Zakończona 31.03.2019r ID: feg8mv

Budowa domku kopułowego 35m2 nr 1

Zebrano 212 zł
z kwoty 75 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

116
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Nazywam się Aneta Mickiewicz. Pragnę stworzyć eko-osadę w przepięknej turystycznej okolicy u podnóża gór izerskich - Karkonosze. Każda osoba wspierająca projekt będzie mogła wynająć domek kopułowy na preferencyjnych warunkach. Oprócz tego przewidziałam sporo innych ciekawych nagród w każdym z progów jakie Wam zaproponuję :-)


Nazywam się Aneta Mickiewicz. Pragnę stworzyć eko-osadę w przepięknej turystycznej okolicy u podnóża gór izerskich - Karkonosze. Każda osoba wspierająca projekt będzie mogła wynająć domek kopułowy na preferencyjnych warunkach. Oprócz tego przewidziałam sporo innych ciekawych nagród w każdym z progów jakie Wam zaproponuję :-)

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

CEL ZRZUTKI:

Celem jest wybudowanie i wyposażenie domku na wynajem w kolorze beżowym (kawa z mlekiem/ecru). Finalnie ma ich być 9 - każdy w innym kolorze. Ta zrzutka dotyczy jednego z nich. Pragnę by domek oraz otoczenie było przyjazne również dla osób niepełnosprawnych. Uzyskana kwota powinna wystarczyć na wybudowanie takiego domku całorocznego. Materiały do budowy jakie przewiduję to Ytong lub Pianobeton - obydwa materiały są przyjazne dla organizmu człowieka. Ściany będą jednowarstwowe.

Zdaję sobie sprawę, że próg jest wysoki, jednak jestem optymistką i wiem, że w ludziach siła!

NAGRODY:

Jeżeli podoba się Tobie kilka nagród które proponuję to śmiało! Możesz wesprzeć kilka razy projekt korzystając z więcej niż jednej nagrody :-).

Jeżeli jednak nie znalazłeś interesującej Ciebie nagrody to skontaktuj się ze mną. Być może preferujesz wymianę barterową lub chcesz zachować anonimowość a projekt wydał się Tobie na tyle interesujący by dołożyć do niego swoją cegiełkę. A może jesteś wykonawcą i chciałbyś poprowadzić budowę? Dzięki temu przedsięwzięciu Twoje portfolio byłoby bogatsze o niestandardowe wykonawstwo. Nie mam jeszcze wybranej ekipy budowlanej, więc jestem otwarta na propozycje.

Zapraszam również osoby z dużym kapitałem, które chętnie wspierają przedsięwzięcia związane z naturą i ekologią. Z miłą chęcią nawiążę współpracę z Filantropami, Fundacjami i Biznesmenami.

O MNIE:

Witajcie. Mam na imię Aneta. Chcąc określić się jednym zdaniem mogę powiedzieć, że mam ścisły umysł (wykształcenie techniczne) i duszę artysty (hobby: rzeźba, malarstwo i tworzenie małych cudeniek cieszących oko) - tak właśnie bym to ujęła.

Dzięki wszechstronności i paru talentom jestem w stanie zaoferować Wam progi z różnych dziedzin. Mam nadzieję, że każdy chętny bycia Wspierającym w moim Projekcie znajdzie coś dla siebie. Jeżeli nie, to napisz mi co chciałbyś zobaczyć po prawej stronie, jeżeli będę potrafiła to ogarnąć to z chęcią dołożę kolejny próg z nagrodą w atrakcyjnej dla Ciebie kwocie wsparcia.

W PIGUŁCE:

Przejdę teraz do sedna sprawy :) Otóż wraz z grupą przyjaciół tworzymy eko-osadę w przepięknej turystycznej okolicy u podnóża gór izerskich - Karkonosze, w której każdy chętny będzie mógł wynająć 4-osobowy dom kopułowy w atrakcyjnej dla Wspierających cenie. Będziesz mógł się również nauczyć budować kopułę biorąc udział w warsztatach. Poza tym przewidzianych jest sporo innych nagród dla Wspierających.

