id: fm3dk6

SZANSA NA ROZWÓJ W MOTOSPORCIE - REALIZACJA MARZEŃ

SZANSA NA ROZWÓJ W MOTOSPORCIE - REALIZACJA MARZEŃ

Opis zrzutki

Witajcie!!

Mam na imię OLIVIER i mam 16 lat. Postanowiłem, że w tym roku będę chciał podejść do egzaminu na licencję żużlową i powalczyć bardzo mocno o swoją karierę sportową. Aby móc to osiągnąć i kontynuować to co zacząłem dwa lata temu, potrzebuję Państwa wsparcia. W sezonie 2020 w celu rozwinięcia swoich ogólnie rozumianych umiejętności motocyklowych startowałem z zawodach pitbike supermoto na szczeblu Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Nawet jak na debiutanta udało mi się zdobyć 5 miejsce w tychże mistrzostwach. Uczestniczyłem również w dwóch rundach pitbike cross country (mini motocross), bo tyle się tylko odbyło ze względu na ograniczenia epidemiczne. W jednej z rund stanąłem na 3 miejscu podium. W generalnej klasyfikacji również zająłem 5 miejsce. Wiele rzeczy z mojej kariery fotorelacji, wydarzeń, filmików mogą Państwo obejrzeć na profilu facebooka: https://www.facebook.com/BUSHRacing727/.

Niektórzy pewnie pomyślą, że nie są to wybitne wyniki, ale to tak naprawdę moje początki, a rywale z którymi konkurowałem byli naprawdę bardzo doświadczeni już zawodnikami z wieloletnim stażem a mimo wszystko potrafiłem dotrzymywać im tempa na zawodach. Jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć nie od razu każdy zostaje mistrzem 😊.

Po uzyskaniu licencji żużlowej chciałbym startować w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów jak i innych imprezach młodzieżowych. Jak to miało miejsce w zeszłym roku, tak i w tym jeśli czas i środki finansowe pozwolą chciałbym również wystartować w Pucharze Polski zarówno w supermoto, jak i cross country. Kwotę, którą uzbieram chcę przeznaczyć na bieżący serwis moich motocykli w trakcie sezonu.

Niestety każdy z tych sportów generuje bardzo wysokie koszty. Największym wsparciem do tej pory była moja najbliższa rodzina, ale w miarę rozwoju tych środków potrzeba coraz więcej bo i sprzęt zaczyna być bardziej profesjonalny i wyścigów coraz więcej w ciągu roku. Więcej ścigania to tym samym większe koszty, ale szybszy i większy rozwój moich umiejętności. U mnie akurat ta zasada się sprawdza. Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie. Dla niektórych jest do tylko 10 zł a dla mnie milowy krok do przodu w rozwoju. Z małych kwot może się zrobić duży budżet, w ilości ofiarodawców siła.

Pandemia, która jest już z nami od prawie roku spowodowała, że najbliżsi którzy mnie dotychczas wspierali, sami walczą z wprowadzonymi obostrzeniami i zamrożeniem ich biznesów, bo działają akurat w tej branży co ma największe ograniczenia i wszystkie plany związane z przeznaczeniem określonych środków finansowych na moją osobę musieli przeorganizować i obciąć koszty. Wiadomo w pierwszej kolejności obowiązki i odpowiedzialność o przetrwanie własnych firm a później wsparcie i sponsoring z tego co zostanie. Dlatego znalazłem się tutaj bo tutaj są nas miliony a z małych datków przy takiej liczbie wspierających może uzbierać się kwota.  

Większość znaczących w branży motocyklowej firm i innych sponsorów, tak naprawdę interesuje się zawodnikiem kiedy ma już znaczne osiągnięcia, duży dorobek i umiejętności, a kiedy tak naprawdę początek drogi jest najbardziej kosztowny to niestety nie ma specjalnie nikogo. No taki to biznes. Nie ma co narzekać, dlatego chcąc odciążyć moich rodziców, chciałbym poprzez zrzutka.pl spróbować pozyskać jakieś środki finansowe, które pozwolą mi choć w jakimkolwiek stopniu kontynuować karierę motocyklową. Nie chciałbym dopuścić do tego, żeby dwa lata mojej ciężkiej pracy oraz te pieniądze, które dotychczas zainwestowali ludzie mnie wspierający poszły na marne. Chciałbym nadal kontynuować swoje marzenia, przynosić radość moim kibicom i żeby ta niedługa póki co kariera nie zakończyła się za kilka dni tylko trwała kilka lat. Tym którzy będą chcieliby mnie wspomóc z góry mówię – DZIĘKUJĘ BARDZO. 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 22

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KC
Krystian Ciszak
ukryta
MN
Maciej Nowakowski
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MK
Marcin Krzyżaniak
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
ZK
Zdzisław Kowalczyk
ukryta
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 690 zrzutek

i zebrali

441 214 995 zł

A ty na co dziś zbierasz?