id: fb6n3f

Rozwój Kontrrewolucji

Rozwój Kontrrewolucji

Opis zrzutki

Portal kontrrewolucja.net działa od 25 stycznia 2015 roku. Jego założycielem jestem ja - Dominik Cwikła. Zakładając portal byłem początkującym dziennikarzem. Aktualnie jestem redaktorem naczelnym telewizji wRealu24, publicystą "Najwyższego Czasu!" oraz głównym współtwórcą tabloidowego portalu TymZyjesz.pl.


Celem portalu Kontrrewolucja.net jest przekazywanie informacji, prostowanie przekazów mediów z wielkim kapitałem i wyjaśnianie partyjnej propagandy na język prawdy.


Aktualnie staram się wrzucać treści w dniach "roboczych", choć nie zawsze się to niestety udaje. Powodem są znacznie większe obowiązki czy to zawodowe czy też rodzinne. Jak każdy człowiek muszę też czasem odpocząć.


Przez wiele lat portal był prowadzony całkowicie non-profit, nastawiony wyłącznie na misję obrony Kościoła, wspierania postaw patriotycznych oraz obrony wolności każdej osoby czy to od rządowych zakus zniewolenia nas czy też rewolucyjnych pomysłów totalnej kontroli każdej sfery naszego życia. Stanowczo sprzeciwialiśmy się jakimkolwiek postawom upartyjniającym ludzi. Od 2023 roku załączyliśmy na portalu reklamy, które pozwalają mniej więcej "wyjść na zero" w skali roku. Chodzi o koszty utrzymania serwera i domeny.


Przez portal przewinęło się sporo osób, które również na zasadzie pro bono publikowały teksty - niektóre robią to nadal. Niestety, rzeczywistość sprawia, że nie jest to możliwe takie kontynuowanie działalności. Sam muszę z czegoś się utrzymywać. Sam portal generuje regularnie koszty w postaci chociażby utrzymania serwera czy też domeny. Co jakiś czas - bez żadnego regularnego terminu - trzeba zoptymalizować zużycie danych, by portal mógł technicznie funkcjonować. Słowem - koszty, które wcale nie maleją.


Dodam, że poza portalem Kontrrewolucja.net, chodzi także o moją osobistą działalność dziennikarską i publicystyczną, które są ściśle ze sobą powiązane. W przeszłości potrafiliśmy dotrzeć do wielu osób i wskazywać na istotne sprawy, poruszane przez wszystkie media. Przekazywaliśmy opinie rugowanych przez mainstream ekspertów krytykujących działania rządów i wielkich mediów w czasie Wielkiej Histerii. Wielokrotnie udawało się nam przekraczać 100 tys. wyświetleń w ciągu miesiąca, zaś kilkurotnie przebiliśmy 300 tys.. Przez cały okres działalności dotarliśmy do ponad 2,5 mln Użytkowników. Bywaliśmy także cytowanie przez duże media chociażby w kwestii obrony życia nienarodzonego. Jak na portal bez kapitału założony przez dziennikarza bez "pleców" rodzinnych, to całkiem niezłe wyniki.


Wspieraliśmy niezależne media, cenzurowane przez Google jak i służby. Krytykowaliśmy absurdy władzy oraz upartyjnienie - vide słynne nagranie z apelu jasnogórskiego, gdzie biskup postanowił utożsamiać ministra i premiera z Ewangelistami.


Walczyliśmy z propagandą lockdownową i bronimy podstawowych zasad chrześcijańskich. Przez nasz portal przewinęło się też kilka osób, które dziś pracują w różnych większych redakcjach. Utworzyłem również bezpłatny półrocznik dla katolickiej młodzieży Gazeta "Rycerstwo", którego treści do dnia dzisiejszego można przeglądać. Wszystko to w celu prowadzenia dobrej walki.


Niestety, czasu wolnego, który posiadam by tworzyć treści jest coraz mniej. Dlatego zwracam się do wszystkich Czytelników i Sympatyków o regularne wsparcie projektu poprzez tę zrzutkę. Każda kwota, nawet kilka złotych, ale przelewanych miesięcznie, będzie dla mnie wyrazem wsparcia, które przy większej kwocie można bardzo konkretnie spożytkować.


Początkowy cel zrzutki to 2000 zł miesięcznie. Przy tej kwocie będę mógł zorganizować regularne wsparcie przy tworzeniu treści, dzięki czemu nie będzie zastojów w publikacjach.


Przy 5000 zł miesięcznie będziemy mogli skupić się na większej ilości tekstów publicystycznych czy też eksperckich. Będziemy mogli też zaangażować znanych publicystów, by tworzyli treści Tylko dla Was - Czytelników "Kontrrewolucji". Powyżej moglibyśmy znacząco poprawić kwestie wizualne strony i prędkość ładowania. Docelowo zaś chciałbym móc utworzyć podmiot prawny, który pozwoliłby stworzyć profesjonalną redakcję, ale wszystko po kolei.


Jeśli mają Państwo życzenie - możemy wymieniać Was w widocznym miejscu na stronie jako Patroni. Można nas wspierać kwotą nawet 1 zł miesięcznie! W przypadku osób, które wspierałyby nas kwotą 100zł lub więcej - postaramy się specjalnie Państwa wyróżnić. W przypadku patronów na kwoty czterocyfrowe tym bardziej. Osoby wspierające pragnące być wyróżnione proszę o kontakt na adres: [email protected].


Dlatego serdecznie zapraszam do wspierania projektu. I gorąco dziękuję, że jesteście z nami!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!