W sumie na 18 ha docelowo osiądzie 10 rodzin (+/-), każda w innym terminie. Ja przecieram szlaki i jako pierwsza zamierzam ruszyć z I etapem inwestycji, w którym finalnie do wynajęcia będzie dziewięć 35m2 domów kopułowych. Domki mają być całoroczne, a całość ulokowana na jednym hektarze.

Wizualizacja całego ośrodka od strony półn.

Wizualizacja całego ośrodka od strony połd.

CO ZYSKASZ WSPIERAJĄC PROJEKT:

ZDROWIE, RUCH, ROZRYWKĘ, EGZOTYKĘ ...

ZDROWIE:
- Osada jest usytuowana w turystycznym regionie, 3km od Świeradowa Zdrój u podnóża gór izerskich w Karkonoszach;
- Świeże górskie powietrze, wody zdrojowe, tereny uzdrowiskowe.
- W sezonie dostęp do ekologicznych upraw na terenie ośrodka (warzywa, owoce i zioła) oraz do miodu z własnych pasiek.

RUCH:
- W okolicy jest mnóstwo atrakcji turystycznych:
a) letnich (szlaki turystyczne piesze i rowerowe);
b) zimowych (oświetlony stok narciarski widoczny z osady);
c) całorocznych (zwiedzanie, wędrówki piesze i rowerowe).

ROZRYWKA:
- Siłownia na świeżym powietrzu.
- Plac zabaw dla dzieci.
- Ognisko na wysepce.
- Staw kąpielowy.

EGZOTYKA:
- Domki jedyne w swoim rodzaju, nie znajdziecie na wynajem nigdzie indziej takiej atrakcji. Okrągły dom jest atrakcją samą w sobie bo:
a) w centralnej części kopuły zmęczony człowiek szybciej odzyskuje siły. Badania radiestezyjne wskazują iż w tej części budynku poziom energii osiąga 20tyś. jednostek w skali Bovisa (w zależności od średnicy kopuły);
b) osoby chore szybciej wracają do zdrowia;
c) przepływ powietrza i energii w kopule układa się w torus;
d) różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz to +4st.C (przykład dla kopuły o powierzchni około 100m2). Zatem zimą w okresie grzewczym zużywa się "paliwo" do osiągnięcia +18st.C a w kopule jest 22st.C. Fenomen ten wynika między innymi z samego kształtu;
e) kopuła ściąga energię do środka, dlatego między innymi w kopule jest cieplej;
f) poprzez specyficzny obieg powietrza w kopule kurz nie osadza się tak szybko jak w tradycyjnych budynkach;
g) ciężko znaleźć jest kąt w którym można postawić niegrzeczne dziecko by się uspokoiło ;-).

O PROJEKCIE:

Postanowiłam rozbić całą inwestycję na dziewięć projektów, by zwiększyć szanse powodzenia całego planu. Wybudowane zostanie tyle domków ile osiągnie sukces dzięki również Waszemu wkładowi. Jest duża pula atrakcyjnych nagród. Myślę, że każdy kto chce wesprzeć projekt znajdzie coś dla siebie.

Kwota wsparcia będzie przeznaczona na budowę i wyposażenie 35m2 domku kopułowego. Środki z projektu, które pozostaną, przeznaczę w pierwszej kolejności na infrastrukturę, czyli: ścieżki, zazielenienie, utwardzenie terenu, miejsca parkingowe, odprowadzenie ścieków, zaopatrzenie w elektryczność, ogrzewanie, wodę itp. a reszta na zagospodarowanie przestrzeni: staw z wysepką na której będzie możliwość urządzania ogniska, siłownia na świeżym powietrzu, labirynt w którym dzieci będą szukały i poznawały rośliny jadalne - głodne stamtąd nie wyjdą ;-) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Jeżeli tych środków nie wystarczy na dodatkowe inwestycje to nic nie szkodzi, one i tak powstaną tylko trochę później :-).

