id: fdtgcg

Postaw na poMOC chorym na raka!

Postaw na poMOC chorym na raka!

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 372 zrzutki i zebrali 1 161 308 653 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Postaw na poMOC!

Każdy, kto zetknął się z chorobą nowotworową wie, jak trudno jest przyjąć to doświadczenie i odnaleźć w sobie MOC, by przez nie przejść.


Jako Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia wspieramy osoby chore na raka oraz ich bliskich w powrocie do zdrowia, pełni sił i harmonijnego, spełnionego życia. Promujemy holistyczne podejście do zdrowia, pomagamy chorym uruchomić wewnętrzne możliwości zdrowienia i poprawy jakości życia. Korzystamy w tym celu z osiągnięć psychoonkologii, psychoneuroimmunologii, dietetyki, medycyny ajurwedyjskiej, technik mindfulness, świadomej pracy z ciałem i terapii czaszkowo-krzyżowej.


Pieniądze z tej zrzutki pomogą nam zorganizować XXIII Aukcję Charytatywną prac polskich artystów „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”, z której dochód przeznaczymy na realizację Integralnego Programu Zdrowienia dla naszych Podopiecznych.

Zdrowienie to więcej niż leczenie. To proces, który dzieje się na wielu poziomach. Integralny Program Zdrowienia obejmuje m.in. konsultacje psychoonkologiczne, warsztaty Terapii Simontonowskiej, treningi antystresowe, grupy wsparcia dla osób z diagnozą onkologiczną i ich bliskich, terapię psychoonkologiczną, konsultacje dietetyczne, zajęcia jogi relaksacyjnej, trening minfulness, terapię czaszkowo-krzyżową.


Na naszą Aukcję, która odbędzie się 22 listopada 2023 roku, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, w Warszawie, swoje prace przekaże charytatywnie blisko 80 artystów. Koszty organizacji aukcji wynoszą około 34 tys. zł.


Ty również może mieć swój udział w tej Aukcji, pomagając nam pokryć koszty jej organizacji. Wesprzyj nas teraz. Dzięki Tobie możemy więcej!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

MK
Małgorzata
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
OT
Oksana Tabakar
500 zł
MU
Magda Urbanowicz
100 zł
WW
Weronika Wasilewska
100 zł
CH
Chryscina
ukryta
JL
Joanna Lasota
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KB
Karol Bednarczyk
45 zł
WC
Weronika Chwedorowicz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków