Wymarzony rower do treningów Kross Vento 4.0 oraz zachęcenie innych do prowadzenia aktywnego trybu życia ID: fp7bk9

Wymarzony rower do treningów Kross Vento 4.0 oraz zachęcenie innych do prowadzenia aktywnego trybu życia ID: fp7bk9

80 zł z 4 500 zł

1%

80 zł

80 zł

z 4 500 zł

205 dni

205 dni

do końca

6

6

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam

Od dawna marze o ściganiu się na rowerze jednak nigdy nie miałem wystarczająco dużo czasu żeby trenować więc nigdy się tym nie zajmowałem. Obecna sytuacja na świecie sprawiła, że straciłem pracę i musiałem złapać się obojętnie czego byle tylko zarobić na rachunki więc postawiłem na dostawy jedzenia na rowerze.


Kupiłem tani rower za 700zł bo tylko na taki było mnie stać i od jakiegoś czasu rozwożę jedzenie. Mam trochę więcej czasu na trening (przede wszystkim "trenuje" podczas pracy ale weekendy mam wolne i strasznie mi się to podoba dlatego znowu zapragnąłem się ścigać jednak takim rowerem bałbym się wystartować z tego względu, że mógłby się rozpaść podczas wyścigu a niestety dostawców w tym momencie jest tak dużo, że ciężko zarobić na rachunki i jedzenie a co dopiero odłożyć na wymarzony rower a do tego wszystkiego prócz własnej rodziny zajmuję się także schorowaną mamą...


Dlatego pomyślałem o założeniu tej zrzutki, dla mnie jednego jest to spora kwota biorąc pod uwagę zarobki i wydatki ale rozłożona na wiele osób staje się bardzo mała ponieważ jedna złotówka od 4500 osób złoży się na cały rower! Oczywiście nie będę liczył na to, że obcy ludzie wpłacą całą kwotę potrzebną na zakup roweru ale również sam będę odkładał każdy grosz który dam radę i kiedy tylko będę miał wystarczającą kwotę zamknę tą zrzutkę.


u9958b683173fb45.png

Jednocześnie nie chce żebyście wpłacali pieniądze bez żadnej formy podziękowania dlatego postanowiłem, że założę kanał na youtube i będę wrzucał tam filmiki z treningów, wyścigów oraz innych ciekawych rzeczy na których będę dodawał podziękowania dla wszystkich osób które wpłacą nawet złotówkę! Kto wie, może przy okazji zachęcę kogoś do porzucenia dotychczasowych nawyków i rozpoczęcia zdrowego trybu życia? To naprawdę bardzo ważnie, widzę po sobie, że strasznie się zapuściłem i podupadłem na zdrowiu kiedy patrzyłem tylko na to żeby iść do pracy, wrócić z niej, zrobić co muszę zrobić i odpocząć bo byłem padnięty... To tylko odbierało mi energię a zdrowy tryb życia pomaga w codziennych czynnościach! Z wami jest to możliwe!


A każdemu kto wpłaci powyżej 10zł wyślę naklejkę specjalnie dla niego z napisem "Dziękuję"!


Bardzo proszę o udostępnienie tej zrzutki aby zobaczyło ją jak najwięcej osób, wtedy szansa na powodzenie rośnie a to tylko jedno kliknięcie! Z góry dziękuję każdemu z dobrym sercem kto zechce mi pomóc czy to wpłacając czy udostępniając zrzutkę!

Wpłacający6

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MS
Mati Siekiera
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
TZ
Tomasz Zięba
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Pojawienie się w podziękowaniach na końcu filmu na kanale youtube po zakupie rowera

Pojawienie się w podziękowaniach na końcu filmu na kanale youtube po zakupie rowera

Każdy kto wpłaci chociaż złotówkę będzie wymieniony na końcu filmu z treningu/wyścigu kiedy już zakupię rower i założę kanał na youtube.

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 10 zł i więcej

Naklejka "Dziękuję"

Naklejka "Dziękuję"

Jeśli wpłacisz więcej niż 10zł dostaniesz specjalną naklejkę z napisem "Dziękuję"!

przewidywana dostawa: 1 marca, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

537 158 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?