id: fdtate

POLSKA AKCJA BANEROWA wraz z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców!

POLSKA AKCJA BANEROWA wraz z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców!

Nasi użytkownicy założyli 1 166 207 zrzutek i zebrali 1 212 563 583 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Polska Akcja Banerowa stała się inicjatorem kampanii informacyjnej dotyczącej Narodowego Programu Szczepień z kilku bardzo ważnych powodów. Przedstawiamy Państwu w przestrzeni publicznej opinie światowej sławy lekarzy i naukowców, których na co dzień nie zobaczymy w programach telewizyjnych. Jak już wspominaliśmy niejednokrotnie, za ich odmienne poglądy próbuje się ich uciszyć, naruszając jednocześnie podstawowe prawo człowieka jakim jest wolność słowa.

Polscy lekarze i naukowcy ciągle zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa związane ze szczepieniami przeciw COVID-19. Apelowali w tej sprawie do prezydenta i rządu o wolną debatę i obronę Polski przed interesami koncernów farmaceutycznych. Los milionów Polaków nie jest nam obojętny. Polska Akcja Banerowa przyłącza się do apelu niezależnych ekspertów. Wspiera ich w działaniach zmierzających do przeprowadzenia wolnej debaty, dotyczącej szczepień przeciw COVID-19.


Polska Akcja Banerowa była notorycznie blokowana na portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Ostatnio publikacja naszej strony została cofnięta. Informacje, które do nas napływają ze świata o niepożądanych odczynach poszczepiennych i zgonach ludzi po szczepieniu są uznawane przez ten portal za fałszywe i niezgodne ze standardami społeczności.

Wychodząc naprzeciw rządowej i medialnej propagandzie w trosce o zdrowie i życie Polaków, postanowiliśmy wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców wypracować rozwiązania, które dotrą do szerszego grona odbiorców. Chcemy przestrzec Państwa przed potencjalnymi niebezpieczeństwami eksperymentu medycznego, który obecnie przeprowadza się w Polsce i na świecie.

„W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym.”

George Orwell


Polska Akcja Banerowa sprzeciwia się lockdownom, przymusowi szczepień i segregacji sanitarnej!

Zachęcamy Państwa do włączenia się wraz z nami w kampanię informacyjną, która jest przeprowadzana na terenie kraju. Całkowita kwota ze zrzutki zostanie przeznaczona na ten cel.

Przyszłość zależy od Nas!

Sebastian Śmietana

założyciel Polskiej Akcji Banerowej OD(SZ)CZEP SIĘ!


…………………………………………………........................................................................................................


Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców zostało założone w odpowiedzi na m.in. postępującą degradację naszego zawodu. Sukcesywnie, od długich lat, poprzez narzucanie procedur odbiera się nam możliwości swobodnego poruszania się w obszarze leczenia chorych. Tracimy zaufanie, tracimy autorytet. Problem pogłębia się z dnia na dzień. Ostatnie półtora roku pokazało, że nasza wiedza, doświadczenie zawodowe, logika i zdrowy rozsądek musiały odejść w niepamięć.


Nie ma na to naszej zgody.


Kierujemy się zasadami: PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ i DOBRO PACJENTA NAJWYŻSZYM PRAWEM!

Nie potrafimy i nie chcemy być obojętnymi wobec tak wielu faktów i dowodów, napływających z całego świata, a także z naszej codziennej praktyki - które pokazują wyraźnie, jak wielkie zagrożenie i nieodwracalne szkody zdrowotne wyrządzają już teraz i przyniosą w przyszłości preparaty, którymi wyszczepia się społeczeństwo, ukrywając ryzyko z tym związane.

Nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie był świadomy, podejmując decyzję. My dostarczamy dowodów, aby podejmowane decyzje były świadome. Czas przyniesie konsekwencje...


Od miesięcy protestujemy oraz wzywamy decydentów do opamiętania się i zaprzestania realizacji Narodowego Programu Szczepień w tak nachalny, pełen propagandy sposób, często za pomocą manipulacji emocjonalnej, oraz nie pozbawiony kłamstw. Statystyki wyraźnie pokazują, że „szczepienia” nie są bezpieczne, a ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia.


Ryzykując utratę prawa do wykonywania zawodu walczymy o to, abyście Państwo nie byli na różne sposoby przymuszani do przyjmowania tych preparatów inżynierii genetycznej, walczymy też z obłędem segregacji sanitarnej, jaką się wprowadza, ponieważ nie ma do niej żadnego uzasadnienia naukowego.


Na naszej stronie https://psnlin.pl/ dzielimy się z Państwem najnowszymi doniesieniami naukowymi, ale też informacjami dotyczącymi profilaktyki i leczenia infekcji wirusowych, bo wiemy, jak trudno -w obliczu tak wielu potrzeb i, niestety, tak wielu patologii w ochronie zdrowia – znaleźć właściwą pomoc medyczną.


Teraz przyszedł krytyczny czas batalii o zdrowie i życie naszych najmłodszych, ponieważ decydenci zezwolili na przeprowadzanie na masową skalę eksperymentu na dzieciach w wieku 5-11 lat. Niestety, wielu rodziców, nie wie, jak wiele ryzykuje… Dlaczego? Zostali omamieni medialną propagandą? Boją się, będąc od prawie dwóch lat pod presją pandemii strachu? Może impuls – jakim będzie niesiony przez banery przekaz – dotknie ich serc lub przebudzi umysły i uda nam się uratować jeszcze jakieś istnienie…


Zachęcamy do wsparcia tej kampanii. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


członkowie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 143

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • KA
  Krzysztof Abramowicz

  To niezwykle potrzebna akcja! Powodzenia! Udostępnijcie też proszę grafiki do samodzielnego drukowania i rozwieszania plakatów!

  100 zł
 • Jakub G

  Polecam nowy kawałek Bastiego: Beron Zet Basti - "Pomoc jest prosta" prod. Eigus [Official Video] – cały dochód z zakupu kawałka i reklam przed teledyskiem, będzie przeznaczony na akcje „Złotówka od serca”.

 • CZ
  Człowiek z godnością

  Robicie dobrą robotę i trzeba to wspierać! Tylko jak można prosić, to unikajcie wyrażeń typu "Nieszczep sie" albo "oszczep sie" bo to daje efekt przeciwny od zamierzonego. Dużo lepiej napisać "Odmawiam szczepienia". Chodzi o to, że mózg nie słyszy słowa "nie". Jak powiem Państwu: "proszę nie myśleć o różowym słoniu" to o czym Państwo pomysleliście? Tak działa nieświadomość, a nieświadomość podejmuje decyzje wbrew pozorom. Dlatego trzeba wydać polecenie co chcemy, a nie czego nie chcemy. Zdrowia!

  100 zł