Zapraszam gorąco do wzięcia udziału i wsparcia. Nic nie tracisz a możesz zyskać niezapomniany weekend, urlop, wakacje czy ferie dla rodziny lub grupy przyjaciół.

ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE:

- kopuła całoroczna;

- ściana jednowarstwowa z Ytong Energo+ 36,5cm;

- pokrycie: jak się da to gont a jak nie, to barwiony tynk wodoodporny - paroprzepuszczalny;

- podniesienie ściany o 120cm;

- antresola na wysokości max. 250cm;

- rozwiązania typu:

a) studnia,
b) kolektory słoneczne, turbina wiatrowa + akumulacja energii,
c) oczyszczalnia ekologiczna lub szambo (w ostateczności),
d) oświetlenie na 12V/24V,
e) ogrzewanie elektryczne kominkiem lub grzejniki kanałowe,
f) bojler elektryczny 30L do max. 80L,
g) ekonomiczne gospodarowanie wodą i energią elektryczną poprzez zastosowania typu - baterie z termostatem i regulacją przepływu wody,
h) wyposażenie typowe z tzw. sieciówek lub wykonane własnoręcznie np. półki regały.

Jak coś z ciekawych rozwiązań macie to dawajcie w komentarzach.

TEREN I OKOLICE:

Domki będą całoroczne, położone w atrakcyjnym turystycznie regionie w gminie Mirsk w województwie dolnośląskim. Wieś nazywa się Kamień i jest przytulnym, położonym z dala od głównych ulic i zgiełku miast miejscem, idealnym na zaplanowanie wycieczek i wypoczynku w ciszy i spokoju. Stres? Jaki stres? Tutaj zapomnisz o nim. W okolicy jest sporo szlaków turystycznych pieszych i rowerowych oraz wiele atrakcji zimowych a także tych, które można "uprawiać" również poza sezonem.

Spokojnie zaplanujesz pobyt dwutygodniowy i każdy dzień będzie związany z innymi atrakcjami. Przykładowo Świeradów Zdrój jest oddalony o 4km a w nim ok. 2,5 km oświetlonych tras narciarskich. Zimą z osady widać właśnie ten oświetlony stok. Są też dwa wodospady do których latem przyjeżdżają całe rodziny by pobyć nad wodą i odpocząć od wędrówek i zwiedzania.

Przez Kamień przebiega jedna z tras rowerowych: Szlak żółty: Mirsk - Sępia Góra, a w okolicy jest ich więcej.

W godzinkę piechotą dotrzesz do Wolimierza w którym organizowane są Festiwale na których spotykają się pozytywnie zakręceni ludzie. Do Szklarskiej Poręby jest 25km. Do Karpacza 45km. Do czeskiego miasteczka Nove Mesto jest tylko 15km, do niemieckiej granicy około 50km. A jak zapragniesz powrotu, choć na chwilę, do wielkomiejskich atrakcji to Jelenia Góra jest o rzut beretem - tylko 30km. Lokalizacja inwestycji jest naprawdę bardzo dobra. A okolicznych atrakcji oferowanych urlopowiczom nie zabraknie. Może się wręcz zdarzyć, że czasu Wam braknie by wszystko "zaliczyć" za jednym razem, więc nie wykluczone, że spotykać będziemy się wielokrotnie w czasie kolejnych urlopów czy weekendów.

Nie zapomniałam też o osobach, które po prostu będą chciały odpocząć na miejscu. W drugim etapie inwestycji będzie całoroczny dostęp do groty solnej i sauny, zimowego ogrodu umieszczonego pod przezroczystą kopułą geodezyjną. Planowane też są kuligi gdy śnieg dopisze. Latem i wczesną jesienią uczestnicy "turnusu" będą mieli dostęp do owoców, ziół, miodu i warzyw ekologicznych oraz do gier i zabaw na świeżym powietrzu - siłownia pod chmurką, plac zabaw dla dzieci, labirynt edukacyjny z roślinami jadalnymi. Przewidywanych atrakcji jak widać jest co niemiara.

