id: fm2b93

Pomóż Tomkowi stanąć na nogi

Pomóż Tomkowi stanąć na nogi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
63 070 zł z 100 000 zł
63%
zakończona 01.07.2020r
332 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Mamy już 11% potrzebnej sumy dla Tomka. Zakup protezy i intensywna rehabilitacja jest co raz bardziej możliwa:)!!! Prosimy o udostępnienia i wsparcie Tomka w tej trudnej sytuacji.
    Czytaj więcej
  • Wspólnie zgromadziliśmy już około 10 tys. złotych na rzecz Tomka. Jesteście wspaniali i dziękujemy za wsparcie. Prosimy o kolejne udostępnienia i wpłaty. Jesteśmy bliżej celu!!!
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż Tomkowi stanąć na nogi!

Tomek ma 19 lat. We wrześniu tego roku miał wypadek, w którym stracił prawą nogę. Przed wypadkiem był aktywnym nastolatkiem. Uczył się i pracował jednocześnie. Choć nie zostawało mu wiele czasu na rozwijanie pasji, jednak udawało mu się znaleźć czas na ściankę, koszykówkę czy rekonstrukcje historyczne. Po wypadku przez 2 miesiące leżał w szpitalu. I mimo długiego leczenia i wielu operacji amputacja wygrała. Tomek stracił nogę.

Dla Tomka, jak i dla każdego młodego człowieka, taka informacja w pierwszej chwili jest druzgocąca. Tomek nie martwił się jednak tym długo, ponieważ ma świadomość jak rozwinięta jest obecnie technologia protetyczna, dzięki której będzie mógł wrócić do szkoły, do pracy i do rozwijania swoich pasji i marzeń. Zacznie nowe życie z nowymi możliwościami. Jedyne przeszkody, które teraz przed nim stoją to finanse, których nie ma, na zakup protezy.

Zbiórka jest otwarta w celu zgromadzenia środków na zakup specjalistycznej protezy dla Tomka oraz możliwość intensywnej rehabilitacji. Te dwa elementy pozwolą Tomkowi opanować na nowo sztukę chodzenia, biegania i bycia aktywnym , młodym człowiekiem.

Wierzymy, że pomożecie Tomkowi uzbierać środki i z Waszą pomocą znów będzie mógł stanąć na nogi!!!Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 332

MZ
Maciek z dmuchańców
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
JS
Joanna Sokołowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ŁD
200 zł
 
Dane ukryte
500 zł
BB
Bogusia Bieniek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 839 zrzutek

i zebrali

528 845 546 zł

A ty na co dziś zbierasz?