id: feg8mv

Budowa domku kopułowego 35m2 nr 1

Budowa domku kopułowego 35m2 nr 1

Nasi użytkownicy założyli 957 436 zrzutek i zebrali 964 052 927 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Na moim kanale YT znajdziecie nową animację - szybki wirtualny spacer po ośrodku: https://www.youtube.com/watch?v=2ZsfkLKvh28
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywam się Aneta Mickiewicz. Pragnę stworzyć eko-osadę w przepięknej turystycznej okolicy u podnóża gór izerskich - Karkonosze. Każda osoba wspierająca projekt będzie mogła wynająć domek kopułowy na preferencyjnych warunkach. Oprócz tego przewidziałam sporo innych ciekawych nagród w każdym z progów jakie Wam zaproponuję :-)

CEL ZRZUTKI:

Celem jest wybudowanie i wyposażenie domku na wynajem w kolorze beżowym (kawa z mlekiem/ecru). Finalnie ma ich być 9 - każdy w innym kolorze. Ta zrzutka dotyczy jednego z nich. Pragnę by domek oraz otoczenie było przyjazne również dla osób niepełnosprawnych. Uzyskana kwota powinna wystarczyć na wybudowanie takiego domku całorocznego. Materiały do budowy jakie przewiduję to Ytong lub Pianobeton - obydwa materiały są przyjazne dla organizmu człowieka. Ściany będą jednowarstwowe.

Zdaję sobie sprawę, że próg jest wysoki, jednak jestem optymistką i wiem, że w ludziach siła!

NAGRODY:

Jeżeli podoba się Tobie kilka nagród które proponuję to śmiało! Możesz wesprzeć kilka razy projekt korzystając z więcej niż jednej nagrody :-).

Jeżeli jednak nie znalazłeś interesującej Ciebie nagrody to skontaktuj się ze mną. Być może preferujesz wymianę barterową lub chcesz zachować anonimowość a projekt wydał się Tobie na tyle interesujący by dołożyć do niego swoją cegiełkę. A może jesteś wykonawcą i chciałbyś poprowadzić budowę? Dzięki temu przedsięwzięciu Twoje portfolio byłoby bogatsze o niestandardowe wykonawstwo. Nie mam jeszcze wybranej ekipy budowlanej, więc jestem otwarta na propozycje.

Zapraszam również osoby z dużym kapitałem, które chętnie wspierają przedsięwzięcia związane z naturą i ekologią. Z miłą chęcią nawiążę współpracę z Filantropami, Fundacjami i Biznesmenami.

Witajcie. Mam na imię Aneta. Chcąc określić się jednym zdaniem mogę powiedzieć, że mam ścisły umysł (wykształcenie techniczne) i duszę artysty (hobby: rzeźba, malarstwo i tworzenie małych cudeniek cieszących oko) - tak właśnie bym to ujęła.

Dzięki wszechstronności i paru talentom jestem w stanie zaoferować Wam progi z różnych dziedzin. Mam nadzieję, że każdy chętny bycia Wspierającym w moim Projekcie znajdzie coś dla siebie. Jeżeli nie, to napisz mi co chciałbyś zobaczyć po prawej stronie, jeżeli będę potrafiła to ogarnąć to z chęcią dołożę kolejny próg z nagrodą w atrakcyjnej dla Ciebie kwocie wsparcia.

W PIGUŁCE:

Przejdę teraz do sedna sprawy :) Otóż wraz z grupą przyjaciół tworzymy eko-osadę w przepięknej turystycznej okolicy u podnóża gór izerskich - Karkonosze, w której każdy chętny będzie mógł

wynająć 4-osobowy dom kopułowy

w atrakcyjnej dla

Wspierających

cenie. Będziesz mógł się również nauczyć budować kopułę biorąc udział w

warsztatach

. Poza tym przewidzianych jest sporo innych nagród dla Wspierających.

W sumie na 18 ha docelowo osiądzie 10 rodzin (+/-), każda w innym terminie. Ja przecieram szlaki i jako pierwsza zamierzam ruszyć z I etapem inwestycji, w którym finalnie do wynajęcia będzie

dziewięć 35m2 domów kopułowych

. Domki mają być całoroczne, a całość ulokowana na jednym hektarze.

Wizualizacja całego ośrodka od strony półn.

Wizualizacja całego ośrodka od strony połd.

CO ZYSKASZ WSPIERAJĄC PROJEKT:

ZDROWIE, RUCH, ROZRYWKĘ, EGZOTYKĘ ...

ZDROWIE:- Osada jest usytuowana w turystycznym regionie, 3km od Świeradowa Zdrój u podnóża gór izerskich w Karkonoszach;- Świeże górskie powietrze, wody zdrojowe, tereny uzdrowiskowe.- W sezonie dostęp do ekologicznych upraw na terenie ośrodka (warzywa, owoce i zioła) oraz do miodu z własnych pasiek.

RUCH:- W okolicy jest mnóstwo atrakcji turystycznych: a) letnich (szlaki turystyczne piesze i rowerowe); b) zimowych (oświetlony stok narciarski widoczny z osady); c) całorocznych (zwiedzanie, wędrówki piesze i rowerowe).

ROZRYWKA:- Siłownia na świeżym powietrzu.- Plac zabaw dla dzieci.- Ognisko na wysepce.- Staw kąpielowy.

EGZOTYKA:- Domki jedyne w swoim rodzaju, nie znajdziecie na wynajem nigdzie indziej takiej atrakcji. Okrągły dom jest atrakcją samą w sobie bo: a) w centralnej części kopuły zmęczony człowiek szybciej odzyskuje siły. Badania radiestezyjne wskazują iż w tej części budynku poziom energii osiąga 20tyś. jednostek w skali Bovisa (w zależności od średnicy kopuły); b) osoby chore szybciej wracają do zdrowia; c) przepływ powietrza i energii w kopule układa się w torus; d) różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz to +4st.C (przykład dla kopuły o powierzchni około 100m2). Zatem zimą w okresie grzewczym zużywa się "paliwo" do osiągnięcia +18st.C a w kopule jest 22st.C. Fenomen ten wynika między innymi z samego kształtu; e) kopuła ściąga energię do środka, dlatego między innymi w kopule jest cieplej; f) poprzez specyficzny obieg powietrza w kopule kurz nie osadza się tak szybko jak w tradycyjnych budynkach; g) ciężko znaleźć jest kąt w którym można postawić niegrzeczne dziecko by się uspokoiło ;-).

O PROJEKCIE:

Postanowiłam rozbić całą inwestycję na dziewięć projektów, by zwiększyć szanse powodzenia całego planu. Wybudowane zostanie tyle domków ile osiągnie sukces dzięki również Waszemu wkładowi. Jest duża pula atrakcyjnych nagród. Myślę, że każdy kto chce wesprzeć projekt znajdzie coś dla siebie.

Kwota wsparcia będzie przeznaczona na budowę i wyposażenie 35m2 domku kopułowego. Środki z projektu, które pozostaną, przeznaczę w pierwszej kolejności na infrastrukturę, czyli: ścieżki, zazielenienie, utwardzenie terenu, miejsca parkingowe, odprowadzenie ścieków, zaopatrzenie w elektryczność, ogrzewanie, wodę itp. a reszta na zagospodarowanie przestrzeni: staw z wysepką na której będzie możliwość urządzania ogniska, siłownia na świeżym powietrzu, labirynt w którym dzieci będą szukały i poznawały rośliny jadalne - głodne stamtąd nie wyjdą ;-) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Jeżeli tych środków nie wystarczy na dodatkowe inwestycje to nic nie szkodzi, one i tak powstaną tylko trochę później :-).

Zapraszam gorąco do wzięcia udziału i wsparcia. Nic nie tracisz a możesz zyskać niezapomniany weekend, urlop, wakacje czy ferie dla rodziny lub grupy przyjaciół.

ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE:

- kopuła całoroczna;

- ściana jednowarstwowa z Ytong Energo+ 36,5cm;

- pokrycie: jak się da to gont a jak nie, to barwiony tynk wodoodporny - paroprzepuszczalny;

- podniesienie ściany o 120cm;

- antresola na wysokości max. 250cm;

- rozwiązania typu:

a) studnia, b) kolektory słoneczne, turbina wiatrowa + akumulacja energii, c) oczyszczalnia ekologiczna lub szambo (w ostateczności), d) oświetlenie na 12V/24V, e) ogrzewanie elektryczne kominkiem lub grzejniki kanałowe, f) bojler elektryczny 30L do max. 80L, g) ekonomiczne gospodarowanie wodą i energią elektryczną poprzez zastosowania typu - baterie z termostatem i regulacją przepływu wody, h) wyposażenie typowe z tzw. sieciówek lub wykonane własnoręcznie np. półki regały.

Jak coś z ciekawych rozwiązań macie to dawajcie w komentarzach.

TEREN I OKOLICE:

Domki będą całoroczne

, położone w

atrakcyjnym turystycznie regionie

w gminie Mirsk w województwie dolnośląskim. Wieś nazywa się Kamień i jest przytulnym, położonym z dala od głównych ulic i zgiełku miast miejscem, idealnym na zaplanowanie wycieczek i wypoczynku w ciszy i spokoju. Stres? Jaki stres? Tutaj zapomnisz o nim. W okolicy jest sporo szlaków turystycznych pieszych i rowerowych oraz wiele atrakcji zimowych a także tych, które można "uprawiać" również poza sezonem.

Spokojnie zaplanujesz pobyt dwutygodniowy i każdy dzień będzie związany z innymi atrakcjami. Przykładowo Świeradów Zdrój jest oddalony o 4km a w nim

ok. 2,5 km oświetlonych tras narciarskich

. Zimą z osady widać właśnie ten oświetlony stok. Są też dwa

wodospady

do których latem przyjeżdżają całe rodziny by pobyć nad wodą i odpocząć od wędrówek i zwiedzania.

Przez Kamień przebiega jedna z tras rowerowych: Szlak żółty: Mirsk - Sępia Góra, a w okolicy jest ich więcej.

W godzinkę piechotą dotrzesz do Wolimierza w którym organizowane są

Festiwale

na których spotykają się pozytywnie zakręceni ludzie. Do Szklarskiej Poręby jest 25km. Do Karpacza 45km. Do czeskiego miasteczka Nove Mesto jest tylko 15km, do niemieckiej granicy około 50km. A jak zapragniesz powrotu, choć na chwilę, do wielkomiejskich atrakcji to Jelenia Góra jest o rzut beretem - tylko 30km. Lokalizacja inwestycji jest naprawdę bardzo dobra. A okolicznych atrakcji oferowanych urlopowiczom nie zabraknie. Może się wręcz zdarzyć, że czasu Wam braknie by wszystko "zaliczyć" za jednym razem, więc nie wykluczone, że spotykać będziemy się wielokrotnie w czasie kolejnych urlopów czy weekendów.

Nie zapomniałam też o osobach, które po prostu będą chciały odpocząć na miejscu. W drugim etapie inwestycji będzie całoroczny dostęp do groty solnej i sauny, zimowego ogrodu umieszczonego pod przezroczystą kopułą geodezyjną. Planowane też są kuligi gdy śnieg dopisze. Latem i wczesną jesienią uczestnicy "turnusu" będą mieli dostęp do owoców, ziół, miodu i warzyw ekologicznych oraz do gier i zabaw na świeżym powietrzu - siłownia pod chmurką, plac zabaw dla dzieci, labirynt edukacyjny z roślinami jadalnymi. Przewidywanych atrakcji jak widać jest co niemiara.

Mam mnóstwo pomysłów i by je zrealizować

potrzebuję Was - Wspierających

! Jeżeli wszystko będzie szło zgodnie z planem to pierwszych urlopowiczów przywitam już w sezonie zimowym 2019 roku! Zatem już teraz możecie planować Święta 2019 i Sylwestra 2019/2020 pod Kopułą :-D

* * * * * ZAPRASZAM * * * * *

English below:

Nazywam się Aneta Mickiewicz. Pragnę stworzyć eko-osadę w przepięknej turystycznej okolicy u podnóża gór izerskich - Karkonosze. Każda osoba wspierająca projekt będzie mogła wynająć domek kopułowy na preferencyjnych warunkach. Oprócz tego przewidziałam sporo innych ciekawych nagród w każdym z progów jakie Wam zaproponuję :-)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 19 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
PRZYTULAS

Dziękuję za wsparcie! Nagroda będzie do odbioru na placu budowy lub już po jej zakończeniu. Zaserwuję Tobie długiego serdecznego przytulasa, a na pożegnanie dostaniesz dodatkowego gratis :)

11 zł
Zakończona
Inne
WIRTUALNA POCZTÓWKA

Dziękuję za wsparcie! Otrzymasz wirtualną „pocztówkę” z wizualizacją całej inwestycji z osobistym podziękowaniem.

22 zł
Zakończona
Inne
DROBNA BIŻUTERIA

To już coś! Bardzo serdecznie dziękuję! Nagrodą będzie mały orgonit lub odpromiennik w formie biżuterii lub np. breloczka albo jako talizman do kieszeni, auta, torebki. Idealne na prezent dla bliskich Tobie osób. W ramach hobby wykonuję je samodzielnie. Będą dostępne w różnych kształtach oraz kolorach zależnych od minerałów jakie użyję. W aktualnościach zamieszczę więcej informacji na ten temat. Na stronie http://www.osadakamien.com/co-to-jest-orgonit-i-odpromiennik dostępnych jest więcej zdjęć. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

33 zł

Kupione 1 z 30

Zakończona
Inne
KOMPASKI

Super! Jesteś wielki! W nagrodę wykonam dla Ciebie KompasKi - osobisty kompas oparty na starożytnej chińskiej wiedzy o człowieku (dla niewtajemniczonych to takie FengShui personalizowane pod Twoją datę urodzin i płeć). Kompas pomoże zrozumieć Tobie np. dlaczego określone kolory lubisz a inne Ciebie drażnią i dlaczego ta sama analogia przenosi się na ludzi - jednych lubisz innych już mniej ;) Więcej informacji na ten temat zamieszczę w jednej z aktualności. Podasz mi tylko datę urodzin i płeć osoby dla której chcesz bym wykonała taką analizę i za dzień, dwa otrzymasz w formacie PDF kilkustronicową odpowiedź. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.


44 zł
Zakończona
Inne
KOMPLET DOKUMENTÓW DO WZ

Gratuluję śmiałej decyzji :) W tym miejscu otrzymasz wzór kompletu wypełnionych dokumentów w formie elektronicznej potrzebnych do uzyskania warunków zabudowy dla domu kopułowego. Warunkiem powodzenia jest brak miejscowego planu zagospodarowania terenu dla Twojej działki najlepiej rolnej i odległość większa niż 500m od ostatniego zabudowania, które mogłoby narzucać geometrię dachu. Dorzucę również plik kopuły cegła po cegle w programie SketchUp wraz z obliczonymi liniami cięć bloczku gdybyś chciał stawiać kopułę w technologii murowanej na klej cienkowarstwowy. Standardowo też wspomnę o uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

55 zł
Zakończona
Inne
BANNER REKLAMOWY

Dzięki, dzięki, dzięki! Proponuję Tobie tutaj reklamę bannerową (przygotuję banner z materiałów, które mi dostarczysz) na stronie http://www.osadakamien.com w dziale Sponsorzy projektu na czas jednego miesiąca. Po 12 miesiącach wsparcia w tym progu banner zostanie na stałe. Banner ten przypnę także na górze FanPage'u.

