id: fetukc

Na walkę o życie, zdrowie i pełną sprawność Pawła!

Na walkę o życie, zdrowie i pełną sprawność Pawła!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
107 122 zł
z 100 000
107%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 190 zrzutek i zebrali 1 064 338 442 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności8

 • https://youtu.be/W1c4Poo3VGU

  Dzisiaj mija równo 5 mc od tego tragicznego dnia... przeszliśmy długą drogę i jeszcze długi kawałek przed nami.... ale chciałabym w pigułce pokazać Wam nasz pobyt w ośrodku. Obecnie przedłużyliśmy jeszcze pobyt i dopiero za tydzień wracamy do domku i rehabilitację będziemy kontynuować na miejscu. Paweł robi ogromne postępy z dnia na dzień i chcieliśmy ten fakt wykorzystać jak najmocniej. 💪💪💪💪💪💪 Paweł to prawdziwy wojownik co udowodnił swoimi postępami, ale nie udało by się to wszystko dzięki Maciek Napieraj i Dominik Sitek którzy od początku ćwiczyli z Pawłem. Chłopaki-  kawał dobrej roboty za którą jesteśmy ogromnie wdzięczni, ale to Maciek stawiał z Pawłem pierwsze samodzielne kroki- wielkie dzięki 🙏🙏🙏🙏😊 dziękujemy wszystkim za całą okazaną pomoc bo bez Was, to wszystko by się nie udało.... 🙏🙏Ciśniemy dalej bo jeszcze dużo pracy przez nami no i operacja.... najważniejsze, że Paweł wstał z wózka.... Film dedukujemy naszemu Śp. Tatusiowi Eugeniusz Podlisiecki bardzo Cię kochamy i tęsknimy, dziękujemy, że nad nami czuwasz 😇
  "Gdyby miłość uzdrawiała,a krople łez wskrzeszałyByłbyś z nami...."
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

14.12.2020 mój świat się zawalił.... Mój ukochany mąż uległ poważnemu wypadkowi w pracy. Spadł z dużej wysokości... Paweł ma obrażenia wielonarządowe m. in. krwiak mózgu, połamane obie nogi w tym złamanie otwarte, połamana twarzoczaszka, mąż jest w dalszym ciągu diagnozowany, jego stan jest ciężki.

Miłość mojego życia walczy w śpiączce farmakologicznej, przeszedł już dwie operacje, czeka go kolejna...

Czekamy z niecierpliwością na dzień, kiedy Paweł się obudzi, że będzie mówił, słyszał i funkcjonował normalnie.... Wiem, że na ten dzień będzie nam jeszcze poczekać, mój WOJOWNIK musi teraz odpoczywać i się regenerować.

Paweł jest najcudowniejszym mężem, synem, wnukiem, kolegą... Ma dopiero 30 lat a musi walczyć o życie!

Czekać będzie nas walka o jego sprawność, rehabilitacja, dojazdy, opieka, leki i wiele innych, o których pewnie teraz jeszcze nie mam nawet świadomości.

Proszę o wsparcie w tym najtrudniejszym dla nas czasie i o modlitwę za pełne zdrowie Pawła, wierzę, że za niedługi czas mąż będzie mógł sam podziękować.

Dziękuję

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1162

JW
Jacek
3 090 zł
KT
Kacper Tłusty
BB
Pracownicy SP Przecław
MW
Marlena Wasiluk
MM
Marcin Mazerewicz
1 000 zł
TK
Tadeusz Kempa
1 000 zł
JU
Julita
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
JJ
Jakub Janowicz
1 000 zł
AD
Aniela Domkaszewska
900 zł
Zobacz więcej

Komentarze 26

 
2500 znaków