Mam mnóstwo pomysłów i by je zrealizować potrzebuję Was - Wspierających! Jeżeli wszystko będzie szło zgodnie z planem to pierwszych urlopowiczów przywitam już w sezonie zimowym 2019 roku! Zatem już teraz możecie planować Święta 2019 i Sylwestra 2019/2020 pod Kopułą :-D

* * * * * ZAPRASZAM * * * * *


czwartek, 26 lipca 2018 o 00:09

Na moim kanale YT znajdziecie nową animację - szybki wirtualny spacer po ośrodku: https://www.youtube.com/watch?v=2ZsfkLKvh28

sobota, 14 lipca 2018 o 00:02

DROBNA BIŻUTERIA i BIŻUTERIA DUŻA - opis - progi 33zł i 196zł ||| Co to jest Odpromiennik? Odpromiennikiem może być kryształ np górski lub grupa minerałów zamknięta żywicą. Większe odpromienniki stawiany w pobliżu urządzeń emitujących szkodliwą energię /TV, komputer/ lub cieków /tzw żył/ wodnych. Małe mogą być noszone przy sobie np jako amulet. Określenie odpromiennik i orgonit są często używane zamiennie bo mają bardzo podobne składy. Najważniejszą różnicą między nimi to to, że orgonit, prócz minerałów i miedzi, które mają odpromienniki, ma w swoim składzie zawsze kryształ górski jako baza i metale: stal, mosiądz czasami dodatkowo pojawia się złoto i srebro (w postaci pozłacanych i posrebrzanych elementów).

piątek, 13 lipca 2018 o 23:22

DROBNA BIŻUTERIA i BIŻUTERIA DUŻA - opis - progi 33zł i 196zł ||| Co to jest Orgonit? "Orgonit jest formą akumulatora generującego orgon – energię wypełniającą cały kosmos, przenikająca materię martwą i organizmy żywe. Jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, które tworzą silną energetyczną matrycę, mającą zdolność do transmutacji negatywnych energii w zdrowe i podtrzymujące życie. GREEN04Materiały organiczne, takie jak kryształy pochłaniają energię skalarną, a metale zazwyczaj ją odpychają. Ten efekt push-pull powoduje tarcie. Zgromadzona wewnątrz kryształu energia sprawia, że punkty końcowe wszystkich kryształów, stają się magnetycznie spolaryzowane. Dzięki temu zjawisku orgonit ZAWSZE wypromieniowuje pozytywny orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształ wewnątrz urządzenia powoduje transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych." Fragment opisu pochodzi ze strony: blog.czarymary.pl Więcej informacji dostępne są np. na stronach: www.orgon-polska.pl/czym_jest_orgonit.html , www.orgonite.pl/pare-zdan-o-orgonie/czym-jest-orgonit/

czwartek, 12 lipca 2018 o 20:46

KOMPASKI - opis - próg za 44zł Czym jest Kompas Osobisty świetnie wyjaśnia ŚP Architekt Franciszek Wojciech Sergiel: https://vimeo.com/105034583 Człowiek ma swoją indywidualną energię, której cechy zależą od czasu jego urodzenia. W swoisty dla niego sposób współpracuje ona z energiami otoczenia. A one oddziałują na niego. I są sposoby, by tę energię określić liczbami i kolorami. Konkretna barwa może na jedną osobę wpływać pozytywnie, a na inną działać w negatywny, rozbijający sposób. Warto więc poznać jakie kolory działają na nas stymulująco, a jakie zabijają nasz potencjał. To niezbędna wiedza, by tak je sobie ustawić wokół siebie, by pomagały w życiu.

Aby dodać komentarz lub

JS
66 zł

Jan Szeliga

Powodzenia

Sylwia Buchowicz-Ryba

Cudowny projekt. Życzę Powodzenia

Aneta Mickiewicz

Dziękuję serdecznie ????

