszej trasie JAZDY Z POMOCĄ spotkamy kolejne osoby o szlachetnych sercach, które zechcą wesprzeć naszą wspólną akcję. Niezmiennie PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI O ZBIÓRCE – im więcej osób dowie się o zbiórce, tym większa szansa na jej pełne powodzenie. Dziękujemy serdecznie raz jeszcze każdej i każdemu z Państwa za Wasze otwarte serca. Kolejny etap prowadzi do 80-tki – ruszamy wspólnie w drogę !

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  MAMY 60 000 zł - DZIĘKUJEMY NAJSERDECZNIEJ !  60 % potrzebnej kwoty zgromadziliśmy dzięki Państwa hojności czwartego dnia zbiórki. To dla nas ogromna radość, bo w tej akcji, oprócz środków finansowych, znaczenie ma CZAS – jest na wagę ludzkiego życia. Im sprawniej doprowadzimy zbiórkę do dobrego finału, tym szybciej dar naszych serc będzie służył szpitalowi. Wiemy, że władze szpitala ośmielone Państwa hojnością wstępnie zarezerwowały odpowiedni samochód. Przed nami zebranie 40% kwoty. Z nadzieją wyglądamy mety tego wyścigu. Jest jeszcze odległa, ale ponad połowę drogi już wspólnie pokonaliśmy i metę widać na horyzoncie! Dziękujemy serdecznie! W dalszym ciągu PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI O ZBIÓRCE i zapraszanie do włączenia się do akcji przyjaciół i znajomych – razem ruszamy do 70-tki.

  Czytaj więcej
 • Bardzo się cieszę, że udało nam się wspólnie zebrać połowę wymaganej sumy - mówi Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński. - Bardzo Państwu dziękuję. Bez udziału Państwa w tym zbożnym dziele nie moglibyśmy tego dokonać...


  Zapraszamy do wysłuchania podziękowań Ks. Rektora

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  dziś o naszej akcji można było posłuchać w Radiu Centrum: https://centrum.fm/jazda-z-pomoca-kul-organizuje-zbiorke-pieniedzy-na-pojazd-przystosowany-do-przewozu-zakazonych

  oraz przeczytać na onecie: https://wiadomosci.onet.pl/lublin/koronawirus-w-polsce-lublin-zbiorka-dla-szpitala/4fss4xs

  Wcześniej pisał o niej Gość Niedzielny: https://lublin.gosc.pl/doc/6247144.Wlacz-sie-w-pomoc-dla-szpitala-w-ktorym-leczeni-sa-najmlodsi


  Zapraszamy. Przyłącz się do akcji i Jazda z pomocą. Cel coraz bliżej, ale liczy się każda wpłata.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  zebraliśmy 50 000 zł dla szpitala Jana Bożego – BARDZO, ale to BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! W ciągu kilkudziesięciu godzin przekroczyliśmy próg 50 % kwoty potrzebnej, by zakupić samochód do transportu medycznego. To jest niezwykłe. Dziękujemy, że dołączają do nas kolejne osoby – dla Wszystkich starczy miejsca :) Prosimy, zapraszajcie Państwo swoich przyjaciół i znajomych, PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI O ZBIÓRCE! Liczy się każda złotówka. Wszystkie razem spełnią marzenie zespołu szpitala Jana Bożego – marzenie, które jeszcze kilkadziesiąt godzin temu było nierealne. DZIĘKUJEMY i jedziemy do 60-tki.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  na stronie Szpitala im. Jana Bożego pojawił się wpis informujący o naszej akcji. http://www.janbozy.pl/

  Wraz ze Szpitalem raz jeszcze zapraszamy do wsparcia akcji poprzez wpłaty i jej promowanie.

  O naszej akcji informują również media:


  https://www.dziennikwschodni.pl/zdrowie/pomoc-w-walce-z-koronawirusem-kabaret-smile-zbiera-na-srodki-ochronne-dla-medykow-kul-na-karetke-dla-szpitala,n,1000264130.html


  https://kurierlubelski.pl/kul-wspiera-szpital-jana-bozego-w-lublinie-trwa-zbiorka-na-samochod-do-transportu-sanitarnego/ar/c14-14903999


  https://radio.lublin.pl/2020/04/kul-jedzie-na-pomoc-lubelskiemu-szpitalowi/


  Ogromnie dziękujemy za każdą wpłatę. Zbliżamy się już do połowy potrzebnej kwoty. Liczymy na Państwa i zapraszamy: "Jazda z pomocą".


