id: fnxj9f

Pomóżmy spełniać marzenia medaliście - wyjazd na zawody do Ekwadoru ucznia ZSZ Rawicz

Pomóżmy spełniać marzenia medaliście - wyjazd na zawody do Ekwadoru ucznia ZSZ Rawicz

Nasi użytkownicy założyli 911 878 zrzutek i zebrali 873 522 602 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóżmy spełniać marzenia medaliście!


W połowie marca bieżącego roku odbył się w Kielcach Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. Uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu Grzegorz Heinze zajął w nim I miejsce w kategorii J20+83kg. Start młodego rawiczanina polegał na wykonaniu trzech bojów, każdy po trzy podejścia: przysiad, wyciskanie i martwy ciąg.


Wyniki wyglądały następująco:

- Przysiad 310

- Wyciskanie 160

- Martwy ciąg 295


Wśród juniorów do lat 20 w kategorii 83 kg Grzegorz był najlepszy. Łączny ciężar, jaki podniósł to 765 kg, co w punktacji oznacza 89,58 punktów IPF. W zawodach brało udział łącznie 190 zawodników.


Grzegorz jest uczniem rawickiego Technikum w ramach Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu kształcącego w zawodzie technik budownictwa. Osiąga bardzo dobre wyniki i jest sportową dumą naszej szkoły. Obecnie przygotowuje się do egzaminu maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Przed nim egzamin BD.30-organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów.


Wygrana w zawodach gwarantuje Grzegorzowi udział w zawodach w Ekwadorze. Niestety, podjął decyzję o rezygnacji ze względu na wysokie koszty – za wszystko zawsze płaci sam. Społeczność szkolna postanowiła pomóc uczniowi spełnić marzenia - stąd apel „Poszukujemy sponsorów wyjazdu Grzegorza na Mistrzostwa….”. Całkowity koszt to około 15 000 złotych.


Zawody na które zbieramy pieniądze to Mistrzostwa Świata juniorów do lat 18 i Juniorów do lat 23 w trójboju siłowym klasycznym Federacji IPF. Odbywają się one w Ekwadorze w mieście Guayaquil w terminie 26 sierpnia do 4 września. Moja kategoria startowa na tych zawodach to junior do lat 23 do 120 kg - mówi Grzegorz Heinze, reprezentujący klub KS Team Wrocław, trenujący w drużynie PODSZTANGA.


Gorący apel – pomóżmy spełnić sportowe marzenia ucznia ZSZ w Rawiczu

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 83

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków