Opis zrzutki

Wakacje bez Karioki to wakacje stracone. Tak, w tym roku znowu chcemy zaprosić 16 nastolatek na przygodę z rock'n'rollem. Ponownie chcemy, żeby obóz nie był odpłatny i jak zawsze przyświeca nam ten sam cel: udowodnić, że rockowa scena jest kobietą! WE WILL ROCK YOU, BABY!

Karioka Girls Rock Camp 2018 - zrzuć się na obóz!

Kolejny rok i kolejny obóz rockowy dla nastolatek. Wiemy od tych, które już na nim były, że wakacje bez Karioki, to jakieś tam wolne. Dopiero na obozie jest tak, jak powinno być na wakacjach: przygoda, adrenalina, ekscytacja, poznawanie i doświadczanie. To wszystko serwujemy co lato 16 nastolatkom z całej Polski na naszym obozie rockowym. Chcemy i w tym roku, ale potrzebujemy do tego Waszej pomocy!

Nastolatki grają gratis!

Ideą obozów zawsze było to, żeby były one darmowe dla uczestniczek.

Każdą dziewczynę, a w zasadzie jej opiekunów czy rodziców musi być stać na zapisanie przyszłej rockmanki na te wyjątkowe kolonie.

Ponadto część uczestniczek to są zawsze dziewczyny ze środowisk zagrożonych wykluczeniem, podopieczne ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, bo one najczęściej potrzebują najwięcej wsparcia, żeby w siebie uwierzyć.

Wszystkie uczestniczki biorą udział w obozie na równych zasadach i w ten sposób też uczą się od siebie nawzajem wiele o ludziach. Uczą się nie oceniać po pozorach, być pomocnymi i przede wszystkim uczą się wspierać siebie nawzajem - najważniejszego dzisiaj wśród kobiet - siostrzeństwa.

Dorzuć się do zmiany!

To m.in. od Twojego gestu zależy, czy we wrześniu do szkół wrócą pewne siebie i swoich umiejętności gwiazdy rocka.

Potrzebujemy pieniędzy, aby pokryć koszty obozu. Wynajem sal i sprzętu, opieka psychologiczna, wynagrodzenia dla nauczycielek, wyżywienie, organizacja koncertu - to najważniejsze z nich. Musimy się na to zrzucić. No, musimy no!

Obóz to 5 dni nauki gry na instrumentach: gitara elektryczna, bas, perkusja oraz śpiewu, zakładanie zespołu i próby repertuaru. Na koniec wszystkie uczestniczki grają koncert w jednym z najlepszych krakowskich klubów muzycznych przy pełnej widowni.

Pomóżcie dziewczynom spełnić ich marzenia. Prosimy.

O naszych dotychczasowych obozach dowiesz się z naszej strony

Przeczytaj więcej

Wpłacający 26

AM
anna maliszewska
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MK
Maciej Klimkiewicz
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Wojciech Żurek
200 zł
ES
Ewa Szlachetka-Depak
200 zł
KC
karolina czyz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • OS
  Olga Strojny

  Dalej, dziewczyny, do gitar i garów, mikrofony w dłoń! Te sceny czekają na podbicie!

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  TAAAAAAAAAAK! Wpłacam!

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 788 zrzutek

i zebrali

404 269 054 zł

A ty na co dziś zbierasz?