JS
66 zł
Jan Szeliga
P
60 zł
Peter
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

383 458 zrzutek

Pomóż zebrać 75 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

116
udostępnień

NAGRODY

PRZYTULAS

11 zł i więcej

Dziękuję za wsparcie! Nagroda będzie do odbioru na placu budowy lub już po jej zakończeniu. Zaserwuję Tobie długiego serdecznego przytulasa, a na pożegnanie dostaniesz dodatkowego gratis :)

WIRTUALNA POCZTÓWKA

22 zł i więcej

Dziękuję za wsparcie! Otrzymasz wirtualną „pocztówkę” z wizualizacją całej inwestycji z osobistym podziękowaniem.

DROBNA BIŻUTERIA

33 zł i więcej

To już coś! Bardzo serdecznie dziękuję! Nagrodą będzie mały orgonit lub odpromiennik w formie biżuterii lub np. breloczka albo jako talizman do kieszeni, auta, torebki. Idealne na prezent dla bliskich Tobie osób. W ramach hobby wykonuję je samodzielnie. Będą dostępne w różnych kształtach oraz kolorach zależnych od minerałów jakie użyję. W aktualnościach zamieszczę więcej informacji na ten temat. Na stronie http://www.osadakamien.com/co-to-jest-orgonit-i-odpromiennik dostępnych jest więcej zdjęć. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

wybrano 1 raz (pozostało 29 z 30)

KOMPASKI

44 zł i więcej

Super! Jesteś wielki! W nagrodę wykonam dla Ciebie KompasKi - osobisty kompas oparty na starożytnej chińskiej wiedzy o człowieku (dla niewtajemniczonych to takie FengShui personalizowane pod Twoją datę urodzin i płeć). Kompas pomoże zrozumieć Tobie np. dlaczego określone kolory lubisz a inne Ciebie drażnią i dlaczego ta sama analogia przenosi się na ludzi - jednych lubisz innych już mniej ;) Więcej informacji na ten temat zamieszczę w jednej z aktualności. Podasz mi tylko datę urodzin i płeć osoby dla której chcesz bym wykonała taką analizę i za dzień, dwa otrzymasz w formacie PDF kilkustronicową odpowiedź. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.


KOMPLET DOKUMENTÓW DO WZ

55 zł i więcej

Gratuluję śmiałej decyzji :) W tym miejscu otrzymasz wzór kompletu wypełnionych dokumentów w formie elektronicznej potrzebnych do uzyskania warunków zabudowy dla domu kopułowego. Warunkiem powodzenia jest brak miejscowego planu zagospodarowania terenu dla Twojej działki najlepiej rolnej i odległość większa niż 500m od ostatniego zabudowania, które mogłoby narzucać geometrię dachu. Dorzucę również plik kopuły cegła po cegle w programie SketchUp wraz z obliczonymi liniami cięć bloczku gdybyś chciał stawiać kopułę w technologii murowanej na klej cienkowarstwowy. Standardowo też wspomnę o uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

BANNER REKLAMOWY

66 zł i więcej

Dzięki, dzięki, dzięki! Proponuję Tobie tutaj reklamę bannerową (przygotuję banner z materiałów, które mi dostarczysz) na stronie http://www.osadakamien.com w dziale Sponsorzy projektu na czas jednego miesiąca. Po 12 miesiącach wsparcia w tym progu banner zostanie na stałe. Banner ten przypnę także na górze FanPage'u.

wybrano 1 raz

ZOBACZ PLAC BUDOWY

99 zł i więcej

Otrzymujesz tutaj możliwość przyjechania na plac budowy by zobaczyć jak to wszystko wygląda od "kuchni" oraz wspomnienie o uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

BIŻUTERIA DUŻA

196 zł i więcej

Lubisz obdarowywać? Super, że jesteś romantykiem :) W tym miejscu proponuję Tobie śliczny wisiorek orgonitowy w kształcie serca lub innej neutralnej dla mężczyzn formie. Opis zamieszczę w aktualnościach. Więcej zdjęć na stronie http://www.osadakamien.com/co-to-jest-orgonit-i-odpromiennik . Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

