Wpłacasz na

MARSZAŁEK - III - wydanie płyty Zakończona 25.09.2019r ID: ffxa29

MARSZAŁEK - III - wydanie płyty

Wybierz nagrodę
krok 1/4

rzuć dyszkie

10 zł i więcej

Tyle, co byś wrzucił typowi na ulicy grającemu, żeby dłużej posłuchać bez wieśniaczenia, że na krzywy ryj tak stoisz. 

wybrano 4 razy

rzuć dwie dyszki

20 zł i więcej

O, i to zwróciło moją uwagę. Zerkam nad ten kapelusz leżący u mych nóg i spoglądam głęboko w oczy darczyńcy. Jak cię to jara, to cię oznaczę w takim poście dziękczynnym na fb, że dziękuję następującym mecenasom. 

wybrano 12 razy

kup se płytę w mp3

23 zł i więcej

Dostaniesz pliki wav lub mp3, z grafiką itp., czyli płytę w wersji cyfrowej na podany przez Ciebie adres email. Czyli przedsprzedaż, preorder. Na bandcampie będzie za więcej. 

No i podziękowania, wiadomo, jak w tych opcjach wyżej - chcesz, to masz.

wybrano 6 razy

kup se płytę

40 zł i więcej

No i do rzeczy: za 4 dyszki dostaniesz płytę cd najbardziej wyklętego z niezłomnych, czyli Jego Ekscelencji Mojej Przewspaniałości. To jak preorder, przedsprzedaż - płacisz teraz, podajesz adres i po premierze (mam nadzieję, że się uda w miesiąc, no po 21 września) dostajesz przesyłkę z płytą. 

Uwaga! To nie będzie wydanie bieda-digipak. Opakowanie projektuje Patryk Słowiński i razem z nim będę to w pocie czoła składał i sklejał - 100% handmade original szajs! 

Bo w dystrybucjach wszelkich (sklepach, internetach itd) płyta będzie pewnie jakoś po 35-36 zł + przesyłka. Czyli zasadniczo promocja, nie szło nie brać.

No i jak cię to jara, to cię wymienię i oznaczę w takim poście dziękczynnym na fb z wszystkimi mecenasami. 

wybrano 34 razy (pozostało 416 z 450)

kup se płytę + coś ci na niej nabazgrzę

50 zł i więcej

Czyli za tą dodatkową dyszkię rozpakuję to moje arcydzieło i zgodnie z Twoimi instrukcjami coś na nim napiszę, narysuję - 'dla cioci Halinki' i serduszko przebite strzałą na ten przykład. Albo mogę też inaczej, że prezent komuś chcesz zrobić z tej płyty na urodziny i wtedy możemy napisać np. ' siwy, siwy, ty gupi chu*u' i podpis. Cokolwiek sobie wymyślisz. 

No i przesyłka w cenie też.

I jak cię to jara, to ten post dziękczynny też. 

wybrano 20 razy (pozostało 430 z 450)

przewidywana dostawa: 3 października, 2019

kup se tiszerta

50 zł i więcej

Tiszert z wzorem od Carycy Szczecińskiej z przesyłką.

To będą pierwsze moje tiszerty ever. W sensie na początku sobie myślałem, że jebać ten cały merchandise zespołowy i nie będę robił koszulek, torebek, bo mi się nie chce. No ale jak to zespół bez koszulek. Przesyłkę już tu masz, podaj adres i rozmiar.

Carycę se sprawdź:  

https://www.instagram.com/carskie_rysunki/

A jak już będzie koszulka gotowa, to ją rzecz jasna pokażę. 

No i podziękowania na fb, wiadomo.


UWAGA: tu szczegóły rozmiarów tych koszulek:

damskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/119_09--4100L_sizespecs.pdf?fbclid=IwAR29qOOOGxgtjAgGnAnemhezHQNQR-21yeNdq5tmTB6TgkftoUkIu81VyK0

męskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/105_09--4100_sizespecs.pdf

Jak będziesz kupować to gówno, to tam jest jakiś moment, że można mi coś napisać i ja potem mam to. Napisz nie głupoty jakieś, tylko rodzaj (male/female/gender) i rozmiar koszulki.wybrano 23 razy (pozostało 177 z 200)

przewidywana dostawa: 10 października, 2019

kup se i komuś bilet na jakiś mój koncert

51 zł i więcej

Wejście dla ciebie i osoby towarzyszącej na wybrany przez ciebie mój koncert. 

Uwaga! czasami zdarza mi się grywać sztuki, na które bilety są droższe niż 25 za łeb. Czyli dobra okazja dla spekulantów z koziej dupy - np. wyjdzie kiedyś, że gram saport przed jakimś organkiem czy innym tuzem turem polskiej estrady, a ty wtedy uderzasz do mnie i wpisuję cię na listę. Nie szło nie brać!

(no ale umowa, że ograniczenie terytorialne: obsługuję nie więcej jak 2 podwójne wejścia na daną imprezę, decyduje kolejność zgłoszeń. bo już właśnie mi ci wszyscy ciułacze stanęli przed oczami, jak gdzieś przez przypadek gram i nagle mi 10 par się zgłasza. to takiej ilości nie opaździerzę w jednym mieście. 4 maks, zawsze jakiś kabelek można nieść, ale 20 osób to bez przesady)

wybrano 3 razy (pozostało 17 z 20)

kup se płytę i tiszerta

85 zł i więcej

Czyli pakiecik true psycho fana, zestaw płyta i koszulka z wzorem od Carycy. 

I podziękowania. 

I jak chcesz, to wav/mp3 też mogę wysłać.

Na płycie też mogę nabazgrać co tam sobie życzysz.

