Wpłać na zrzutkę: MARSZAŁEK - III - wydanie płyty

PN
Przemysław Nowaczek
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • rzuć dyszkie

  Tyle, co byś wrzucił typowi na ulicy grającemu, żeby dłużej posłuchać bez wieśniaczenia, że na krzywy ryj tak stoisz. 

  rozwiń
 • rzuć dwie dyszki

  O, i to zwróciło moją uwagę. Zerkam nad ten kapelusz leżący u mych nóg i spoglądam głęboko w oczy darczyńcy. Jak cię to jara, to cię oznaczę w takim poście dziękczynnym na fb, że dziękuję następującym mecenasom. 

  rozwiń
 • kup se płytę w mp3

  Dostaniesz pliki wav lub mp3, z grafiką itp., czyli płytę w wersji cyfrowej na podany przez Ciebie adres email. Czyli przedsprzedaż, preorder. Na bandcampie będzie za więcej. 

  No i podziękowania, wiadomo, jak w tych opcjach wyżej - chcesz, to masz.

  rozwiń
 • kup se płytę

  No i do rzeczy: za 4 dyszki dostaniesz płytę cd najbardziej wyklętego z niezłomnych, czyli Jego Ekscelencji Mojej Przewspaniałości. To jak preorder, przedsprzedaż - płacisz teraz, podajesz adres i po premierze (mam nadzieję, że się uda w miesiąc, no po 21 września) dostajesz przesyłkę z płytą. 

  Uwaga! To nie będzie wydanie bieda-digipak. Opakowanie projektuje Patryk Słowiński i razem z nim będę to w pocie czoła składał i sklejał - 100% handmade original szajs! 

  Bo w dystrybucjach wszelkich (sklepach, internetach itd) płyta będzie pewnie jakoś po 35-36 zł + przesyłka. Czyli zasadniczo promocja, nie szło nie brać.

  No i jak cię to jara, to cię wymienię i oznaczę w takim poście dziękczynnym na fb z wszystkimi mecenasami. 

  rozwiń
 • kup se płytę + coś ci na niej nabazgrzę

  Czyli za tą dodatkową dyszkię rozpakuję to moje arcydzieło i zgodnie z Twoimi instrukcjami coś na nim napiszę, narysuję - 'dla cioci Halinki' i serduszko przebite strzałą na ten przykład. Albo mogę też inaczej, że prezent komuś chcesz zrobić z tej płyty na urodziny i wtedy możemy napisać np. ' siwy, siwy, ty gupi chu*u' i podpis. Cokolwiek sobie wymyślisz. 

  No i przesyłka w cenie też.

  I jak cię to jara, to ten post dziękczynny też. 

  rozwiń
 • kup se tiszerta

  Tiszert z wzorem od Carycy Szczecińskiej z przesyłką.

  To będą pierwsze moje tiszerty ever. W sensie na początku sobie myślałem, że jebać ten cały merchandise zespołowy i nie będę robił koszulek, torebek, bo mi się nie chce. No ale jak to zespół bez koszulek. Przesyłkę już tu masz, podaj adres i rozmiar.

  Carycę se sprawdź:  

  https://www.instagram.com/carskie_rysunki/

  A jak już będzie koszulka gotowa, to ją rzecz jasna pokażę. 

  No i podziękowania na fb, wiadomo.


  UWAGA: tu szczegóły rozmiarów tych koszulek:

  damskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/119_09--4100L_sizespecs.pdf?fbclid=IwAR29qOOOGxgtjAgGnAnemhezHQNQR-21yeNdq5tmTB6TgkftoUkIu81VyK0

  męskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/105_09--4100_sizespecs.pdf

  Jak będziesz kupować to gówno, to tam jest jakiś moment, że można mi coś napisać i ja potem mam to. Napisz nie głupoty jakieś, tylko rodzaj (male/female/gender) i rozmiar koszulki.  rozwiń
  kup se tiszerta
 • kup se i komuś bilet na jakiś mój koncert

  Wejście dla ciebie i osoby towarzyszącej na wybrany przez ciebie mój koncert. 

  Uwaga! czasami zdarza mi się grywać sztuki, na które bilety są droższe niż 25 za łeb. Czyli dobra okazja dla spekulantów z koziej dupy - np. wyjdzie kiedyś, że gram saport przed jakimś organkiem czy innym tuzem turem polskiej estrady, a ty wtedy uderzasz do mnie i wpisuję cię na listę. Nie szło nie brać!

  (no ale umowa, że ograniczenie terytorialne: obsługuję nie więcej jak 2 podwójne wejścia na daną imprezę, decyduje kolejność zgłoszeń. bo już właśnie mi ci wszyscy ciułacze stanęli przed oczami, jak gdzieś przez przypadek gram i nagle mi 10 par się zgłasza. to takiej ilości nie opaździerzę w jednym mieście. 4 maks, zawsze jakiś kabelek można nieść, ale 20 osób to bez przesady)

  rozwiń
 • kup se płytę i tiszerta

  Czyli pakiecik true psycho fana, zestaw płyta i koszulka z wzorem od Carycy. 

  I podziękowania. 

  I jak chcesz, to wav/mp3 też mogę wysłać.

  Na płycie też mogę nabazgrać co tam sobie życzysz.

  UWAGA: tu szczegóły rozmiarów tych koszulek:

  damskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/119_09--4100L_sizespecs.pdf?fbclid=IwAR29qOOOGxgtjAgGnAnemhezHQNQR-21yeNdq5tmTB6TgkftoUkIu81VyK0

  męskie: https://www.falk-ross.eu/out/fr2015/src/pdf/105_09--4100_sizespecs.pdf

  Jak będziesz kupować to gówno, to tam jest jakiś moment, że można mi coś napisać i ja potem mam to. Napisz nie głupoty jakieś, tylko rodzaj (male/female/gender) i rozmiar koszulki.

  rozwiń
  kup se płytę i tiszerta
 • kup se moją próbę

  Czyli wpadasz ty i osoba towarzysząca do mnie na próbę do kanciapy. Niepowtarzalna okazja powąchać przesiąkniętych potem dywanów na ścianach i uczestniczyć w żmudnym procesie ćwiczenia seta przed koncertem. Nawet jak jesteś totalnym zjebem, to jakoś wytrzymam z tobą w jednym pomieszczeniu przez te 2 godziny. To też trochę taki prajwat szoł, bo ty sobie siądziesz z browarem, a ja będę grał. Albo możemy po prostu już tylko te browary łoić i rozmawiać o życiu, nie muszę grać. Ewentualnie pomożesz mi zlutować jakiś kabelek. 

  rozwiń
 • oridżinal handmade collage plakat poster A4

  No parę takich plakatów mam, jak się znajdą chętni, to wiadomo, wystawię wszystkie. Na razie typuję taki oto okaz: plakat na koncert zespołu KONIE.

  rozwiń
  oridżinal handmade collage plakat poster A4
 • kup se oridżinal handmade collage poster plakat A4

  Uwaga! To już będziesz bezkitu mecenasem sztuki co się zowie. Bo co tam płyty. Żadne dzieło, mechaniczne kopiowanie tylko. Za to tu, cmok cmok. Rękodzięło. Wydruk komputerowy a na niego metodą kolażu naniesione elementy bazgrane. Niepowtarzalność kreski i pozorna przypadkowość rozmieszczenia części składowych. Jeb w ramkę i na ścianę. Żaden pieniądz, sam przyznasz. Ja, jako twórca, wiem najlepiej, że za 100 lat to będzie warte hoho. Z ciężkim sercem się pozbywam. 

  rozwiń
  kup se oridżinal handmade collage poster plakat A4
 • oridżinal handmade collage plakat poster A4

  I jeszcze jeden. Cmok cmok, sztuki wizualne, ho ho.

  rozwiń
  oridżinal handmade collage plakat poster A4
 • lekcja gry na czym chcesz

  Przychodzisz do mojej śmierdzącej potem kanciapy prób i uczę cię jakiegoś numeru na basie lub na gitarze. Na bębnach też coś mogę pokazać. Albo na klawiszach - wlazł kotek na płotek. Po dwóch godzinach rażenia prądem, batożenia i przykręcania śrubami palców do gryfu gitary możesz być takim Joe Satrianim, na jakiego cię tylko stać. 
  rozwiń
 • kup se produkt placement w teledysku

  A tu propozycja dla mecenasów, którzy chcieliby połączyć prowadzony przez siebie podmiot gospodarczy ze Sztuką. Masz firmę? Chciałbyś ocieplić jej wizerunek? To nie tutaj.

  Ale za tego tyśka niecałego masz gwarancję, że w którymś z 2-3 klipów, jakie planuję zrobić do tej płyty znajdzie się co tam chcesz twojej firmy - logo, produkt, koszulka, możesz ty sam sobie się znaleźć nawet, wymyślimy rolę. Masz stuprocentową pewność, że będzie to najbardziej paździerzowy produkt plejsment w historii polskiej muzyki rozrywkowej - jestem na bieżąco z polskimi rapowymi teledyskami, więc uwierz mi, że wiem jak to się robi. 

  Oczywiście nic o tobie bez ciebie - uzgodnimy sobie wszelkie szczegóły, to nie tak, że ktoś w tym klipie sobie podetrze dupę twoim produktem i że w ogóle będziesz żałował. 

  Jakby co, to fakturkie też jakoś wystawię. Ale to, wiesz, musisz vacik doliczyć wtedy.


  rozwiń
 • kup se koncert

  Przyjadę i zagram sztukę. Przywiozę ze sobą cały baklajn (czyli bębny, wzmacniacze itd), dobrze żebyś ty załatwił(a) tzw. przody, ale i to jakoś dam radę ostatecznie wziąć. Tak do 200 km od Szczecina masz to w cenie, jeśli Rzeszów czy inny Przemyśl, to będziemy musieli jeszcze porozmawiać o jakichś kosztach podróży. No ale wszystko do dogadania. 

  Chcesz zepsuć wesele znajomego? A może uświetnić urodzinową najebkę na działce? Z przyjemnością.

  (no chyba, że to impreza jakaś firmowa, czaicie, to musimy jeszcze wysokość tej stawki sobie przedyskutować)


  rozwiń
 • kup se koncert i ułóż jego program

  Czyli takie samo coś jak wyżej,  z tą różnicą,  że to ty decydujesz jakie numery mam zagrać. Układasz listę 15 numerów z mojego repertuaru i nawet jak nienawidzę ich grać, to zaciskam zęby i cisnę. W tym zestawie piosenek może się znaleźć jakiś nie mój numer - czyli wybierasz mi kowera. Świetna okazja dla nienawidzących mnie kolegów-muzyków: składacie się i potem lejecie ze mnie, jak się męczę z 'takim tangiem' albo 'ona tańczy dla mnie'.

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.