Opis zrzutki

TRASA REVOLUTIONARY ART 2022

to wyjątkowe przedsięwzięcie, w wyniku którego docieramy z rewolucyjnym przekazem Ewangelii do naszego narodu.


ZOBACZ PERFORMANCE w całości :

https://www.youtube.com/watch?v=qhZ2Vnfw8lk&t=648s


Trasa Revolutionary ART (a przede wszystkim PERFORMANCE I AM, który jest kluczowym elementem każdego show) to wspólne dzieło chrześcijańskich artystów z kilkunastu kościołów z różnych miejsc (m.in. Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa, Lublin), którzy połączyli siły, by w adekwatny, nowoczesny i jakościowy sposób głosić Ewangelię na ulicach miast. W 2021 pod przewodnictwem Ani Greenwood z organizacji Steiger stworzyliśmy unikatowy spektakl ewangelizacyjny. W ciągu dwóch tras koncertowych, wchodząc we współpracę z lokalnymi kościołami, odwiedziliśmy 7 dużych polskich miast, gdzie przedstawienie zobaczyło kilka tysięcy ludzi. 


W tym roku szykujemy się do prawdziwego pomnożenia. 

Planujemy występy w Oslo, a także w kolejnych 9 miastach w Polsce: BIELSKO BIAŁA, RYBNIK, KRAKÓW, WARSZAWA, LUBLIN, BIAŁYSTOK, BYDGOSZCZ ORAZ POZNAŃ.

 

Nie uda się to bez zaangażowania i wsparcia lokalnych kościołów, które przyłączą się do nas w misji docierania do ludzi z nadzieją, jaką niesie Ewangelia. Performance I AM i towarzyszące mu działania są świetnym miejscem, by zaangażować lub wyszkolić istniejący w kościołach team ewangelizacyjny i wspólnie działać na rzecz tego, by życia ludzkie uległy trwałej, Bożej transformacji. To przedsięwzięcie nie powiedzie się bez Was- bez Waszego wsparcia finansowego i modlitewnego.


Performance i trasa są misją Steiger Polska-  polskiego oddziału międzynarodowej misji Steiger International, docierającej z Ewangelią do Młodego Pokolenia (szczególnie do młodych ludzi, którzy sami nigdy nie przekroczyliby murów Kościoła).

Marzymy, by Ewangelia była głoszona publicznie, tj. na rynkach, w klubach, szkołach i uniwersytetach.

Performance I AM jest jednym z narzędzi, które powstało, aby to marzenie realizować.


ZOBACZ TELEDYSKI DO NASZEGO PERFORMANCE:

https://www.youtube.com/watch?v=WR2VcBtyics

https://www.youtube.com/watch?v=_rduUEqEMZs


Historia Performance'u:

Przez wiele lat w Polsce korzystaliśmy z narzędzia jakim jest zespół No Longer Music, na czele którego stoi David Pierce, założyciel misji Steiger. 

Koncerty NLM w Polsce stały się długoletnia tradycją i rokrocznie przynosiły wiele owoców. Podczas pandemii nie mogliśmy po raz kolejny zaprosić zespołu do Polski. Wtedy zrodził się pomysł, by mieć polskie narzędzie Ewangelizacyjne, które będzie świadectwem jakości, głębokości i kreatywności. Tak powstał I AM.

Performance I AM oparty jest o historię dwóch młodych ludzi i ich pytań kierowanych w stronę Boga. W nowatorski sposób przedstawia ukrzyżowanie i zmartwychwstanie Jezusa. Inspiruje do zadawania pytań i szukania odpowiedzi u Boga. Projekt został stworzony wspólnie przez muzyków, raperów, tancerzy i filmowców z różnych miast i kościołów, współpracujących w jednym celu – głoszeniu Dobrej Nowiny. Dla samej ekipy tworzącej stał się twórczym wyzwaniem i błogosławieństwem. Pierwsze dwie trasy z performance'm przyniosła wiele owoców do Bożego Królestwa. Tysiące ludzi usłyszało ewangelię ze sceny, a po każdym występie widzieliśmy, jak ludzie oddają życie Bogu. Część z tych ludzi znalazła już swoje miejsce w lokalnych Kościołach, za nami są już nawet pierwsze chrzty. Czekamy na więcej!


NASZE POTRZEBY:

-transport do miast, koszty vanów, przyczepy (transport drogiego sprzętu)

-materiały i koszty konstrukcji, którą tworzymy na potrzeby trasy

-wydatki organizacyjne na trasie

-koszty nagłośnienia i świateł

-koszty kostiumów i promocji


ZOBACZ NASZE MEDIA

www.facebook.pl/performance.iam

www.instagram.com/performance_iam


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 191 zrzutek

i zebrali

808 854 020 zł

A ty na co dziś zbierasz?