id: fm7bmg

Odbudowa domu

Odbudowa domu

Nasi użytkownicy założyli 1 155 710 zrzutek i zebrali 1 199 759 647 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Życie rodzi się w bólu, szczęście i ból kształtują Nas na ludzi takimi jakimi jesteśmy. Zbudowaliśmy nasze szczęście. Nie było to wg ogólnie przyjętego standardu... ślub, dom, dzieci i posadzone drzewo. Drzewa nie ma, nie było na to czasu. Jest szczęśliwa rodzina, my oraz trójka cudownych dzieci i dom zbudowany wspólnym wysiłkiem i ciężką pracą.

Marzenia się spełniają, nawet wtedy kiedy z tyłu głowy jest rata kredytu.

Naszym celem było mieć RODZINĘ przez duże R... i taką jesteśmy: dwoje kochających się ludzi, trójka dzieci, przyjaciel pies i dom, w którym cały czas jest coś do zrobienia... kolejnym etapem miało być wykończenie części użytkowej poddasza na co czekaliśmy i już byliśmy na to gotowi, jednak los sprawił, że nasze plany legły w gruzach wskutek pożaru poddasza/strychu w części nieużytkowej.

Ogień zniweczył plany i postawił kolejne wyzwania na naszej drodze do szczęścia w sobotę 27 stycznia 2024r.

Praktycznie w całości dach z izolację jest do ponownego zbudowania, część elewacji, media itp. i nie wiadomo co jeszcze...


Pokoje dzieci nie ucierpiały - jest do czego wracać. Część materiałów pewnie uda się ponownie wykorzystać ale tego jeszcze nie wiemy. Przywrócenie domu do stanu pozwalającego na ponowne zamieszkanie wymaga dużo pracy i wkładu finansowego.

Akcja ratunkowa była bardzo sprawna i szybka za co bardzo dziękujemy naszej lokalnej PSP i OSP oraz sąsiadom, którzy udzielili niezbędnej pomocy. Jeszcze nie wiemy co było przyczyną ale skutki pożaru boleśnie nas dotknęły.

Potrzebujemy pomocy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 594

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków