id: fc5dp5

Wesprzyj rozwój regionalny Sprzedawacz.pl - etap 1

Wesprzyj rozwój regionalny Sprzedawacz.pl - etap 1

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Kilka słów o Sprzedawaczu

Serwis ogłoszeniowy Sprzedawacz.pl tworzymy w trzyosobowym zespole od 2016 roku. Trójka programistów, odrobina wizji i idziemy krok za krokiem. Od powstania Sprzedawacza widzieliśmy już wiele nowych serwisów na polskim rynku, które pojawiały się i znikały. Nie pomagały tutaj świetne wyniki z innych rynków, czy gigantyczne budżety. Polski rynek rządzi się swoimi prawami i w dużej mierze bazuje na rekomendacji i przyzwyczajeniach lokalnej społeczności. 


Startując ze Sprzedawaczem milionów na reklamę nie mieliśmy (jesteśmy tylko grupą przyjaciół) i całą drogę, do tej pory, przemierzaliśmy ze stosunkowo małym budżetem. Mamy za to zapał i dużą elastyczności w obliczu zmian. Dzięki temu udało nam się utrzymać i jesteśmy dziś tu gdzie jesteśmy.


Na chwilę obecną stronę Sprzedawacz.pl odwiedza ok 100 000 - 150 000 osób miesięcznie, a nasza aplikacja na Androida była pobrana ponad 30 000 razy. Wiemy, że z Twoją pomocą szybko poprawimy te liczby!


Jeśli chcesz poznać bliżej naszą historię wpadnij na JoeMonstera gdzie opisaliśmy więcej smaczków od powstania serwisu do listopada 2021: https://joemonster.org/art/62075


Na co zbieramy?

Jeśli chodzi o zaplecze programistyczne, to w tym zakresie cały czas dajemy sobie radę - choć póki co, od 7 lat, pracujemy za darmo.  To, czego nie możemy przeskoczyć, bez wsparcia finansowego od Was, to zasięgi i rozpoznawalność marki w wielu regionach Polski. Są one kluczowe by zrobić kolejny krok. Ten krok jest istotny w dużej mierze dla naszych użytkowników, dla których liczy się skuteczność wystawianych ogłoszeń. Lepsze zasięgi = lepsza sprzedaż produktów wystawionych na Sprzedawczu. Lepsza sprzedaż, to pozytywna rekomendacja i tak dalej... Kula śnieżna by się toczyć i rosnąć wymaga w którymś momencie wielkiej siły. Tę siłę możemy uzyskać z Waszą pomocą!


Co planujemy?

  • Zintensyfikowaną reklamę displayową oraz na FB, by zwiększyć zasięgi i skuteczność na rynkach lokalnych (etap 1 - 5 000/m)
  • Wynajęcie lepszych serwerów, by Sprzedawacz działał lepiej przy zwiększonym ruchu (etap 2 - 5 000/m)
  • Reklamę radiową, by o nas również mówili w wielu regionach Polski (etap 3 - 10 000/m)
  • Zrobienie SEO (pozycjonowania w Google) adekwatnego do wielkości serwisu, którym jest Sprzedawacz.pl (etap 4 - 13 000/m)
  • Ekspansję na rynki lokalne - ten temat jest olbrzymi - tak jak jego potencjał - tu już potrzeba pracowników! (30 000/m)


Reklama w telewizji na razie odpada - myślę, że nawet z Waszą pomocą może być jeszcze przez ileś czasu poza zasięgiem, ale kto wie! W razie czego potrzymamy piwo i zrobimy lepszą reklamę!
Wzrost oglądalności i ilości ogłoszeń pociągnie za sobą również konieczność zmiany serwerów i zapewnienie miejsca na hostowane zdjęcia. Od powstania przez nasze serwery przeleciało już kilka terabajtów fotek! To jeden z pierwszych kroków które musimy zrealizować, by nie zderzyć się ze ścianą, gdy już uruchomimy mocny marketing z Waszą pomocą!


Dlaczego warto dorzucić się do Sprzedawacza?

Aktualnie w zakresie ogłoszeń czy platform sprzedażowych nie ma praktycznie alternatywy. Jest kilka wiodących serwisów, które dyktują ceny i zasady dla całego rynku. Z największych platform na Polskim rynku żadna nie jest już Polska. Reszta mniejszych próbuje je dogonić bez większego rezultatu.


Wiemy, że Sprzedawacz będzie miał wartość dla swoich użytkowników tylko jak będzie robił dobrze to, do czego został stworzony - czyli Sprzedawacz będzie sprzedawał! Do tego potrzebni są ludzie, którzy będą Sprzedawacza znać, będą o nim mówić i na nim zawierać transakcje! Do tego potrzebny jest jednak odpowiedni zastrzyk, który możemy dobrze wykorzystać marketingowo. Przez 7 lat nauczyliśmy się już co działa, a co nie.


Możesz przyczynić się do tego, by stworzyć prawdziwą, dobrze działającą, alternatywę na rynku ogłoszeń oraz platform sprzedaży dla małych Polskich firm! Dzięki Sprzedawaczowi mali przedsiębiorcy oraz osoby prywatne będą mogły łatwiej dotrzeć ze swoimi ofertami do osób z okolicy. Zależy nam na tym by łączyć zasięgi lokalne i ogólnopolskie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będziesz współtwórcą dużego sukcesu.

To, że jako Ambasador Sprzedawacza będziesz mógł taniej promować swoje oferty to, to co możemy Ci dać. Wartość tego, co od nas dostaniesz będzie rosła wraz ze wzrostem zasięgów Sprzedawacza.


To co pomożesz?


Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 8 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Subskrypcje
Ambasador 5%
5 złotych, które nam oferujesz to oznaka, że podoba Ci się to co robimy i kierunek jaki obraliśmy. To dla nas cenniejsze niż myślisz! Co oferujemy ze swojej strony: 5% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀W przypadku subskrypcji wszystkie bonusy aktywne są tak długo, jak długo nas wspierasz. W przypadku płatności jednorazowej, są dostępne przez 31 dni.
5 zł

Kupione 1

Subskrypcje
Ambasador 10%
Za 10 zł, które chcesz nam przekazać jesteśmy w stanie wyświetlić nasze reklamy ok 20-40 tysięcy razy w miesiącu. To już coś prawda?Co oferujemy ze swojej strony: 10% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀W przypadku subskrypcji wszystkie bonusy aktywne są tak długo, jak długo nas wspierasz. W przypadku płatności jednorazowej, są dostępne przez 31 dni.
10 zł
Subskrypcje
Ambasador 20%
Trzydzieści zł co miesiąc to już cegiełka, która pozwala na kolejne kilka kroków na przód. Droga z Twoją pomocą robi się coraz jaśniejsza! Co oferujemy ze swojej strony: 20% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀, a Twoje ogłoszenia będą pojawiały się w sekcji Ambasadorów Sprzedawacz.plW przypadku subskrypcji wszystkie bonusy aktywne są tak długo, jak długo nas wspierasz. W przypadku płatności jednorazowej, są dostępne przez 31 dni.
30 zł
Subskrypcje
Ambasador 30%
Twoje 50 zł może przełożyć się na to, że nawet ponad nowych 200 osób wejdzie dodatkowo na Sprzedawacza. Razem możemy więcej! Co oferujemy ze swojej strony dla aktywnie wspierających: 30% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀, a Twoje ogłoszenia będą pojawiały się w sekcji Ambasadorów Sprzedawacz.pl
50 zł
Subskrypcje
Ambasador 40%
Każda stówka miesięcznie to wielki krok w możliwościach promocji Sprzedawacza. 100 zł wydane na reklamę na FB sprawia, że w końcu post dotrze do odbiorców!  Co oferujemy ze swojej strony: 40% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀, a Twoje ogłoszenia będą pojawiały się w sekcji Ambasadorów Sprzedawacz.plW przypadku subskrypcji wszystkie bonusy aktywne są tak długo, jak długo nas wspierasz. W przypadku płatności jednorazowej, są dostępne przez 31 dni.
100 zł
Subskrypcje
Amabsador 50%
Wsparcie w tak dużej kwocie to dla nas prawdziwy zaszczyt Nie mówiąc już o tym ile możemy dzięki tym środkom zrobić. Dziękujemy! Co oferujemy ze swojej strony: 50% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀, a Twoje ogłoszenia będą pojawiały się w sekcji Ambasadorów Sprzedawacz.plW przypadku subskrypcji wszystkie bonusy aktywne są tak długo, jak długo nas wspierasz. W przypadku płatności jednorazowej, są dostępne przez 31 dni.
250 zł
Subskrypcje
Ambasador 70%
Wpłacając 500 zł utwierdzasz nas w przekonaniu, że jesteśmy na ścieżce, którą powinniśmy iść. Druga opcją jest to, że chcesz wystawiać bardzo dużo ogłoszeń i przekonuje Cię 70% rabatu na promocję swoich własnych ofert! Dziękujemy! Co oferujemy ze swojej strony: 70% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀, a Twoje ogłoszenia będą pojawiały się w sekcji Ambasadorów Sprzedawacz.plW przypadku subskrypcji wszystkie bonusy aktywne są tak długo, jak długo nas wspierasz. W przypadku płatności jednorazowej, są dostępne przez 31 dni.
500 zł
Subskrypcje
Ambasador 95%
Twoje 1000 zł to najwyższa forma uznania dla naszej pracy i kierunku rozwoju, który obraliśmy. Chcąc uznać Twój wkład dajemy Ci praktycznie darmową promocję na Sprzedawaczu! Co oferujemy ze swojej strony dla aktywnie wspierających: 95% rabatu na wszystkie wyróżnienia, podbicia i dodania ogłoszeń w kategoriach płatnych, do tego przy Twoim profilu na Sprzedawaczu pojawi się 🚀, a Twoje ogłoszenia będą pojawiały się w sekcji Ambasadorów Sprzedawacz.plW przypadku subskrypcji wszystkie bonusy aktywne są tak długo, jak długo nas wspierasz. W przypadku płatności jednorazowej, są dostępne przez 31 dni.
1000 zł

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!