id: fcs9nf

By rak nie wrócił i w końcu zaświeciło słońce...

By rak nie wrócił i w końcu zaświeciło słońce...

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 415 zrzutek i zebrali 1 214 949 905 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej kochani.

Jestem Kinga, pracowałam od zawsze, miałam na utrzymanie, na dach nad głową, na życie… ale to życie mnie doświadczyło. Chcąc podjąć kolejną pracę w swoim życiu zrobiłam badania, niestety okazało się, że rak tarczycy pokrzyżował mi plany. Nie poddałam się, dzielnie walczyłam o zdrowie. Operacja usunięcia skurczybyka się udała, potem była terapia jodem radioaktywnym. Wszystko się układało dobrze. Życie powoli wracało do normalności. Trzeba było zacząć szukać pracy bo oszczędności się kurczyły. Jednak los chciał inaczej – przed kolejną terapią okazało się, że jestem w ciąży (spełniło się moje marzenie) czas leciał, ciąża rozwijała się prawidłowo, wyniki badań były zadowalające, urodził się cudny zdrowy synek. Mijają kolejne dni, synek rośnie zdrowo (10 miesięcy), ale ja czuje się słaba. Na utrzymanie dziecka i siebie jakoś ogarniam kasę, ale niestety zaniedbałam zdrowie, bo po prostu nie stać mnie na prywatne badania, konsultacje, wizyty itd.

Chcę zrobić wszystko co tylko mogę, żeby nie stracić ani chwili z życia, które nie wiadomo kiedy się skończy, żeby Syn miał Mamę i żebyśmy byli szczęśliwi.

Jeśli ktoś z Was miałby ochotę pomóc, skromnie proszę o pomoc. Mam w koło siebie wiele dobrych osób i wierzę, że i wśród Was takie osoby są.

Dziękuję z całego serca za okazane wsparcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 47

 
Dane ukryte
20 zł
LP
Lidka
50 zł
JK
Joanna Kotlarz
ukryta
MS
Marta
50 zł
KB
Kasia Baranek
ukryta
KZ
Katarzyna
ukryta
JB
10 zł
BN
Beata Naklicka
ukryta
HM
Halina Morawczyńska
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków