id: ff2bnk

Zrzutka na wycięcie tarczycy z powodu nowotworu

Zrzutka na wycięcie tarczycy z powodu nowotworu

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 155 194 zrzutki i zebrali 1 199 692 938 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

KAŻDA KWOTA POWYŻEJ USTAWIONEGO CELU ZOSTANIE RÓWNIEŻ PRZEZNACZONA NA EWENTUALNE LECZENIE I REHABILITACJĘ MĘŻA PO OPERACJI ❤️Cześć!


Chciałabym prosić o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację wycięcia tarczycy z powodu nowotworu dla mojego męża - Marka.

Obecnie mierzy się on z tak dużym ciężarem psychicznym, że chcę go choć trochę odciążyć w tym wszystkim.

Zrzutka to mój pomysł, dlatego też to ja opiszę jego historię, na którą zapraszam poniżej.


Marek to 35-letni mąż, ojciec dwójki dzieci, ale przede wszystkim mężczyzna, który do zeszłego roku cieszył się zdrowiem, a chorowanie odbywało się jedynie podczas grypy dwa razy do roku. Wszystko zmieniło się w sierpniu 2023 roku - wtedy Marek z dłużej utrzymującym się kaszlem trafił do szpitala na oddział pulmonologii, gdzie spędził dwa tygodnie z ciężkim zapaleniem płuc. To wtedy, podczas badań, okazało się, że wyniki tarczycy zaniepokoiły lekarzy.

Po wyjściu został skierowany do wykonania dodatkowych badań właśnie w tym kierunku.


Po wykonaniu USG tarczycy oraz biopsji, został stwierdzony nowotwór złośliwy tarczycy.

Markowi udało się dostać do Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach.

Po przyjęciu tam została wykonana druga biopsja, USG oraz pobieranie krwi. USG pokazało, że guz na lewym płacie tarczycy urósł, a w pobranej krwi była podwyższona ilość kalcytoniny świadcząca o wysokim prawdopodobieństwie posiadania agresywnej odmiany nowotworu. W tej chwili Marek czeka na wykonanie badania próby wapniowej, ale jak dobrze wiemy, terminy są odległe, więc obecnie żyjemy w niepewności i oczekiwaniu na dalsze informacje. Jedyne, czego jesteśmy pewni, po diagnozie lekarskiej, to że cała tarczyca u Marka będzie musiała być usunięta.


Dlatego też - chcąc zabezpieczyć jego przyszłość - założyłam zrzutkę, która ma na celu opłacenie prywatnej operacji usunięcia tarczycy. Koszt takiej operacji waha się od 7 000 - 9 000 zł w tańszych klinikach, trzeba jednak liczyć się również z tym, że będą koniecznie dodatkowe konsultacje, które również są płatne, dlatego też celem jest zebranie bezpiecznej kwoty 10 000 zł.


Za wszelką pomoc i puszczanie dalej w świat informacji o tym, że potrzebujemy pomocy - bardzo, z całego serca dziękuję w imieniu swoim i swojej rodziny.


Trzymajcie się ciepło!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 140

preloader