id: fjjkvg

Ekonomia daru w "Piszę, bo chcę"

Ekonomia daru w "Piszę, bo chcę"

Opis zrzutki

Nazywam się Krystyna Bezubik i od ponad 8 lat tworzę "Piszę, bo chcę". Pod nazwą "Piszę, bo chcę" kryją się kursy, warsztaty pisarskie dla osób, które chcą pisać tak, by inni chcieli to czytać. Pracuję z osobami, które marzą o napisaniu własnej książki, ale nie są pewne, czy mają talent, czy potrafią, czy znajdą czas.


Moją misją od zawsze jest wspieranie początkujących autorów w realizacji ich marzeń. Chcę by zmieniali marzenie o własnej książce/blogu w cel do zrealizowania. Dlaczego? Bo sięgając po marzenia możemy rozwijać swoje skrzydła, oddychać głębiej i być bardziej sobą.


Rok temu zainspirowałam się ekonomią daru, którą stosuje Karo Akabal. Zachwyciło mnie w nim to, że daje burzy on barierę, którą mogą być finanse. Pozwala na swobodny przepływ energii między prowadzącą a uczestnikami. Dla mnie jest też modelem odzyskiwania zaufania do ludzi i świata.


Małymi krokami wprowadzam ekonomię daru do modelu działania "Piszę, bo chcę". Po dłuższej przerwie wracam do organizowania warsztatów grupowych, które będą dostępne w ramach dobrowolnych darowizn.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 13

GA
Gosha Anna
230 zł
MN
Monika Nowak
ukryta
MS
Marta Szusta
246 zł
MK
Monika Kurdej
200 zł
AK
Agnieszka Krawczyk
ukryta
ES
Ewa Sokołowska
100 zł
M
Malgorzata
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
ED
Ewa Duda
50 zł
KB
Katarzyna Bramowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

741 340 zrzutek

i zebrali

525 265 517 zł

A ty na co dziś zbierasz?