id: fjv68b

Nadzieja nie wystarczy...

Nadzieja nie wystarczy...

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 890 zł 
z 100 000
2%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 913 830 zrzutek i zebrali 877 483 135 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nadzieja nie wystarczy... ...by odbudować to, co strawił ogień. Potrzebna jest pomoc materialna na materiały budowlane, narzędzia i maszyny do pracy, które pozwolą naszym rodzicom odzyskać samodzielność finansową. Poznajcie ich bliżej!

Anna i Zbyszek Płotkowie - wspaniali rodzice, kochający dziadkowie, pracowici pszczelarze. Dali nam wychowanie i miłość. Uczynni sąsiedzi i społecznicy zaangażowani w życie lokalnego środowiska. Późnym wieczorem 6 listopada 2019 roku ogień pochłonął budynki gospodarcze na ich posesji, zabierając ze sobą nie tylko spokój ale przede wszystkim narzędzia i maszyny, które służyły do pracy. Straty są ogromne. Najpilniejsze potrzeby to odbudowa wiat gospodarczych i kupno narzędzi gospodarskich oraz maszyn, które dawały rodzicom utrzymanie.

Pomoc sąsiedzka i wsparcie, jakie dostali nasi rodzice od ludzi dobrej woli ośmieliły nas, by apelować o dalszą pomoc - bardzo potrzebną, wręcz niezbędną do dalszego życia. Prosimy o wsparcie finansowe. Każda kwota, nawet ta najdrobniejsza, pozwoli nam osiągnąć cel !Mama i tata dali ludziom wiele dobrego - teraz wspólnie sprawmy, by mogło do nich wrócić.Jeśli jest taka potrzeba, chętnie przybliżymy szczegóły. Kontakt: 604 297 817

Dzieci

PS. Dla zobrazowania jak duże są straty, poniżej podajemy linki do zdjęć OSP Połczyn-Zdrój a także artykułu z Głosu Koszalińskiego.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 56

preloader