id: fmkrtr

Rehabilitacja i pomoc dla Diny ˚₊‧꒰ა ₍ᐢ. ̫.ᐢ₎ ໒꒱ ‧₊˚

Rehabilitacja i pomoc dla Diny ˚₊‧꒰ა ₍ᐢ. ̫.ᐢ₎ ໒꒱ ‧₊˚

Nasi użytkownicy założyli 1 187 652 zrzutki i zebrali 1 249 310 226 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

PL Cześć, mam na imię Dina, urodziłam się na Białorusi i mieszkam w Warszawie. W maju, wracając do domu rowerem, zostałam potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Z powodu wypadku dostałam złamanie nogi i przeszłam przez ciężką operację. Moje rozpoznanie: Przezstawowe złamanie kłykcia bocznego kości piszczelowej lewej oraz przynasady kości piszczelowej ze skalpowym uszkodzeniem chrzastki stawowej kłykcia bocznego oraz skośnym pęknięciem łękotki bocznej. 


Teraz odbywam kosztowną rehabilitację każdego tygodnia, aby móc wrócić do pełnej sprawności, pracować i znów cieszyć się życiem. Na szczęście, ubezpieczenie zdrowotne pokryło mi operację i pobyt w szpitalu, jednak koszty leczenia, rehabilitacji i utrzymania się są wysokie, a ja nie jestem w stanie pokryć ich samodzielnie. Moja praca jest związana z ruchem i mobilnością, ale przez wypadek nie posiadam obecnie dochodu finansowego.


Miałam nieprzyjemną sytuację z przestępcą, który w żaden sposób nie pomógł mi podczas wypadku i po wypadku, ale odjechał dalej od miejsca, żeby uchylić się od przestępstwa. Policja niestety też nie była pomocna, skłoniła mnie do przyznania się do winy w szpitalu. Kiedy moja osoba upoważniona stawiła się na policję, mój wypadek nie został znaleziony. 


Potrzebuję Waszej pomocy, aby wrócić do zdrowia i znów móc cieszyć się życiem. Każda złotówka się liczy i będzie dla mnie ogromnym wsparciem. Wasza pomoc będzie dla mnie nieoceniona i pozwoli mi odzyskać to, co utraciłam przez ten nieszczęśliwy wypadek.


ENG Hi, my name is Dina, I was born in Belarus and I live in Warsaw. Recently I was hit by a car on a pedestrian crossing while I was cycling home. As a result of the accident, I broke my leg and underwent a serious operation. My diagnosis: transarticular fracture of the left lateral tibial condyle and the tibial epiphysis with damage to the articular cartilage of the lateral condyle and an oblique tear of the lateral meniscus. 


I am now undergoing expensive weekly rehabilitation to get back to full mobility, work and enjoy life. Fortunately, my health insurance covered the operation and hospital stay, but the cost of treatment, rehabilitation and living expenses are high and I am unable to pay for them myself. My work is related to mobility and movement, but due to the accident I have no financial income at the moment.


I had an unpleasant situation with a perpetrator who did not help me in any way during and after the accident, but drove away from the scene to escape the crime. Unfortunately, the police did not help me either, and I had to admit my guilt in hospital. When my legal representative went to the police, my accident was not found. 


I need your help to recover and enjoy life again. Your help will be invaluable and will allow me to regain what I have lost in this unfortunate accident.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 66

VE
Veronika
200 zł
VA
va a
10 zł
DF
Damian
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
JO
Jonas
40 zł
KA
Karolina
50 zł
KI
Kiitos
70 zł
KB
Kamila Budyńczuk
20 zł
VI
Viktar
300 zł
NL
Nastassia Loika
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków