id: ffdzwa

"Mikołaj z ul. Krakowskiej" - Wspólnie rozświetlmy dziecięce serca

"Mikołaj z ul. Krakowskiej" - Wspólnie rozświetlmy dziecięce serca

Nasi użytkownicy założyli 1 155 583 zrzutki i zebrali 1 199 740 456 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czas mija, pory roku zmieniają się, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna - nasza pasja do pomagania!


Przez ostatnie 30 lat, Fundacja Chrześcijańska "Adullam" nieustannie starała się dotrzeć do tych, którzy potrzebują wsparcia, podnieść na duchu i wskazać drogę do lepszej przyszłości. Nasze działania skierowane są do osób dorosłych, seniorów i dzieci, ale to dla najmłodszych chcemy sprawić, że Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe.


Dlatego też z dumą ogłaszamy, że "Mikołaj z ulicy Krakowskiej" wraca do dzieci i w tym roku, a my potrzebujemy Twojej pomocy, aby zorganizować te niezapomniane chwile!


Nasza akcja adresowana jest do dzieci – szczególnie tych, które przeżywają różne kryzysy, dzieci z niepełnosprawnościami i objętych pieczą zastępczą. Dla nich "Mikołaj z ulicy Krakowskiej" oznacza, że mogą pozostać dziećmi, a ich radość nie jest zakłócana przez trudności życia.


Nasz tegoroczny cel to 700 paczek mikołajkowych i 700 spersonalizowanych prezentów, co oznacza 700 przeszczęśliwych dzieci, obdarowanych prezentami i… miłością :)

Co ważne, prezenty zostaną dostosowane do wieku i potrzeb konkretnego dziecka, aby sprawić im szczególną radość i podkreślić absolutnie wspaniałą niepowtarzalność każdego z nich.


Do tej pory, przez 16 lat istnienia akcji, dzięki hojności ludzi o wielkich sercach prezenty trafiły do 9450 dzieci z Częstochowy i okolic. To niesamowite, ale wiemy, że razem możemy zrobić jeszcze więcej. To nie tylko podarunek – to przypływ miłości i nadziei dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Działać możemy tylko dzięki Waszemu wsparciu i wspólnemu wysiłkowi.


Nasza akcja angażuje wolontariuszy, pracowników Fundacji "Adullam", przedstawicieli lokalnych partnerstw oraz darczyńców, a także ma mocny walor edukacyjny, ucząc miłości, dzielenia się i wspierania innych.


Inauguracja akcji odbędzie się 1 grudnia o godzinie 16.00 w "Chatce Mikołaja" przy ulicy Krakowskiej 34 w Częstochowie. Dzieci czeka magiczne spotkanie z Mikołajem, elfami i skrzatami, a Ciebie – szansa stania się współtwórcą tej magii :)

Każda kwota, która wpłynie na rzecz naszej zrzutki to kropelka zasilająca morze miłości i nadziei, które chcemy pokazać dzieciom. Dlatego dziękujemy Ci za wszelkie wsparcie, które możesz nam ofiarować i wiarę w magię Świąt!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 21

RW
Rafał Woźniak
JM
Jolanta Miękina
100 zł
PP
Paulina
100 zł
RS
Ryszard Sidorowicz
100 zł
MA
Mariusz
20 zł
MA
Małgorzata
100 zł
AA
Andżelika A
20 zł
MC
1 000 zł
PP
Pawel Porzycki
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!