id: fj35e7

Dwa Antki - Setki serc Ekipy Pralni

Dwa Antki - Setki serc Ekipy Pralni

Nasi użytkownicy założyli 1 155 659 zrzutek i zebrali 1 199 752 365 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kolejna zbiórka , kolejni bohaterowie, kolejne cudowne dzieci.

Ekipa Pralni stawia nowe wyzwanie, nowe cele. Pomaganie przez granie, z tym mottem wyznaczamy sobie nowe pomocowe cele

Zaczynamy wsparcie dla dwóch cudownych chłopców o imieniu Antek.

Zebrane fundusze podzielimy równo po połowie dla każdego bohatera naszej zbiórki


Antek Citkowski, cudowny 5 latek jest niepełnosprawnym, pełnym życia dzieckiem. Antoś przeszedł szerego badań, w tym genetycznych po których stwierdzono zaburzenia ze spektrum autyzmu. Antek jest pod opieką psychiatry, neurologa, logopedy.

Pewnie wszyscy zdają sobie sprawe, że wiek dziecięcy w rehabilitacji jest kluczowy do dalszego rozwoju i życia człowieka.

Rodzice wspaniale radzą sobie z leczeniem i rehabilitacją Antosia na codzień . Wyzwaniem dla nich jest zebranie środków na turnusy rehabilitacyjne i własnie w tej kwestii chcemy wesprzeć Antosia i jego rodziców. Jeden turnus to koszt około 5 tysiecy złotych, jak bardzo jest on dziecku potrzebny i jakie daje pozytywne efekty wiedzą najlpiej rodzice Marcelinka Mleczak- mała Calineczka,zespół Wolfa-Hirschhorna dla której mieliśmy przyjemność zbierać środki na taki turnus. Antek ma na początku roku trafić do ośrodka pod Warszawą w którym leczyła się własnie Marcelinka.


Cel - Zbiórka na turnusy rehabilitacyjne. Koszt jednego to około 5 tysięcy złotych, w zależności od ośrodka.


Antek jest 7 letnim chłopcem, który zachorował na ostrą białaczkę szpikową. Antek aktualnie przebywa pod opieką specjalistów na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej, szpitalna rzeczywistość i związane z nią nawyki okazały się dla niego bardzo trudne. Antek jest już po pierwszym cyklu chemioterapii, która bardzo obciąża organizm, często wywołując szereg skutków ubocznych, które niestety nie ominęły Antka, wymuszając przerwę w dalszym jej podawaniu i jednocześnie wydłużając prognozowany pobyt na oddziale. 

Antoś zmagał się z zapaleniem trzustki, w związku z tym był dożywiany pozajelitowo. Na szczęście uporczywy ból minął, Antoś może już jeść, niestety musi trzymać ścisłą dietę beztłuszczową, co nie jest łatwe w okresie świątecznym.


Cel Sprzęt rehabilitacyjny, organizacja zdalnego nauczania, Wsparcie leczenia po wyjściu ze szpitalaTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 393

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków