id: ff5yyw

na rehabilitację Karolinki

na rehabilitację Karolinki

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 074 zrzutki i zebrali 1 216 107 321 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zatrucie czadem ....Potrzebna intensywna i bardzo kosztowna rehabilitacja

Do niedawna pełna energii, pełna pomysłów i planów na przyszłość młoda niespełna 16 letnia dziewczyna…..aż do tego fatalnego w skutkach dnia…..kiedy zatruła się czadem L w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Sosnowcu, leżala w komorze hiperbarycznej, zapadła w śpiączkę….jej stan lekarze określali jako ciężki….zatrucie czadem spowodowało liczne zmiany w mózgu…

Do dziś stawiamy sobie pytanie ….Dlaczego ??? świat jest tak niesprawiedliwy….to pytanie na zawsze pozostanie bez odpowiedzi….Ale pojawia się kolejne pytanie jak pomóc? Dlatego pomyślałam o tym portalu, gdzie dzięki Waszej pomocy finansowej Karolinka będzie mogła wracać do zdrowia….Miesiąc temu była wolontariuszką w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy….była zawsze aktywna i chętnie pomagała innym… a dziś sama potrzebuje pomocy.

Karolinka leży w Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Czeka ją długa i bardzo kosztowna rehabilitacja….wierzymy że dzięki rehabilitacji wszystko wróci do normy…Ale na to potrzeba niestety sporo czasu i intensywnej kosztownej rehabilitacji. Karolinka musi zostać przewieziona do specjalistycznej kliniki, gdzie miesięczny koszt leczenia wynosi 18 000 zł.

Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca….POMÓŻCIE….KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY…..KARMA SIĘ WRACA…CO POSIEJESZ…POWRÓCI.

Otwórzcie serca dla Karolinki….Przed nią całe życie……

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 219

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków