Nowy ŚREDNI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY NA PODWOZIU IVECO EUROCARGO dla jednostki OSP Raczyn.
Nowy ŚREDNI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY NA PODWOZIU IVECO EUROCARGO dla jednostki OSP Raczyn.
Opis zrzutki
Zbiórka na nowy wóz ratowniczo-gaśniczy do jednostki OSP Raczyn.
Z powodu wysługi lat oraz fatalnego stanu technicznego naszego wozu bojowego Star 660 z 1984r. Zarząd OSP w Raczynie zdecydował pozyskać ŚREDNI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY NA PODWOZIU IVECO EUROCARGO ML150E28WS 4X4. Cały koszt zakupu auta wynosi na dzień dzisiejszy 760 000 zł., ale mamy nadzieję, że po uzyskaniu wszystkich dotacji oraz środków z urzędu gminy wraz z zebranymi od darczyńców wpłat uzbieramy tą kwotę.
Z góry serdecznie dziękujemy za wpłaty oraz wielką ofiarność, mamy nadzieję, że osiągniemy wspólny cel, dzięki któremu będziemy w stanie szybciej i bezpieczniej nieść wam pomoc o każdej porze dnia i nocy.
Adres URL Fanpage jednostki:
https://www.facebook.com/OSP-Raczyn-1107887115938404
Więcej informacji na temat zakupu samochody:
http://www.radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=26842 źródło radiozw

Nasi druhowie i druhny
OSP Raczyn liczy 54 członków zwyczajnych w tym 8 druhen oraz ośmioro chłopców z MDP.

Star 660
Star 660 z 1984r.
nazwany przez druhów "Babcią"

Babcia
W akcji podczas pożaru ścierniska.

Obdarowani
Jednostka obdarowana przez Fundacje Faktu sprzętem widniejącym na fotografii.

Pożar
Prezes jednostki w akcji!