id: fcxu5x

Wsparcie niezależnej edukacji. PATRONAT

Wsparcie niezależnej edukacji. PATRONAT

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Jesteśmy fundacją Ogólnopolski Operator Oświaty. Od ponad 20 lat wspiera samorządy w realizacji zadań i projektów oświatowych. Nasza fundacja jest organizacją pożytku publicznego. Prowadzimy bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 63 naszych placówkach uczy się ponad 6000 dzieci.


icceb0c52f9dc144.png

Zostając patronem fundacji wspierasz cyklicznie, co miesiąc, ważne i potrzebne projekty, realizowane przez nas w ramach działań statutowych. Są to między innymi:


  • stała, profesjonalna opieka psychologa dziecięcego i pedagoga w pełnym wymiarze w każdej placówce;
  • projekt opieki logopedycznej w przedszkolach i szkołach;
  • realizację programów dydaktycznych, opartych na kanonach - w naszych placówkach stawiamy na edukację przez rozwój zainteresowań dzieci;
  • projekt Wirtualnej Poradni Pedagogicznej, dla tych rodziców, którzy mają utrudniony dostęp do specjalisty, lub po prostu wstydzą się pierwszej wizyty w gabinecie.


Dziękujemy, że wspierasz niezależną edukację! Każda, nawet niewielka i symboliczna kwota ma znaczenie. Dzięki Tobie przedszkole i szkoła mogą być przyjaznym i radosnym miejscem. Właśnie takim, jakim powinny być.


* * *

Jeśli zamiast patronatu wolisz przekazać wsparcie jednorazowo, możesz to zrobić na stronie: https://operator.edu.pl/pl/przekaz-darowizne/

* * *

WAŻNE! Jesteśmy OPP - organizacją pożytku publicznego. Wsparcie, jakie nam przekazujesz, możesz odliczyć od podatku PIT. Szczegóły podajemy na stronie: https://operator.edu.pl/pl/przekaz-darowizne/


***


Rozliczając PIT za rok 2022 można wesprzeć projekty realizowane przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty: uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej oraz program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu. Fundacja pod adresem https://operator.edu.pl/pl/1-5-procent-podatku-pit/ uruchomiła stronę informacyjną na temat obu projektów i przekazania na ich wsparcie 1,5% podatku. Przez fundacyjną stronę można bezpłatnie rozliczyć się online przez internet, pobrać darmową aplikację do rozliczeń, albo wypełnić i wydrukować aktywne druki formularzy PIT 28 • PIT 36 • PIT 36L • PIT 37 • PIT 38 • PIT 39 • PIT OP.

Projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty można wesprzeć również rozliczając się na platformie Twoj e-PIT oraz w każdej innej formie. Wystarczy w rozliczeniu wskazać KRS 00000 44866.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 3

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!