id: fh2wwx

Wielofunkcyjna sala dla małych i dużych - wymiana krzeseł i nowe wyposażenie "kościoła dolnego"

Wielofunkcyjna sala dla małych i dużych - wymiana krzeseł i nowe wyposażenie "kościoła dolnego"

Nasi użytkownicy założyli 1 068 603 zrzutki i zebrali 1 165 804 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kluczowym tematem w ewangelii jest spotkanie. Jako ludzie potrzebujemy spotykać się z innymi. Główna przestrzenią dla spotkań w obrębie naszego kościoła na Stegnach jest tzw. "dolny kościół". Jest w nim w niedzielę odprawiana msza z udziałem przedszkolaków i ich rodziców. Poza tym dniem, wielkie pomieszczenie zasadniczo nie służy żadnym spotkaniom. Czasem odbywają się tam katechezy lub większe zgromadzenia - szerszemu użyciu sali przeszkadzają krzesła połączone w rzędy po 5 sztuk. Są dość ciężkie i toporne, trudno je przestawiać.

W salach przy dolnym kościele z kolei odbywają się przeróżne zajęcia dla dzieci i nie tylko. Salki często okazują się zbyt małe.

Dlatego chcemy udostępnić "dolny kościół" dla większego grona. W tym celu potrzebna jest wymiana krzeseł. Z tych dotychczasowych na lekkie, zestawiane jedno na drugie tak, by można dowolnie wykorzystywać szeroką przestrzeń na zajęcia ruchowe, kinowe, grupowe, a także, by rozszerzyć możliwości dla coniedzielnej kawiarenki. Dla tego ostatniego celu, poza krzesłami, chcemy zakupić kilka rozkładanych lekkich stołów.

Koszt samych 200 wypróbowanych lekkich i trwałych krzeseł to ok. 34 000 (model Amigo od producenta Nowy Styl). Udało się pozyskać od sponsora część kwoty na ten cel oraz pozyskać dobrą ofertę na planowany zakup. Potrzebna jest jednak jeszcze Wasza pomoc, o którą prosimy...

Ewentualną nadwyżkę przeznaczymy na zakup do sali łączonych mat sportowych, zwijaną wykładzinę, wyposażenie do organizacji wystaw i przedstawień. Wszystko po to, by móc wystartować z jak największą ilością propozycji dla Was i Waszych dzieciaków - pomysłów nam nie brakuje...

Z góry dziękujemy i już zapraszamy na organizowane zajęcia, których nie możemy się doczekać. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

 
Dane ukryte
50 zł
AW
Antoni Paweł Wasilewski
50 zł
MU
Mery
150 zł
RR
Ewa Rogólska
150 zł
PA
Przemysław Andrzejewski
450 zł
PA
Paulina Andrzejewska
50 zł
 
Dane ukryte
150 zł
JP
JPHKP
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!