  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, to ogromna radość, że możemy to ogłosić: MAMY 40 000 zł - DZIĘKUJEMY NAJSERDECZNIEJ !  Dziękujemy za każdą wpłatę – tak bardzo się cieszymy  widząc Państwa imiona, nazwiska  i firmy,  jesteśmy wdzięczni za wpłaty anonimowe, cieszymy się, ze jesteśmy tu razem  - DZIĘKUJEMY BARDZO. Nasza grupa rośnie – już blisko 300 osób wsparło tę ważną i tak bardzo potrzebną akcję. Wiemy, że ta pomoc jest niezbędna, ale wiemy też, że bez Państwa nie byłaby możliwa – DZIĘKUJEMY! Ruszamy więc dalej w naszą wspólną drogę, PROSZĄC O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI O ZBIÓRCE po to, by na naszym liczniku pojawiła się liczba 50.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo – DZIĘKUJEMY OGROMNIE! Wspólnie „jadąc z pomocą” pokonaliśmy kolejny etap tej drogi – mamy zebrane 30 000 zł! Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą dotychczasową wpłatę. Cieszymy się tym bardziej, że wokół tego ważnego celu zgromadziliśmy się już w liczbie ponad 230 Wpłacających, a że „Wpłacający” – jak widzimy – to niekiedy pary lub zespoły wiemy, że jest nas jeszcze więcej. Wspólnota to ogromna wartość i siła. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i tradycyjnie już PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI O ZBIÓRCE! Zapraszamy Wszystkich do wspólnej „jazdy z pomocą” – ruszmy w drogę do 40... :)

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, jesteśmy niezwykle poruszeni Państwa hojnością. Dziękujemy serdecznie ! - zebrane 20 000 stało się faktem historycznym, a nasz licznik wskazuje już ponad 21 000 i kwota ta przybliża nas znacząco do celu. Dziękujemy za każdą wpłatę, dziękujemy za udostępnianie informacji o zbiórce i prosimy o kolejne jej udostępnienia. Serdecznie dziękujemy!

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, kilka minut temu na naszym liczniku zobaczyliśmy 10 000 zł - wspólnie zebraliśmy 10% kwoty - DZIĘKUJEMY BARDZO SERDECZNIE i prosimy o udostępnianie zbiórki ! Piękne rzeczy się tu dzieją :)

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

JAZDA Z POMOCĄ – SZPITAL im. JANA BOŻEGO w LUBLINIE CZEKA!

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie potrzebuje naszej pomocy !


Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie bierze udział w zwalczaniu epidemii wirusa SARS-CoV-2 i potrzebuje naszej pomocy. Na Oddziale Chorób Zakaźnych Dziecięcych hospitalizowani są najmłodsi pacjenci z koronawirusem. Dzięki wsparciu publicznemu szpital otrzyma kilka respiratorów, ale potrzeb jest dużo więcej. Dziś największym problemem szpitala jest transport sanitarny. W obliczu epidemii baza samochodowa placówki jest niewystarczająca. To bardzo poważnie utrudnia działania niezbędne do skutecznego leczenia pacjentów i ochrony zdrowia mieszkańców województwa.


Jako społeczność akademicka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II nie chcemy pozostać obojętni wobec tej sytuacji. Kierując się myślą naszego patrona: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” inicjujemy zbiórkę środków na zakup samochodu dla Szpitala im. Jana Bożego i zapraszamy Wszystkich do włączenia się w tę akcję.


Pomóc może każdy, a liczy się każda złotówka. Działajmy razem TU i TERAZ!


Samochód do transportu sanitarnego (zgodnie z prośbą i wskazaniem dyrekcji szpitala: Toyota PROACE VERSO, cena 99 980 zł) będzie przeznaczony do:

-       przewozu dzieci chorych na COVID-19 oraz znajdujących się na obserwacji na Oddziale Chorób Zakaźnych Dziecięcych,

-       transportu materiałów biologicznych do testów na COVID-19,

-       obsługi przez szpital Izolatorium Dziecięcego, które zostanie uruchomione w najbliższym czasie,

-       transportu leków i innych niezbędnych materiałów


Samochód przystosowany do realizacji tych zadań jest niezbędny, by szpital mógł ratować ludzkie życie, zapewnić powrót do zdrowia i bezpieczeństwo pacjentów.