(pozostało 10 z 10)

WYNAJEM JEDNEJ DOBY W DOMKU

200 zł i więcej

Do zobaczenia niebawem! Czas szybko zleci :) Dwustukrotne dzięki! W tym miejscu dostajesz możliwość wynajęcia 4 osobowego domku kopułowego na jedną dobę w atrakcyjnej cenie. Kwota regularna będzie o 50% wyższa. Potraktuj to jako "przedsprzedaż". Wielokrotność tej kwoty upoważnia do wynajęcia większej ilości dni, czyli jak co miesiąc będziesz wpłacać po 200zł to po 7 miesiącach masz domek na cały tydzień! Termin rezerwacji do ustalenia według kolejności wsparcia. Kto pierwszy ten lepszy z warunkiem, że pierwszeństwo w wyborze terminu ma główny sponsor projektu. Rezerwacja terminów nastąpi po zakończeniu budowy i wyposażeniu domków. Oczywiście wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

DUŻY ORGONIT

333 zł i więcej

Duża i ciężka nagroda za duże wsparcie. Dziękuję niezmiernie! Oferuję Tobie duży orgonit pełen minerałów. Zawiera również miedź, mosiądz i stal jak na orgonit przystało :) W aktualnościach będie opis czym jest orgonit. Czas wykonania to około 2-3 miesiące. Na stronie http://www.osadakamien.com/co-to-jest-orgonit-i-odpromiennik znajduje się więcej zdjęć. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

(pozostało 10 z 10)

WARSZTATY

888 zł i więcej

Czuję nieopisaną wdzięczność za Twoją hojność! Witaj na pokładzie! Oferuję Tobie możliwość wzięcia udziału w pięciodniowych warsztatach budowania domu kopułowego z zapewnionym nieopodal noclegiem. Nagroda będzie zrealizowana w dogodnym dla nas obojga terminie. Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

OBIADOKOLACJA ZE MNĄ

999 zł i więcej

Rumienię się z ekscytacji, że wybrałeś tę nagrodę i że poznam mojego hojnego Inwestora osobiście! Proponuje Tobie obiadokolację w moim towarzystwie do odbioru na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego lub wielkopolskiego - do ustalenia.

Mam szerokie horyzonty myślowe zatem jest duża szansa, że znajdziemy niejeden wspólny temat do rozmowy i spotkanie będzie udane :) Oczywiście wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

LOGO NA STRONIE OSADY

2000 zł i więcej

Otrzymasz Logo na stronie głównej serwisu http://www.osadakamien.com na okres pół roku z wyłączeniem reklam 18+ oraz reklamę bannerową w dziale Sponsorzy projektu na stałe. Oczywiście wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

FUNKCJONALNY SERWIS INTERNETOWY

2500 zł i więcej

I skończyły mi się synonimy słowa dziękuję ;) Niemniej jednak DZIĘKUJĘ i gratuluję wyboru! Chcesz mieć własną stronę internetową? To wybrałeś odpowiedni próg. Wykonam dla Ciebie responsywną stronę internetową zbliżoną funkcjonalnością do serwisu http://www.osadakamien.com . Jako nagrody proponuję rzeczy, które potrafię robić. Z wykształcenia jestem Informatykiem. Strony internetowe (i nie tylko) wykonuję od ponad 15 lat, więc mam praktykę :) Wspomnę również o Twoim uczestnictwie we wsparciu projektu na stronie internetowej poświęconej osadzie i na FanPage'u.

(pozostało 5 z 5)

UŻYJĘ NARZĘDZIA TWOJEJ FIRMY NA BUDOWIE

5000 zł i więcej

W tym miejscu oferuję wykorzystanie materiałów/urządzeń budowlanych lub mebli/wyposażenia danego producenta/dystrybutora w projekcie, informację na stronie http://www.osadakamien.com  mówiącą o tym fakcie i na FanPage'u.

