id: fedxc7

PODZIĘKOWANIE / Pomoc rodzeństwu poszkodowanemu w wypadku samochodowym

PODZIĘKOWANIE / Pomoc rodzeństwu poszkodowanemu w wypadku samochodowym

Nasi użytkownicy założyli 1 168 830 zrzutek i zebrali 1 217 255 105 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

!!! Ogromnym sercem dziękujemy wszystkim okazującym pomoc !!!


Od założyciela:

Informuję, iż kwota dotychczas zebrana za pomocą zrzutki została w całości przekazana rodzinie Państwa Żabińskich. Z całego serca wraz z całą rodziną Żabińskich, pragniemy podziękować wszystkim ludziom o dobrym sercu za każdy wpłacony grosz, za każde słowo otuchy oraz każdą ciepłą myśl. Pragniemy podziękować zespołowi firmy Trakpol oraz DJ Kolo za wspaniały pomysł który oprócz wsparcia finansowego przyniósł też rodzinie pozytywne emocje i chwile zapomnienia o rzeczywistości.

Rodzina powoli dochodzi do siebie po tych przykrych wydarzeniach. Rodzeństwo znajduje się w domu. W najbliższym miesiącu zaplanowana jest rehabilitacja wymagająca pobytu w szpitalu przynajmniej Karoliny. Dzięki Waszej nieopisanej dobroci, rodzina otrzymała ogromną pomoc w postaci spokoju ducha o wydatki związane z konsekwencjami które przyniósł wypadek. Pokoje rodzeństwa zostały wyposażone w niezbędne sprzęty typu łóżko. Nie muszą martwić się o zaskakująco wysokie kwoty związane z opatrunkami, medykamentami oraz o prywatną opiekę medyczną, która jak się okazało rodzeństwo musiało podjąć przez pooperacyjne komplikacje i czas związany z pandemią. Zapewniona została opieka psychologiczna która okazała się konieczna. Rehabilitacje jeszcze się nie rozpoczęły, tak więc ciężko jest określić całkowitą kwotę wydatków związanych z odzyskiwaniem zdrowia w tej chwili ale dzięki Waszemu ogromnemu sercu, nie tylko rodzeństwo jest o wiele spokojniejsze, ale przede wszystkim reszta kochającej się rodziny w szczególności rodzice. Zebrana kwota przerosła najśmielsze oczekiwania. Rodzina ma za sobą ciężkie chwile, ale wiedzą że dobro powraca ❤ Dziękujemy !!!


Pragniemy również przekazać najszczersze, najcieplejsze kondolencje rodzinom które straciły najwięcej w wyniku tego wypadku.


-------------------------------------------


Od poszkodowanej Karoliny wraz z rodziną:

Wraz z bratem Sylwestrem i rodzicami chcemy ogromnie podziękować wszystkim za wsparcie, które okazało się niezbędne. Dziękujemy naszym wspaniałym sąsiadom : Klaudii Tańskiej, Bartkowi Kurzac i Edycie Kurzac, którzy bardzo zaangażowali się by pomóc nam w powrocie do zdrowia. Dziękujemy wszystkim ludziom o dobrym sercu, którzy zdecydowali, że również nam pomogą, bez waszego wsparcia byłoby nam o wiele ciężej. Dzięki waszemu wsparciu mogliśmy skorzystać z prywatnych wizyt lekarza gdyż było to konieczne oraz z pomocy psychologicznej, która bardzo nam pomaga po tragedii, utracie osób bliskich naszym sercom oraz w trudnym dla nas czasie. Nasze leczenie nie zostało jeszcze zakończone i nie znamy dalszych kosztów, ale dzięki Waszym dobrym sercom i życzliwości nie musimy o to się martwić gdyż uzbierana kwota bardzo nas zaskoczyła i mamy nadzieję, że będzie wystarczająca. Przed nami jeszcze długa droga do uzyskania pełnej sprawności fizycznej jak i psychicznej dlatego jeszcze raz z całego serca dziękujemy Wam wszystkim, ponieważ bez waszej pomocy naszym rodzicom byłoby bardzo ciężko ponieść wszystkie koszty związane z leczeniem.


-------------------------------------------


Dnia 10 marca doszło do tragicznego wypadku samochodu osobowego w którym podróżowało czworo przyjaciół.

https://tygodnik.szczytno.pl/Michal_nie_zyje_rodzenstwo_w_ciezkim_stanie_tragiczny_wypadek_pod_Wielbarkiem-n13038.html

https://kurekmazurski.pl/tragiczny-poranek-2021031063722/


Wraz z sąsiadami pragniemy okazać wsparcie poszkodowanemu w wypadku rodzeństwu. Zbieramy na pomoc w drodze do odzyskiwania zdrowia, rehabilitacje, wsparcie psychologiczne oraz wszelkie potrzeby które jeszcze nie są znane.


Młodszy brat Sylwester (17 lat) doznał poważnego urazu nogi, złamania wraz ze zmiażdżeniem kostki z obu stron. Aktualnie znajduje się w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie. Jest już po operacji. Czeka go rehabilitacja. Aktualnie pozostanie w szpitalu z powodu komplikacji związanych ze złamaną nogą.


Karolinka (20 lat) została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala w Olsztynie i oczekuje na lekarza który przeprowadzi operację w związku ze złamaniem kręgosłupa (kompresyjne złamanie kręgosłupa lędźwiowego, wieloodłamowe L1 i L2). Nie wiadome jest jak długi okres zajmie proces leczenia wraz z rehabilitacją. Ponadto Karolinka straciła w wypadku ukochanego partnera, a przyjaciel rodzeństwa walczy o życie.

[ Przyjaciel niestety przegrał walkę.. Odszedł 14 marca.. ]

[ Karolinka jest już po udanej operacji. Dochodzi do siebie ]


Ze względu na panującą pandemię, niestety rodzina nie może odwiedzać rodzeństwa znajdującego się w dwóch różnych szpitalach. Jest to bardzo trudne dla obu stron.


Wyznaczona kwota zbiórki jest kwota wyjściową. Wspaniale, jeśli uda nam się zebrać jak najwięcej. Zachęcamy do wsparcia w tym trudnym czasie rodziny, która też zawsze myśli o drugim człowieku.


Ogromnym sercem dziękujemy wszystkim okazującym pomoc !!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 403

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków