Maska życia ID: fgmmcn

Maska życia ID: fgmmcn

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

2 684 zł z 100 000 zł

2%

2 684 zł

2 684 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

13.06.2020r

30

30

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

Opis zrzutki

Maska życia.

Ty masz maskę – Ty Ratujesz Ratownika

Pomagamy Ratownikom Medycznym i Osobom, które opiekują się Pacjentami z pierwszej linii frontu.

Maskę życia - Ratownik założy pacjentowi, któremu ratuje zdrowie i życie dla zwiększenia swojej ochrony!

 

Dlaczego?

Ratownicy i Osoby pracujące na Oddziałach Ratunkowych codziennie ratują setki osób, spotykają wielu pacjentów, którym pomagają przy każdej interwencji. Mają styczność z chorobami i wirusami, sami się chronią (maseczki, rękawiczki, kombinezony), ale pacjenci nie zawsze posiadają ochronę. Pacjent - któremu założą maskę, która osłania układ oddechowy chorego - zapewni bezpieczeństwo NASZYCH RATOWNIKÓW w karetce oraz RATOWNIKÓW którzy pomagają na Oddziałach Ratunkowych.

 

Komu pomagamy?

Pomagamy NASZYM RATOWNIKOM

Wiemy - w obecnej sytuacji - że maseczki nie chronią nas, którzy je noszą, zwiększają ochronę osoby, która się do nas zbliżyła, dlatego pacjent, który ma zakryty układ oddechowy maseczką zwiększa bezpieczeństwo NASZYCH RATOWNIKÓW. Maska życia to kartonowa maska, która może zostać założona każdemu pacjentowi podczas wykonywania różnych czynności.


Skąd pomysł?

Pomysł pojawił się podczas mojej codziennej pracy. Firma w której pracuję stworzyła projekt maski z kartonu. Osobiście uważam je za bardzo dobry i tani produkt. Wspólnie z kolegami w imieniu firmy także przekazujemy maski potrzebującym. Pomyślałam – dlaczego nie przekazać masek w setkach i tysiącach sztuk, tylko jak?...


Z kim i jak?

Sztab Ratownictwa i Łączności

Jestem w stałym kontakcie z Panem Piotrem Jakubowskim – założycielem Sztabu Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM, Ratownikiem Medycznym i Dyspozytorem SP ZOZ Stacji Pogotowia, który popiera akcję i pomoże w przekazaniu aktualnych danych, dotyczących zapotrzebowania na maseczki.

https://www.facebook.com/SztabRatownictwaCzestochowa/


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie.

Akcję poparła również Pani Barbara Płaza – Przewodnicząca oraz Pani Marzena Maniszewska - Sekretarz Okręgowej Rady. Zaproponowały pomoc w ustaleniu listy odbiorców.


Viperprint

Szefowie Firmy, w której pracuję, gdy usłyszeli o moim pomyśle, zaproponowali pomoc i pełne poparcie. Zgodzili się wyprodukować maski na nasz cel, negocjować ceny oraz pokryć koszty związane z promowaniem akcji i dystrybucją ich do odbiorców. Sama firma działa również charytatywnie - przekazuje maseczki i przyłbice potrzebującym ratownikom i szpitalom.

https://www.facebook.com/viperprint/


Jak Ty możesz pomóc?

Pomóż uzbierać pieniądze, przekaż nawet symboliczną kwotę, opowiedz znajomym o zbiórce, każda pomoc ma znaczenie! Za zebrane pieniądze kupię maski i przekażę potrzebującym w całej Polsce!


Jeśli znasz oddział, który potrzebuje takich masek lub chcesz się przyłączyć do #maskazycia - pisz na adres: [email protected]

Zapraszam również producentów do współpracy, jeśli produkujesz maseczki, napisz do mnie maila: [email protected]


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdecznie dziękuje za wsparcie!

Wpłacający30

AK
Agnieszka Kacprzak
ukryta
MN
Małgorzata Nitecka
50 zł
JL
Jarosław Lewicki
44 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MK
Marta Kopeć
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 985 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?