910 zł 
z 10 000 zł
9%
49 dni do końca
17 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Marzy mi się wydanie pięknej, ekskluzywnej książki o moim mieście, bo dotychczas takiej pozycji nie ma. W tym roku miasto Kalety świętuje 70 lecie nadania praw miejskich, a Stowarzyszenie Nasze Kalety, którego jestem sekretarzem 10 lecie istnienia. Dotychczas własnym sumptem moje Stowarzyszenie wydało kilka publikacji, które jednak wymagają przeredagowania i korekt, a może dodatkowych rozdziałów? Może dopisać część o najwybitniejszych mieszkańcach Kalet?

Dlatego zakładam moją kolejną zrzutkę społeczną. Wiem, że do dobre narzędzie do realizowania pomysłów z pomocą Ludzi Dobrej Woli.

Dzięki dotychczas zrealizowanym zrzutkom udało się dokonać całkiem niemało, odbyły się dwa Ogólnopolskie Zloty Dzieci z Chorobą Perthesa, przeprowadzona została charytatywna akcja szycia maseczek i wspierania służb medycznych znana pod hasłem Akcja Kalety, wspierane jest leczenia i rehabilitacja dla maleńkiej Amelki, postawiono w mieście kosz na plastikowe nakrętki. Zrzutka to doskonały mechanizm finansowania społecznych inicjatyw i dlatego liczę na pomoc Państwa, mieszkańców mojego miasta, a także osób, które wierzą, że w dobie kultury cyfrowej książka tradycyjna wciąż ma swój czas.

Ja tę książkę kiedyś wydam :-) Razem mamy moc :-)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

881 222 zrzutki

i zebrali

812 330 323 zł

A ty na co dziś zbierasz?