Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 110 zł 
z 3 000 zł
37%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Armia Zbawienia dba o seniorów i osoby niepełnosprawne w czasie pandemii od samego początku, a zwłaszcza teraz, gdy Warszawa znajduje się w czerwonej strefie. Dostarczyliśmy już wiele paczek z żywnością, ale z państwa wsparciem możemy zrobić jeszcze więcej.


Armia Zbawienia (ang. The Salvation Army) powstała w 1865 roku w Anglii, a jej celem jest działanie na rzecz ubogich i wykluczonych. Nasze zajęcia prowadzimy nieodpłatnie dlatego serdecznie zachęcamy do wspierania działalności Armii Zbawienia w Warszawie na Pradze Północ.


W Warszawie, po prawej stronie Wisły, na Pradze-Północ, Armia Zbawienia jest wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba: karmimy głodnych, dbamy o dzieci, pocieszamy smutnych, wspieramy ubogie rodziny i pomagamy tym, którzy nie mają środków do życia.


Służymy bez dyskryminacji a nasze drzwi otwarte są dla każdego. Państwa fundusze umożliwią realizację naszych projektów w obronie godności człowieka i jego prawa do korzystania z podstawowych dóbr.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

877 666 zrzutek

i zebrali

805 844 302 zł

A ty na co dziś zbierasz?