id: fnxj9f

Pomóżmy spełniać marzenia medaliście - wyjazd na zawody do Ekwadoru ucznia ZSZ Rawicz

Pomóżmy spełniać marzenia medaliście - wyjazd na zawody do Ekwadoru ucznia ZSZ Rawicz

5 405 zł 
z 15 000 zł
36%
4 dni do końca
83 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pomóżmy spełniać marzenia medaliście!


W połowie marca bieżącego roku odbył się w Kielcach Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. Uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu Grzegorz Heinze zajął w nim I miejsce w kategorii J20+83kg. Start młodego rawiczanina polegał na wykonaniu trzech bojów, każdy po trzy podejścia: przysiad, wyciskanie i martwy ciąg.


Wyniki wyglądały następująco:

- Przysiad 310

- Wyciskanie 160

- Martwy ciąg 295


Wśród juniorów do lat 20 w kategorii 83 kg Grzegorz był najlepszy. Łączny ciężar, jaki podniósł to 765 kg, co w punktacji oznacza 89,58 punktów IPF. W zawodach brało udział łącznie 190 zawodników.


Grzegorz jest uczniem rawickiego Technikum w ramach Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu kształcącego w zawodzie technik budownictwa. Osiąga bardzo dobre wyniki i jest sportową dumą naszej szkoły. Obecnie przygotowuje się do egzaminu maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Przed nim egzamin BD.30-organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów.


Wygrana w zawodach gwarantuje Grzegorzowi udział w zawodach w Ekwadorze. Niestety, podjął decyzję o rezygnacji ze względu na wysokie koszty – za wszystko zawsze płaci sam. Społeczność szkolna postanowiła pomóc uczniowi spełnić marzenia - stąd apel „Poszukujemy sponsorów wyjazdu Grzegorza na Mistrzostwa….”. Całkowity koszt to około 15 000 złotych.


Zawody na które zbieramy pieniądze to Mistrzostwa Świata juniorów do lat 18 i Juniorów do lat 23 w trójboju siłowym klasycznym Federacji IPF. Odbywają się one w Ekwadorze w mieście Guayaquil w terminie 26 sierpnia do 4 września. Moja kategoria startowa na tych zawodach to junior do lat 23 do 120 kg - mówi Grzegorz Heinze, reprezentujący klub KS Team Wrocław, trenujący w drużynie PODSZTANGA.


Gorący apel – pomóżmy spełnić sportowe marzenia ucznia ZSZ w Rawiczu

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 83

KI
Kinga
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WK
Wojciech Karpiński
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MT
Powodzenia Grzesiu!
100 zł
IL
Ignacy Lamperski
20 zł
MK
Marcelina Kraszewska
50 zł
I,
Iza
5 zł
PG
Polska Guuurom!
10 zł
 
Dane ukryte
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

862 983 zrzutki

i zebrali

758 914 219 zł

A ty na co dziś zbierasz?