Przed wsparciem proszę o kontakt w celu kalkulacji danego materiału/urządzenia/wyposażenia. Dotyczy to zwłaszcza materiałów budowlanych i/lub wykończeniowych, które będę musiała skonsultować z Architektem i Fizykiem budowy.

CZOŁOWY SPONSOR

11000 zł i więcej

Przy tej kwocie za którą jestem nieopisanie wdzięczna oferuję Tobie miano czołowego sponsora inwestycji. Nagrody z tym związane to: informacja na stronie http://www.osadakamien.com i na FanPage'u mówiąca o tym fakcie, logo na głównej stronie i podstronach (stopka) na okres 3 lat z wyłączeniem reklam 18+. Banner w dziale Sponsorzy projektu na stałe. Informacja (szyld) na placu budowy o Wspierającym projekt.

30% ZYSKÓW Z WYNAJMU

25000 zł i więcej

Witaj Współudziałowcu! Gratuluję wyboru! W tym progu oferuję Tobie 30%-owy udział w zyskach przez 3 lata. Przeprowadźmy analizę opłacalności. Domek całoroczny dostępny 365 dni w roku. Załóżmy pesymistyczne obłożenie - tylko 200 dni w roku. Dla wspierających cena promocyjna to 200zł za dobę za 4-osobowy domek. Załóżmy, że przez wszystkie te lata będą wynajmować tylko osoby, które wspierały projekt (cena regularna będzie wyższa). Od zysku odliczone zostaną wydatki związane z utrzymaniem i eksploatacją - reszta do podziału.

Po około dwóch latach inwestycja powinna się zwrócić, a kolejny rok to zysk dla Ciebie.

(pozostało 2 z 2)

50% ZYSKÓW Z WYNAJMU

38000 zł i więcej

Masz smykałkę do interesów :) Witaj Wspólniku! W tym progu oferuję Tobie 50%-owy udział w zyskach przez 5 lat. Przeprowadźmy analizę opłacalności. Domek całoroczny dostępny 365 dni w roku. Załóżmy pesymistyczne obłożenie - tylko 200 dni w roku. Dla wspierających cena promocyjna to 200zł za dobę za 4-osobowy domek. Załóżmy, że przez wszystkie te lata będą wynajmować tylko osoby, które wspierały projekt (cena regularna będzie wyższa). Od zysku odliczone zostaną wydatki związane z utrzymaniem i eksploatacją - reszta do równego podziału.

Jak widać nawet w pesymistycznym scenariuszu możesz liczyć na zwrot inwestycji po dwóch/trzech latach a kolejne to Twój zysk.

Nawet przy założeniu ekstremalnie pesymistycznego scenariusza zaledwie 150 dni w roku, po pięciu latach prawie podwoisz swój wkład.

(pozostało 1 z 1)

GŁÓWNY SPONSOR

69999 zł i więcej

Powaliłeś mnie swoją hojnością! Mogę podziękować Tobie za to dając możliwość rezerwacji domku kopułowego 35m2 i zarządzania nim na wyłączność, na okres 1 roku. Miano głównego sponsora inwestycji. Oczywiście zamieszczę również informację na stronie http://www.osadakamien.com i na FanPage'u mówiąca o tym fakcie, logo na głównej stronie i podstronach (stopka) na stałe z wyłączeniem reklam 18+. Banner w dziale Sponsorzy projektu na stałe. Informacja (szyld) na placu budowy o Wspierającym projekt.

Próg skierowany jest do osób, które:
- np. wolą wpłacić darowiznę na wybudowanie domku dostosowanego do osoby niepełnosprawnej niż oddać w rozliczeniu rocznym :)
- lub chcące wynajmować go innym przez rok na własnych warunkach finansowych. Przy odpowiednim zarządzaniu przez rok inwestycja powinna się zwrócić z nawiązką.

(pozostało 1 z 1)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.