id: fhsu4n

Wyjazd grupy dzieci na Finały Mistrzostw Świata Odyseja Umysłu 2019 w USA

Wyjazd grupy dzieci na Finały Mistrzostw Świata Odyseja Umysłu 2019 w USA

Opis zrzutki

Grupa dzieci z Poznańskiej Szkoły Podstawowej SSP nr 3 „Dębinka” ma niepowtarzalną szansę na wyjazd do USA. Drużyna uzyskała tytuł Laureatów I stopnia Ogólnopolskiego Finału konkursu Odyseja Umysłu 2019 w Gdyni w problemie 2 „Do zobaczenia w ukryciu”, w pierwszej kategorii wiekowej i zdobyła tytuł Mistrzów Polski.

Zwracamy się z ogromną prośbą o finansowe wsparcie wyjazdu na Finał Światowy

Możliwości finansowe rodziców odpowiadają jedynie części tej sumy, dlatego kierujemy gorącą prośbę o wsparcie tej wyjątkowej grupy dzieci w realizacji marzenia, jakim jest zdobycie Mistrzostwa Świata kreatywności w USA.

Drużyna musi sama pokryć koszty przelotu, noclegów, wiz, przejazdów, wyżywienia i ubezpieczeń,

Musimy uzbierać aż 80 tysięcy złotych, prosimy o pomoc.

Każda kwota będzie krokiem do spełnienia tego marzenia.

Zwycięski zespół będzie reprezentować Polskę na Światowych Finałach w USA, gdzie patronem zadań technicznych jest Agencja Kosmiczna NASA.

Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Odyseja Umysłu to program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu

w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata.

Rozwiązując problemy Odysei Umysłu, uczestnicy analizują sedno zadania, wymyślają potencjalne możliwości, a następnie decydują, jak połączyć w skuteczne rozwiązania to, co w ich pomysłach najlepsze. Rozwijają także umiejętności działania w warunkach niedoboru czasu, środków i informacji, uczą się improwizacji, podziału zadań, oceny ryzyka i wyciągania wniosków z popełnionych błędów.

Odyseusze uczą się marzyć odważnie i w oparciu o cele,

myśleć – samodzielnie i nieszablonowo, i tworzyć – rozwiązania oryginalne i efektywne zarazem.

Organizatorzy konkursu zachęcają uczestników, by działali w duchu innowacji

– łamiąc schematy i przyzwyczajenia, i w duchu kooperacji – z otwartością na pomysły i opinie innych.

Prosimy o wsparcie tego wspaniałego projektu, który na pewno będzie dla nich przygodą życia

Pozwoli im jeszcze lepiej się rozwijać, poznać niezwykłych ludzi z całego świata, uczyć się od najlepszych, zdobyć nowe, niezwykłe doświadczenia i przeżyć chwile, które na pewno zapamiętają na resztę życia!

Mam na imię Jagna i mam 11 lat. Jestem uczennicą piątej klasy SSP nr 3 "Dębinka". Jestem odważną, ciekawą świata, kreatywną dziewczynką. Bardzo lubię śpiewać, tańczyć, czytać książki i malować. Moją największą pasją jest tworzenie. Odyseja Umysłu jest dla mnie niesamowitą okazją, dzięki której mogę rozwijać swoją pasję. Odyseja Umysłu to przygoda, która nigdy się nie kończy.

Na Odysei nauczyłam się, że warto marzyć, tworzyć i myśleć. Bo wtedy niemożliwe staje się możliwe. Odyseja Umysłu to nie tylko konkurs, to też przygoda, nowi ludzie i doświadczenia, które zmieniają życie. Na zawsze.

Mam na imię Mateusz i chodzę do szkoły podstawowej SSP nr 3 „Dębinka” w Poznaniu. Mam 10 lat. Od zawsze interesowałem się konstruowaniem, tworzeniem ciekawych form z papieru, majsterkowaniem. Bardzo lubię nowe wyzwania i jestem ciekawy świata. Pasjonuje się komputerami i nowymi technologiami. Bardzo lubię grać w tenisa. Odyseja Umysłu to dla mnie wspaniała przygoda, która sprawia, że mogę być kreatywny. Zawsze świetnie się bawię na zajęciach związanych z Odyseją. Na Odysei nauczyłem się, że najważniejsza jest drużyna i umiejętność współpracy. Wiem, że razem można zrobić więcej i lepiej. Tej wyjazd to szansa na wspaniałą przygodę którą zapamiętam do końca życia!

Mam 10 lat i na imię Wiktoria. Mieszkam i uczę się w Poznaniu. Jestem pomysłowa, koleżeńska i wesoła. Interesuję się sportem i wszystkimi pracami ręcznymi, a moją pasją jest narciarstwo zjazdowe. Dla mnie Odyseja Umysłu jest miejscem w którym poznałam dużo ciekawych rzeczy oraz spotkałam wielu miłych ludzi. Dzięki Odysei nauczyłam się korzystania z różnych sprzętów i jak można rozwiązywać niektóre problemy.

Mam na imię Rysiu. Jestem 10 latkiem który bierze udział w Odysei juz drugi rok i chodzę do piątej klasy. Jestem zaradny i wytrwały. Interesuje się sportem, komputerami i takimi rzeczami jak majsterkowanie. Dlatego bardzo lubię zajęcia Odysei. Odyseja umysłu jest dla mnie dodatkowym kółkiem zainteresowań, które jest poziom wyżej od innych kółek, miłą rozrywką na smutne dni. Odyseja umysłu nauczyła mnie myśleć inaczej niż dotychczas i rozwiązywać spory w inny sposób. Nauczyła mnie także pracować w zespole, co bardzo lubię.

Jestem pogodną i wrażliwą dziesięciolatką. Interesuję się jazdą konną i rysunkiem. To moje pasje. Odyseja jest dla mnie przede wszystkim ogromną przygodą i poza tym jest dla mnie wielką zmianą i niesamowitym przeżyciem (będzie czym się chwalić wnukom). Dzięki Odysei nauczyłam się samodzielności, innego myślenia i patrzenia na świat przez różowe okulary.

Nazywam się Tomek Dachowski, mam 10 lat i jestem uczniem kl 5c SSP nr 3 Debinka w Poznaniu. Moje hobby to gra w piłkę nożną - trenuje w LPFA na pozycji lewy wahadłowy obrońca. Lubię uczyć się języków obcych, podróżować i poznawać nowe miejsca. Interesuje się historią. Bardzo lubię czytać książki przygodowe i fantasy. "Odyseja" to dla mnie wspaniała przygoda, którą chciałbym zakończyć zdobyciem tytułu Mistrza Świata :-)

Jestem uczennicą klasy 4C Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 „Dębinka”. Lubię się śmiać, pomagać innym oraz aktywnie spędzać czas. Jestem otwarta na nowe propozycje oraz wyzwania. Interesuje się sportem, w szczególności pływaniem i grą w tenisa. Odyseja Umysłów to dla mnie niesamowita przygoda i świetna zabawa w gronie przyjaciół. Dzięki niej nauczyłam się jak radzić sobie w trudnych chwilach, jak rozwiązać problem, jak być samodzielnym a jednocześnie pracować w grupie. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w takiej cudnej podróży, która mam nadzieję nigdy się nie skończy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 64

 
Dane ukryte
1 000 zł
MZ
Marcin Zalicki
1 000 zł
AW
Adam Wawrzynowicz
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
PN
Piotr Nowaczkiewicz
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
RG
Robert Grek
200 zł
PH
Piotr Humański
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
BS
Blackpartners Sp. z o.o.
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 924 zrzutki

i zebrali

439 913 100 zł

A ty na co dziś zbierasz?