66 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
ZOBACZ PLAC BUDOWY

Otrzymujesz tutaj możliwość przyjechania na plac budowy by zobaczyć jak to wszystko wygląda od "kuchni" oraz wspomnienie o uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

99 zł
Zakończona
Inne
BIŻUTERIA DUŻA

Lubisz obdarowywać? Super, że jesteś romantykiem :) W tym miejscu proponuję Tobie śliczny wisiorek orgonitowy w kształcie serca lub innej neutralnej dla mężczyzn formie. Opis zamieszczę w aktualnościach. Więcej zdjęć na stronie http://www.osadakamien.com/co-to-jest-orgonit-i-odpromiennik . Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

196 zł
Zakończona
Inne
WYNAJEM JEDNEJ DOBY W DOMKU
Do zobaczenia niebawem! Czas szybko zleci :) Dwustukrotne dzięki! W tym miejscu dostajesz możliwość wynajęcia 4 osobowego domku kopułowego na jedną dobę w atrakcyjnej cenie. Kwota regularna będzie o 50% wyższa. Potraktuj to jako "przedsprzedaż". Wielokrotność tej kwoty upoważnia do wynajęcia większej ilości dni, czyli jak co miesiąc będziesz wpłacać po 200zł to po 7 miesiącach masz domek na cały tydzień! Termin rezerwacji do ustalenia według kolejności wsparcia. Kto pierwszy ten lepszy z warunkiem, że pierwszeństwo w wyborze terminu ma główny sponsor projektu. Rezerwacja terminów nastąpi po zakończeniu budowy i wyposażeniu domków. Oczywiście wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.
200 zł
Zakończona
Inne
DUŻY ORGONIT

Duża i ciężka nagroda za duże wsparcie. Dziękuję niezmiernie! Oferuję Tobie duży orgonit pełen minerałów. Zawiera również miedź, mosiądz i stal jak na orgonit przystało :) W aktualnościach będie opis czym jest orgonit. Czas wykonania to około 2-3 miesiące. Na stronie http://www.osadakamien.com/co-to-jest-orgonit-i-odpromiennik znajduje się więcej zdjęć. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

333 zł
Zakończona
Inne
WARSZTATY

Czuję nieopisaną wdzięczność za Twoją hojność! Witaj na pokładzie! Oferuję Tobie możliwość wzięcia udziału w pięciodniowych warsztatach budowania domu kopułowego z zapewnionym nieopodal noclegiem. Nagroda będzie zrealizowana w dogodnym dla nas obojga terminie. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

888 zł
Zakończona
Inne
OBIADOKOLACJA ZE MNĄ

Rumienię się z ekscytacji, że wybrałeś tę nagrodę i że poznam mojego hojnego Inwestora osobiście! Proponuje Tobie obiadokolację w moim towarzystwie do odbioru na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego lub wielkopolskiego - do ustalenia.

Mam szerokie horyzonty myślowe zatem jest duża szansa, że znajdziemy niejeden wspólny temat do rozmowy i spotkanie będzie udane :) Oczywiście wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

999 zł
Zakończona
Inne
LOGO NA STRONIE OSADY

Otrzymasz Logo na stronie głównej serwisu http://www.osadakamien.com na okres pół roku z wyłączeniem reklam 18+ oraz reklamę bannerową w dziale Sponsorzy projektu na stałe. Oczywiście wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

2000 zł
Zakończona
Inne
FUNKCJONALNY SERWIS INTERNETOWY

I skończyły mi się synonimy słowa dziękuję ;) Niemniej jednak DZIĘKUJĘ i gratuluję wyboru! Chcesz mieć własną stronę internetową? To wybrałeś odpowiedni próg. Wykonam dla Ciebie responsywną stronę internetową zbliżoną funkcjonalnością do serwisu http://www.osadakamien.com . Jako nagrody proponuję rzeczy, które potrafię robić. Z wykształcenia jestem Informatykiem. Strony internetowe (i nie tylko) wykonuję od ponad 15 lat, więc mam praktykę :) Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

2500 zł
Zakończona
Inne
UŻYJĘ NARZĘDZIA TWOJEJ FIRMY NA BUDOWIE

W tym miejscu oferuję wykorzystanie materiałów/urządzeń budowlanych lub mebli/wyposażenia danego producenta/dystrybutora w projekcie, informację na stronie http://www.osadakamien.com  mówiącą o tym fakcie i na FanPage'u.

Przed wsparciem proszę o kontakt w celu kalkulacji danego materiału/urządzenia/wyposażenia. Dotyczy to zwłaszcza materiałów budowlanych i/lub wykończeniowych, które będę musiała skonsultować z Architektem i Fizykiem budowy.

5000 zł
Zakończona
Inne
CZOŁOWY SPONSOR

Przy tej kwocie za którą jestem nieopisanie wdzięczna oferuję Tobie miano czołowego sponsora inwestycji. Nagrody z tym związane to: informacja na stronie http://www.osadakamien.com i na FanPage'u mówiąca o tym fakcie, logo na głównej stronie i podstronach (stopka) na okres 3 lat z wyłączeniem reklam 18+. Banner w dziale Sponsorzy projektu na stałe. Informacja (szyld) na placu budowy o Wspierającym projekt.

11000 zł
Zakończona
Inne
30% ZYSKÓW Z WYNAJMU

Witaj Współudziałowcu! Gratuluję wyboru! W tym progu oferuję Tobie 30%-owy udział w zyskach przez 3 lata. Przeprowadźmy analizę opłacalności. Domek całoroczny dostępny 365 dni w roku. Załóżmy pesymistyczne obłożenie - tylko 200 dni w roku. Dla wspierających cena promocyjna to 200zł za dobę za 4-osobowy domek. Załóżmy, że przez wszystkie te lata będą wynajmować tylko osoby, które wspierały projekt (cena regularna będzie wyższa). Od zysku odliczone zostaną wydatki związane z utrzymaniem i eksploatacją - reszta do podziału.

Po około dwóch latach inwestycja powinna się zwrócić, a kolejny rok to zysk dla Ciebie.

25000 zł
Zakończona
Inne
50% ZYSKÓW Z WYNAJMU

Masz smykałkę do interesów :) Witaj Wspólniku! W tym progu oferuję Tobie 50%-owy udział w zyskach przez 5 lat. Przeprowadźmy analizę opłacalności. Domek całoroczny dostępny 365 dni w roku. Załóżmy pesymistyczne obłożenie - tylko 200 dni w roku. Dla wspierających cena promocyjna to 200zł za dobę za 4-osobowy domek. Załóżmy, że przez wszystkie te lata będą wynajmować tylko osoby, które wspierały projekt (cena regularna będzie wyższa). Od zysku odliczone zostaną wydatki związane z utrzymaniem i eksploatacją - reszta do równego podziału.

Jak widać nawet w pesymistycznym scenariuszu możesz liczyć na zwrot inwestycji po dwóch/trzech latach a kolejne to Twój zysk.

Nawet przy założeniu ekstremalnie pesymistycznego scenariusza zaledwie 150 dni w roku, po pięciu latach prawie podwoisz swój wkład.

38000 zł
Zakończona
Inne
GŁÓWNY SPONSOR

Powaliłeś mnie swoją hojnością! Mogę podziękować Tobie za to dając możliwość rezerwacji domku kopułowego 35m2 i zarządzania nim na wyłączność, na okres 1 roku. Miano głównego sponsora inwestycji. Oczywiście zamieszczę również informację na stronie http://www.osadakamien.com i na FanPage'u mówiąca o tym fakcie, logo na głównej stronie i podstronach (stopka) na stałe z wyłączeniem reklam 18+. Banner w dziale Sponsorzy projektu na stałe. Informacja (szyld) na placu budowy o Wspierającym projekt.

Próg skierowany jest do osób, które:
- np. wolą wpłacić darowiznę na wybudowanie domku dostosowanego do osoby niepełnosprawnej niż oddać w rozliczeniu rocznym :)
- lub chcące wynajmować go innym przez rok na własnych warunkach finansowych. Przy odpowiednim zarządzaniu przez rok inwestycja powinna się zwrócić z nawiązką.

69999 zł
Zakończona

Wpłaty 4

JS
Jan Szeliga
66 zł
PE
Peter
60 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
35 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze 3

 
2500 znaków