Rehabilitacja neurologiczna po wypadku samochodowym dla Klaudii ID: fjag9j

Rehabilitacja neurologiczna po wypadku samochodowym dla Klaudii ID: fjag9j

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

92 538 zł z 150 000 zł

61%

92 538 zł

92 538 zł

z 150 000 zł

zakończona

zakończona

13.01.2020r

1530

1530

wspierających
61%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbieramy na rehabilitację naszej serdecznej przyjaciółki Klaudii, która ucierpiała w ciężkim wypadku samochodowym. Wierzymy, że razem damy radę!

Zbieramy na rehabilitację naszej serdecznej przyjaciółki Klaudii, która ucierpiała w ciężkim wypadku samochodowym. Wierzymy, że razem damy radę! Klaudia jest dobrą, sympatyczną, kreatywną oraz pełną ciepła 20-latką. Jest inteligentna i wyjątkowo uzdolniona plastycznie. Jej wielkim marzeniem było rozpocząć studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na kierunku - wzornictwo, co udało jej się w tym roku znajdując się w pierwszej dziesiątce na liście rankingowej poprzez doskonale zdane egzaminy wstępne.

Niestety w dniu 5.09.2019 miał miejsce poważny wypadek samochodowy, w którym Klaudia jako pasażer doznała ciężkich obrażeń. Jej marzenia stanęły pod znakiem zapytania. Najpoważniejszym obrażeniem był obrzęk pnia mózgu. Ponadto złamaniu uległa miednica, podstawa czaszki, żuchwa, kości zatok, ma również naderwane ucho i liczne stłuczenia całego ciała. W takim stanie trafiła na OIOM, gdzie została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Lekarze walczyli o jej życie i udało się! Zaczęto wybudzać Klo.

Poradziła sobie z najniebezpieczniejszym etapem, jednak teraz nadszedł moment, kiedy będzie potrzebowała jeszcze większego wsparcia - mianowicie funduszu na rehabilitację neurologiczną i neurologopedyczną, która przywróci Klaudii pełną sprawność ruchową, w szczególności prawej strony ciała, w której stwierdzono niedowład. Prosimy o wsparcie dla naszej przyjaciółki. Choć trochę pomóżmy Klaudii zbliżyć się do realizacji swoich marzeń, a przede wszystkim powrotu do normalnego życia. Mama Klaudii samotnie wychowuje ją i jej dwie siostry, które także studiują, więc niezbędna jest im pomoc.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują pomóc naszej przyjaciółce Klaudii.

Wpłacający1530

 
Dane ukryte
4 000 zł
 
Dane ukryte
4 000 zł
KP
Konrad Prusak
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
P
P.S
1 572 zł
D
Daw Olb
1 500 zł
JG
Jakub Gruszka
1 172 zł
G
Gryfna Lama
1 001 zł
I
ikasia01
1 000 zł
ZS
Zespół Szkół Łączności w Krakowie
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze131

 
2500 znaków
 • Anna Kurek

  Witam proszę o kontakt być może będę mogła pomóc pozdrawiam Anna Kurek 782743802

 • Kamil Lewandowski

  BAAAAAARDZO ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • MM
  Magdalena Morąg

  XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

  350 zł
 • Kamil Lewandowski

  Wspierają mnie już 3-rzy osoby, na łączną kwotę 210 złotych, ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam!

 • JB
  Joanna Bartnik

  Dla Klaudii ????????????????

  835 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 498 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?