Ze względu na bardzo trudną sytuację finansową szpitala aktualnie nie ma innej możliwości, aby w najbliższym czasie zrealizować ten zakup z innych źródeł finansowania.

PROSIMY, PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


Wpłacający719

 
Dane ukryte
ukryta
MW
MONIKA WALCZAK
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
P
Paweł
15 zł
 
Sylwia Józefowicz
1 zł
HZ
Helena Zukowska
100 zł
W
Wojciech W
100 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KM
Krzysztof Motyka
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze9

 
2500 znaków
 • PI
  Piotr i Magda Rudko

  Od medyka dla medyków ;)

 • Szanowni Państwo, ponieważ otrzymaliśmy kilka pytań dotyczących kosztów obsługi wpłat dokonywanych w ramach zbiórki (dodatkowych opłat/prowizji) uprzejmie informujemy, że zgodnie z regulaminem dokonywanie wpłat, jak i przekazanie środków zebranych na wspierany cel jest w 100% darmowe – wszystkie środki są przekazywane Obdarowanemu. Należy jednak pamiętać, że portal zrzutka.pl jest rozwijany i utrzymuje się z dobrowolnych darowizn i z tego powodu na stronie wpłaty Operator (zrzutka.pl) zamieścił opcję (nie jest to obowiązek) przekazania darowizny dla zrzutka.pl – darowizna taka jest dobrowolna, a wpłatę na cel zbiórki można zrealizować bez wspierania zrzutka.pl. Jeśli Państwo nie zamierzacie przekazywać takiego dodatkowego datku prosimy: 1. Nie zaznaczajcie checkboxa dotyczącego przekazania wsparcia dla zrzutka.pl (zignorujcie go). 2. Na zakończenie operacji, gdy pojawi się okienko „Koszty transakcji” z informacją przypominającą o możliwości dołączenia datku na zrzutka.pl (okienko), kliknijcie "Nie, dziękuję". 3. Podtrzymajcie swoją decyzję, gdy pojawi się ostatnie okienko klikając „Zrezygnuj z darowizny” (chodzi w tym miejscu o darowiznę na rzecz zrzutka.pl). Nie przerwie to procesu Państwa wpłaty na cel zrzutki - zostanie ona skutecznie ukończona. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania wpłaty. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z nami. Dziękujemy serdecznie za wszystkie wpłaty, Fundacja Rozwoju KUL

 • KP
  Ks. Prof. Ryszard Knapiński

  Dlaczego jest taki wysoki koszt obsługi transakcji? Aż 10% to jest wykorzystanie sytuacji przez operatora. To nie jest w porządku! Przyjmując, że karetka będzie kosztowała 100.000,- operator zarobi na tej transakcji 10.000,- Ja się z takimi warunkami nie zgadzam. Proszę o wyjaśnienie. Ks. Prof. Ryszard Knapiński

  1 000 zł
  • Szanowny Księże Profesorze, uprzejmie wyjaśniamy, że NIE MA ŻADNYCH KOSZTÓW OBSŁUGI TRANSAKCJI - transakcja jest bezprowizyjna i jest to zagwarantowane w regulaminie: wpłacamy tyle, ile chcemy wpłacić i 100% zdeklarowanych i przelanych środków trafia do Obdarowanego. Podczas dokonywania wpłaty Operator proponuje wniesienie dodatkowej opłaty, ale jest ona dobrowolna, a darowiznę można zrealizować bez jej wnoszenia. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania wpłaty. W przypadku wątpliwości możliwy jest kontakt z organizatorem zbiórki. Dziękujemy za wpłatę i serdecznie pozdrawiamy. Fundacja Rozwoju KUL

 • NB
  Natalia Biezyca

  Życzymy małej liczby małych pacjentów:) Jesteście Wielcy !!!!!

  40 zł
 • Wspaniała inicjatywa KULu - wspólna akcja. Pomagajmy!

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

594 304 zrzutki

i zebrali

339 065 133 zł


A ty na co dziś zbierasz?