id: fkdnth

Zostań Świętym Mikołajem - Paczki świąteczne dla dzieci

Zostań Świętym Mikołajem - Paczki świąteczne dla dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 169 413 zrzutek i zebrali 1 218 333 873 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Czy w dzieciństwie marzyliście żeby choć przez chwilę zostać Świętym Mikołajem? Jeździć pięknymi saniami zaprzęgniętymi w dziesięć wiernych reniferów,  towarzyszy każdej świątecznej przygody. Wołać je po imieniu i co roku w Święta Bożego Narodzenia wyruszać w nową pełną emocji podróż. Wdrapywać się na dachy domów i po cichu zakradać przez kominy, aby zostawić pod choinkami prezenty owinięty w kolorowy, błyszący papier.


Dziś pomimo braku sań, jakże znanego czerwonego stroju oraz wspaniałych reniferów Kometky, Amorka, Tancerza, Pyszałka, Błyskawicznego, Fircyka, Złośnika, Profesorka i Rudolfa każdy z nas może się zamienić się w Świętego Mikołaja.


Jak zapytacie? To bardzo proste!  My Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom TYGIEL pragniemy podarować naszym naszym podopiecznym symboliczne prezenty z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, będące wyrazem naszej sympatii i wsparcia. Niestety nasze roczne fundusze są bardzo ograniczone, dlatego serdecznie prosimy Was o wsparcie finansowe.


Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom TYGIEL jest organizacją pożytku publicznego, działającą w Płocku już  od 11 lat. Na co dzień pomagamy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, przeciwdziałamy zjawisku wykluczenia społecznego dzieci, młodzieży, dorosłych, przeciwdziałamy uzależnieniom oraz działamy na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych.


Realizując cele Stowarzyszenia, spędzamy z naszymi podopiecznymi mnóstwo czasu,  dzięki czemu wytworzyła się między nami szczególna więź. Darzymy się wzajemnym szacunkiem, zaufaniem, a nawet przyjaźnią. Dlatego w tym szczególnym czasie Świąt Bożego Narodzenia przepełnionym miłością, spokojem i szczęściem, chcemy drobnym podarunkiem wywołać radość na twarzach dzieci. 


Wierzymy, że dobro zawsze wraca i to ze zdwojoną siłą, a nic nie daje tyle satysfakcji, co wdzięczność i radość osób, którym pomagamy.Z góry bardzo dziękujemy Wszystkim za wsparcie oraz życzymy pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!


Ho ho ho! Czy Ty Mikołaju już nakarmiłeś swoje renifery przed wyruszeniem w tegoroczną świąteczną podróż?Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 57

KK
Konrad
10 zł
JA
Jacob
13 zł
 
Dane ukryte
10 zł
FF
Fuu
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
MO
Monika
20 zł
SA
Samuela
10 zł
 
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!