UWAGA: tu szczegóły rozmiarów tych koszulek:

damskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/119_09--4100L_sizespecs.pdf?fbclid=IwAR29qOOOGxgtjAgGnAnemhezHQNQR-21yeNdq5tmTB6TgkftoUkIu81VyK0

męskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/105_09--4100_sizespecs.pdf

Jak będziesz kupować to gówno, to tam jest jakiś moment, że można mi coś napisać i ja potem mam to. Napisz nie głupoty jakieś, tylko rodzaj (male/female/gender) i rozmiar koszulki.

wybrano 42 razy (pozostało 158 z 200)

kup se moją próbę

100 zł i więcej

Czyli wpadasz ty i osoba towarzysząca do mnie na próbę do kanciapy. Niepowtarzalna okazja powąchać przesiąkniętych potem dywanów na ścianach i uczestniczyć w żmudnym procesie ćwiczenia seta przed koncertem. Nawet jak jesteś totalnym zjebem, to jakoś wytrzymam z tobą w jednym pomieszczeniu przez te 2 godziny. To też trochę taki prajwat szoł, bo ty sobie siądziesz z browarem, a ja będę grał. Albo możemy po prostu już tylko te browary łoić i rozmawiać o życiu, nie muszę grać. Ewentualnie pomożesz mi zlutować jakiś kabelek. 

wybrano 7 razy (pozostało 3 z 10)

kup se oridżinal handmade collage poster plakat A4

120 zł i więcej

Uwaga! To już będziesz bezkitu mecenasem sztuki co się zowie. Bo co tam płyty. Żadne dzieło, mechaniczne kopiowanie tylko. Za to tu, cmok cmok. Rękodzięło. Wydruk komputerowy a na niego metodą kolażu naniesione elementy bazgrane. Niepowtarzalność kreski i pozorna przypadkowość rozmieszczenia części składowych. Jeb w ramkę i na ścianę. Żaden pieniądz, sam przyznasz. Ja, jako twórca, wiem najlepiej, że za 100 lat to będzie warte hoho. Z ciężkim sercem się pozbywam. 

(pozostało 1 z 1)

oridżinal handmade collage plakat poster A4

120 zł i więcej

No parę takich plakatów mam, jak się znajdą chętni, to wiadomo, wystawię wszystkie. Na razie typuję taki oto okaz: plakat na koncert zespołu KONIE.

(pozostało 1 z 1)

oridżinal handmade collage plakat poster A4

121 zł i więcej

I jeszcze jeden. Cmok cmok, sztuki wizualne, ho ho.

(pozostało 1 z 1)

lekcja gry na czym chcesz

200 zł i więcej

Przychodzisz do mojej śmierdzącej potem kanciapy prób i uczę cię jakiegoś numeru na basie lub na gitarze. Na bębnach też coś mogę pokazać. Albo na klawiszach - wlazł kotek na płotek. Po dwóch godzinach rażenia prądem, batożenia i przykręcania śrubami palców do gryfu gitary możesz być takim Joe Satrianim, na jakiego cię tylko stać. 

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

kup se produkt placement w teledysku

999 zł i więcej

A tu propozycja dla mecenasów, którzy chcieliby połączyć prowadzony przez siebie podmiot gospodarczy ze Sztuką. Masz firmę? Chciałbyś ocieplić jej wizerunek? To nie tutaj.

Ale za tego tyśka niecałego masz gwarancję, że w którymś z 2-3 klipów, jakie planuję zrobić do tej płyty znajdzie się co tam chcesz twojej firmy - logo, produkt, koszulka, możesz ty sam sobie się znaleźć nawet, wymyślimy rolę. Masz stuprocentową pewność, że będzie to najbardziej paździerzowy produkt plejsment w historii polskiej muzyki rozrywkowej - jestem na bieżąco z polskimi rapowymi teledyskami, więc uwierz mi, że wiem jak to się robi. 

Oczywiście nic o tobie bez ciebie - uzgodnimy sobie wszelkie szczegóły, to nie tak, że ktoś w tym klipie sobie podetrze dupę twoim produktem i że w ogóle będziesz żałował. 

Jakby co, to fakturkie też jakoś wystawię. Ale to, wiesz, musisz vacik doliczyć wtedy.


(pozostało 2 z 2)

kup se koncert

1699 zł i więcej

Przyjadę i zagram sztukę. Przywiozę ze sobą cały baklajn (czyli bębny, wzmacniacze itd), dobrze żebyś ty załatwił(a) tzw. przody, ale i to jakoś dam radę ostatecznie wziąć. Tak do 200 km od Szczecina masz to w cenie, jeśli Rzeszów czy inny Przemyśl, to będziemy musieli jeszcze porozmawiać o jakichś kosztach podróży. No ale wszystko do dogadania. 

Chcesz zepsuć wesele znajomego? A może uświetnić urodzinową najebkę na działce? Z przyjemnością.

(no chyba, że to impreza jakaś firmowa, czaicie, to musimy jeszcze wysokość tej stawki sobie przedyskutować)


(pozostało 5 z 5)

kup se koncert i ułóż jego program

2666 zł i więcej

Czyli takie samo coś jak wyżej,  z tą różnicą,  że to ty decydujesz jakie numery mam zagrać. Układasz listę 15 numerów z mojego repertuaru i nawet jak nienawidzę ich grać, to zaciskam zęby i cisnę. W tym zestawie piosenek może się znaleźć jakiś nie mój numer - czyli wybierasz mi kowera. Świetna okazja dla nienawidzących mnie kolegów-muzyków: składacie się i potem lejecie ze mnie, jak się męczę z 'takim tangiem' albo 'ona tańczy dla mnie'.

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Przelew tradycyjny

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

50 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.