id: ffuekp

Wydanie własnej książki

Wydanie własnej książki

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 197 zrzutek i zebrali 1 216 342 626 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Jestem 20-letnim twórcą i bardzo chciałbym wydać własną książkę!

Historia rozpoczęcia pisania mojej książki jest według mnie bardzo ciekawa. Wszystko zaczęło się około 15 stycznia 2019r. Razem z moimi przyjaciółmi robiliśmy wtedy projekt na jeden z naszych przedmiotów na studiach. Projekt polegał na stworzeniu wieloletniego budżetu dla wybranej dla nas rodziny. Było to małżeństwo z dwojgiem dzieci. Siedzieliśmy do późnej (jak dla nas) godziny i mieliśmy lepsze oraz gorsze momenty podczas tworzenia go. Mimo wszystko uwinęliśmy się z tym do 22. Miałem wtedy głupi pomysł (który w rezultacie okazał się być dość ciekawy). Postanowiłem stworzyć, krótką historyjkę o tej rodzinie. Z czasem ta historyjka przerodziła się w 50 stronicową opowieść. Codziennie siadałem do biurka i pisałem przynajmniej 5-6 stron. Po miesiącu było to już 150 stron. Po dwóch 300. Finalnie wyszło ok. 430 stron opowieści o niezwykłej rodzinie.

Książka okazała się być sukcesem. Wszyscy moi bliscy, przyjaciele, dziewczyna a nawet Pani od języka polskiego z mojego byłego liceum była zachwycona tym co napisałem. Pod wpływem tych opinii postanowiłem ją wydać, a do tego niestety potrzebne są odpowiedniej wielkości środki. Mowa to o ok. 3000-3500zł. Jestem studentem i robię co mogę aby uzbierać pieniądzę, ale chciałbym jak najszybciej zamknąć ten rozdział i zacząć pisać kolejną historie.

Dziękuję wszystkim za wsparcie.

Pozdrawiam, Dawid.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

AG
Agnieszka
20 zł
 
Dawid Kowalski
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!