Japońskie rozgryfki - Tczewski Klub Fantastyki na urlopie ID: fknm78

Japońskie rozgryfki - Tczewski Klub Fantastyki na urlopie ID: fknm78

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

847 zł z 6 000 zł

14%

847 zł

847 zł

z 6 000 zł
14%

Opis zrzutki

Witamy wszystkich! Z tej strony Marta i Mateusz z Tczewskiego Klubu Fantastyki. Część Was zna nas jako organizatorów imprez ogólnofantastycznych w Tczewie. Zwracamy się do Was wszystkich z ogromną prośbą o pomoc w realizacji naszego wspólnego marzenia - podróży do Japonii. Nie prosimy o wiele - jeśli ktoś z Was chodź raz gościł na naszych wydarzeniach i się dobrze na nich bawił, może w podziękowaniu wpłacić symboliczną złotówkę na nasz cel. Nie w kwotach a ilości siła. Mając za sobą wiele lat pracy z fandomem - wiemy, że w Was - fanach gier planszowych, konsolowych, czytelnikach książek, wszystkich hobbystów - drzemie ogromna siła. Nasza przygoda w kraju kwitnącej wiśni będzie relacjonowana w mediach społecznościowych, byście mogli razem z nami przeżyć te niesamowite chwile. Zapraszamy do zapoznania się z rozszerzonym opisem zrzutki, w którym przybliżamy nasze sylwetki, dotychczasową pracę oraz plany na wyjazd! どうもありがとう

Japonia na trzydziestkę

Skąd pomysł na zorganizowanie zrzutki? Mateusz od lat marzył by na swoje trzydzieste urodziny pojechać do Japonii. Był plan, towarzyszka podróży, która zajmie się organizacją, kilka prób odłożenia czegoś na ten cel. Lata szybko lecą, obowiązki gonią a tu nagle okazuje się, że trzydzieste urodziny są prędzej niż myślałeś a wymarzony wyjazd trzeba będzie odłożyć, bo trzeba było się w końcu usamodzielnić i wyprowadzić od rodziców. Ale od czego są znajomi - mówi Marta i tak z pomysłu, by zebrać chociaż na przelot wśród rodziny i przyjaciół na urodzinach, czy imieninach zostaliśmy namówieni do zorganizowania większej zbiórki. Więc działamy a kończymy ją w trzydzieste urodziny Mateusza :)

Po krótce o Mateuszu

Człowiek konsola. Twórca najlepszych konwentowych sal z grami elektronicznymi. Szczęśliwy właściciel mieszkania na kredycie, podobno nie ma wody a śpi na podłodze. Pilnuje, by ciuchy ze sklepów online dotarły do Was na czas. Znany na insta z bycia wężem.

Trzy słowa o Marcie

Szefowa, pomysłodawca, główny organizator wszystkich wydarzeń. Chodzą plotki, że nie jest cżłowiekiem - pracuje 6 dni w tygodniu, co drugi tydzień 3 dni spędzając na uczelni, znajdując jeszcze czas na działalność klubową. Inżynier mechanik, optyk, optometrysta, ponoć umie rysować i nie spać przez kilka dni.

Dotychczasowa działalność

W ramach klubu zajmujemy się organizacją spotkań z grami planszowymi i konsolowymi - RozGRYFki. Posiadamy około 100 gier planszowych oraz kilkanaście konsol różnych generacji. Jesteśmy również organizatorami konwentu fantastyki Tetcon oraz pomagamy przy innych konwentach w okolicy. Przez ostatnie kilka miesięcy działalność klubowa była wstrzymana ze względu na nasz brak czasu, lecz powoli wracamy do gry. Lada dzień wznawiamy spotkania planszowe a Marta pomaga przy Krzyżakonie w Malborku.

We love Japan

Chcemy jechać do Japonii na własną rękę a nie z biurem podróży. Zmniejszymy koszta oraz pozwoli nam to zobaczyć rzeczy, które chcemy. Planujemy się skupić na Tokio i okolicach - chyba że nas zaskoczycie i pozwolicie nam zaszaleć <3 mateusz na pewno będzie chciał zajrzeć do sowiej kawiarni, jak i square enix cafe. oraz wszystkiego, co ma coś wspólnego z retro grami. marta zaciągnie go za uszy parku naruto nocne eskapady po mieście. spróbujemy również przybić piątkę gonciarzem yoyogi. postawić stopy w największej ilości świątyń zjeść mnóstwo sushi, ramenu, czy też tonkatsu wszyskich odmian kitkata. będziemy mieć napięty harmonogram :)< />>

Relacje z podróży

Naszą podróż będzie można śledzić na naszych profilach na Instagramie. Wszystkie linki poniżej. Możliwe, że wrócimy również na Youtube.

O wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach działalności klubowej informować będziemy na bieżąco na naszej stronie na fejsiku.

Instagram Mateusza

Instagram Marty

Strona klubu na Facebook

Youtube klubowe

Wpłacający20

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
108 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
22 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

538 486 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?